Autor Tema: The Expanse  (Pročitano 35299 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Odg: The Expanse
« Odgovor #345 poslato: 15.05.2018 23:01:52 »
Expanse će da postane novi Firefly, vidim ja.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #346 poslato: 16.05.2018 00:58:16 »
Za razliku od Firefly-a ili Farscape-a, ovaj show se ne moze "zavrsiti" sa ending filmom. Previse toga je ostalo da se isprica.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #347 poslato: 16.05.2018 01:34:57 »
Za razliku od Firefly-a ili Farscape-a, ovaj show se ne moze "zavrsiti" sa ending filmom. Previse toga je ostalo da se isprica.

Mislio je vise u smislu da serija koju svi vole ne odgovara ljudima koji je finansiraju. Tojest: nece ta kampanja da se spasi serija nista postici. I ja se slazem. Zaista steta.

Uzgred, ako se ispostavi da nisam bio u pravu - super. Bice mi drago.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #348 poslato: 18.05.2018 20:09:53 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #349 poslato: 18.05.2018 20:23:17 »
Proved to be fake.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #350 poslato: 19.05.2018 17:15:43 »
Gledanost se malo povecala ove nedelje, razmontirenje setova je ugovoreno za sledecu nedelju. Mala nada ostaje da ce se naci resenje.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #351 poslato: 19.05.2018 22:56:24 »
Da li se to ikad stvarno desilo? Da se serija spasi nakon cancel-a zbog zahteva javnosti? Nekako mi deluje da je produkcija serija kao što je ova neki ciklus koji ne može da se nastavi, ako se prekine.

Inače, poslednje dve epizode (5-ta i 6-ta) jebu keve. Stvarno napeto. Konstrukt protomolekula poleteo najzad. That's cool. Nadam se da će do kraja makar prikazati šta je to.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #352 poslato: 19.05.2018 23:01:33 »
Da li se to ikad stvarno desilo? Da se serija spasi nakon cancel-a zbog zahteva javnosti? Nekako mi deluje da je produkcija serija kao što je ova neki ciklus koji ne može da se nastavi, ako se prekine.
Jeste, vise puta.

Ironicno, NBC je cancellovao [slabo gledan] Star Trek TOS posle 2 sezone, ali pritisak javnosti ih je naterao da dosnime i poslednju trecu sezonu. Tek kad je show otisao na syndication par godina kasnije je ST postao zaista popularan.

U novije vreme, serije kao sto su Buffy, Friday Night Lights, Community, Firefly, Farscape, Arrested Development [i pre par dana Broklyn 9-9] su ili uspele da iskamce jos po koju sezonu, skupe pare za final farewell eps/film, ili su uspeli da se prebace sa jednog kanala na drugi.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #353 poslato: 19.05.2018 23:05:33 »
Zanimljivo. Valjda se vodim Firefly-jem kao primerom gde nije uspelo pored svih kukumavčenja i oplakivanja i fan arta i svega. Ok, uspeli su da naprave film kasnije, ali to mi nekako nije to.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #354 poslato: 19.05.2018 23:09:41 »
Firefly nikad nije imao sansu. Pogresan termin, epizode prikazane van redosleda, poslednja epizoda nije ni prikazana, a i nisu snimili celu sezonu. It was doomed from start.