Autor Tema: Funny pics  (Pročitano 287894 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
Odg: Funny pics
« Odgovor #2460 poslato: 09.08.2018 12:29:14 »
It's funny cos it's true :D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #2461 poslato: 09.08.2018 20:47:25 »
Ne samo što je smešno, već je i tačno.  :D

Niti je smesno niti tacno.

Salim se, naglas sam se smejao, apsolutno je tacno. A stvarno. Ja sam ono, na levoj strani spektra, ali kada i ja mislim da su dezurni dusebriznici preterali, nesto onda stvarno vise nije u redu.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #2462 poslato: 10.08.2018 08:28:42 »
You had me there with that quadruple spacing :D Bio sam triggerovan na 1.2"

Ovo ce ti mozda doci kao iznenadjenje, al svi smo mi ovde na levoj strani spektra.
Al kad neko preteruje... :)

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #2463 poslato: 10.08.2018 12:25:46 »
AKA Stara narodna - ako si dovoljno levo, sve sto nisi ti sam, izgleda desno :)

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #2464 poslato: 10.08.2018 20:32:46 »

Salim se, naglas sam se smejao, apsolutno je tacno. A stvarno. Ja sam ono, na levoj strani spektra, ali kada i ja mislim da su dezurni dusebriznici preterali, nesto onda stvarno vise nije u redu.

Znaš onu scenu iz Avengersa kad Hulk uzme Lokija za noge i lema ga o pod? Ja sam se smejao. A za koju godinu će biti veoma neprikladno smejati se na tu scenu jer se tehnički smeješ na scenu izrazitog nasilja, što je neosećajno ka bilo kome ko je ikad udario neki deo tela o nešto.

Kad smo kod toga, čitao sam one tvitove zbog kojih je onaj Gun kao otpušten. Jebote bog. Super fora ima. Ono,

The best part of being raped is when you're done being raped any you're like "wow, it's so great not being raped!"

:D

Meni je to vrh fora. I sad ispada kao to je uvredljivo. Nije. To je humor. Kao i kad Hulk lema Lokija o pod. Ne smejem se ja ni nasilju ni silovanju, niti uzimam te stvari olako. Smejem se tajmingu i naglom prevratu. Neke stvari su ljudima smešne. Niko ne zna baš zašto.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #2465 poslato: 11.08.2018 07:52:16 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #2466 poslato: 11.08.2018 08:39:04 »
Koga zmija ujede, gustera se boji :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže twist

• Dominator
« Odgovor #2467 poslato: 11.08.2018 10:35:14 »
Yeah we're not trashists!
:) :) :)
You underestimate my propensity for acting on a whim, Dan. I might kill you just for the sheer cosmic perversity of the act.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #2468 poslato: 11.08.2018 10:56:05 »

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #2469 poslato: 11.08.2018 16:52:27 »
Citat
. Ne smejem se ja ni nasilju ni silovanju, niti uzimam te stvari olako. Smejem se tajmingu i naglom prevratu. Neke stvari su ljudima smešne. Niko ne zna baš zašto.

Mislim da su šale zapravo najbolja metrika gde su stvari otišle predaleko (nevezano za oblast/temu). Ako  više ne možeš da se šališ na temu, znači da je došlo do hipersenzitivizacije i efektivno tabu-isanja neke teme.

Primera radi, polovina skečeva Monty Pythona današnjim merilima jednostavno ne bi prošlo. I to ne onako babski "u moje vreme to se nije zvalo humor", nego ono SJW "kako puštate takve šoviniste/rasiste/seksualno/religiozno netolerantne osobe na TV/film! Odma' otkaz!"

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #2470 poslato: 11.08.2018 17:34:13 »
Citat
The best part of being raped is when you're done being raped any you're like "wow, it's so great not being raped!"

meni ova fora bas losa, a bas volim dark humour =/

John Clease je pricao bas nesto na tu temu, kako danas monty pythin ne bi prosli i da je to jako lose

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #2471 poslato: 12.08.2018 22:46:47 »
A tek ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=1lsQfTaStcs

Pitam kako bi ovo danas moglo da prodje kao humor (pa jos za decu). Navodno prave film - nek' im je sa srecom kako od ovoga napraviti nesto prihvatljivo :)

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #2472 poslato: 13.08.2018 20:42:15 »