Autor Tema: Playstation  (Pročitano 64641 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
Odg: Playstation
« Odgovor #480 poslato: 13.06.2018 13:12:53 »
I ja sam gledao neke snimke. U pravu je Igor....jeste priča cool, ali gameplay je već viđen n puta.

Ne kažem da ne bih voleo da probam igru.  :)

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #481 poslato: 13.06.2018 15:29:12 »
A bre,znas na sta mislim... Standardno - trcis okolo, otkrivas mapu, upgrade-ujes oruzja, eventualno dobijas nove skill-ove tipa penjanja uz zidove cime otkljucavas nove delove mape i tako u krug. I ovi poslednji TR-ovi su skroz u tom sablonu.

Posto atmosfera, likovi, prica i rezija uopste ne definisu igru, vec samo kako unlockujes oruzija i dobijas skillove.

Sori, necu da napadam, ali bas si ignorisao sve ono zbog cega vredi igrati The Last of Us i zakljucio da je sve to vec vidjeno. Ne nije. Ja do TLOU nisam video ni jednu igru koja je uspela single handedly i da me dovede do suza i da me isprepada tako da sam morao da upalim svetla i da mi razvuce osmeh na lice. Ali da, crafting municije je vec vidjen.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #482 poslato: 13.06.2018 15:35:31 »
Ja sam ubedjen da je rec o Horizonu?!

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #483 poslato: 13.06.2018 15:57:50 »
Ja sam ubedjen da je rec o Horizonu?!

Ups. Sad sam ponovo procitao post i izgleda da jeste. Moja greska. Izvinjavam se.

Sto se tice Horizona, pa nemam pojma, ni tu se bas ne slazem - koliko open world igara u kojima se borite protiv ogromnih cudovista znate? Meni je jedino poredjenje Monster Hunter serijal, a sa TR igra bas nema nikakve veze.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #484 poslato: 13.06.2018 16:09:14 »
Dragon's Dogma

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #485 poslato: 13.06.2018 16:21:01 »
Posto atmosfera, likovi, prica i rezija uopste ne definisu igru, vec samo kako unlockujes oruzija i dobijas skillove.

Po meni, atmosfera, likovi, i rezija spadaju pod "prica". Rekao sam da je prica dobra.

Ja sam pricao o mehanici igre, tj. o aktivnostima na koje igrac trosi najvise vremena u igri. Po tome mi se Horizon ne razlikuje mnogo od, npr. novih Tomb Raider-a, God of War, Darksiders i jos milion slicnih igara.
« Poslednja izmena: 13.06.2018 17:25:46 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #486 poslato: 13.06.2018 18:08:23 »

Po meni, atmosfera, likovi, i rezija spadaju pod "prica". Rekao sam da je prica dobra.

Ja sam pricao o mehanici igre, tj. o aktivnostima na koje igrac trosi najvise vremena u igri. Po tome mi se Horizon ne razlikuje mnogo od, npr. novih Tomb Raider-a, God of War, Darksiders i jos milion slicnih igara.

Da, mislio sam da pricas o TLOU.

Uglavnom, ok, stoji da svakako nije potpuno revolucionaran gameplay, ali ima relativno jedinstven sistem borbe, a upakovano je u vrlo jedinstven paket sve. Inace, AAA igre ce gotovo uvek ici na spektakl a ne na inovativnost - Horizon je u tom smislu cak dosta i inovativan.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #487 poslato: 14.06.2018 12:09:31 »
Jbg, nemaju svi PS4 pa i malo manje zagledaju sta svaka igra nudi. Vide povrsne elemente koji su lako vidljivi u kratkim gameplay snimcima, a to se naravno skoro uvek svodi na slican gameplay kao u drugim igrama. It's open world. It's crafting. It's sneaking. 

Sada kada je piraterija masovno stigla na PS4, vise ce domacih igraca krenuti da vidi koliko su zapravo te igre uspele da pomere industriju napred.

Anyhow, evo novog prikaza Spider-man-a, wowza!
http://www.youtube.com/watch?v=xew1WivOfC4

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #488 poslato: 14.06.2018 13:44:56 »
Čekaj, neću da budem hejter, ali po čemu je ovaj Spajdermen drugačiji od onog Betmena od pre par godina? Deluje mi identičan gameplay, grafika otprilike na istom nivou. Vidim da ljudi odlepljuju na ove gameplay videe, ali ja ne vidim ništa sad revolucionarno. Šta propuštam?

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #489 poslato: 14.06.2018 13:47:34 »
spiderman marvel, batman dc ;)

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #490 poslato: 14.06.2018 15:08:04 »
Čekaj, neću da budem hejter, ali po čemu je ovaj Spajdermen drugačiji od onog Betmena od pre par godina? Deluje mi identičan gameplay, grafika otprilike na istom nivou. Vidim da ljudi odlepljuju na ove gameplay videe, ali ja ne vidim ništa sad revolucionarno. Šta propuštam?

Ja sam prvenstveno zainteresovan za ovo zato sto igru prave Insomniac Games, ali ne mislim da propustas nista. Sami traileri nisu pokazali nista revolucionarno, iako sve deluje vrlo zabavno. Ljudi odlepljuju zato sto je novo i zato sto je Spiderman koga svi vole.

Inace, deluje mi lepse od Batmana koji mi je previse mracan i malo dosadan po pitanju boja.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #491 poslato: 14.06.2018 20:40:35 »
Btw, jel neko ispratio sta su Sony assholes uradili sa Fortnite na Switchu?

Znaci, zamisli da imas PC nalog za Fortnite. Potrosio si pare na njega, sate, itd.

Mozes taj isti nalog, sa svim sto imas, da igras i na iOS, Androidu, Mac-u, Xboxu, Switchu.... ALI, ako si ga prikacio na PS4, vise ne mozes ni na jednoj drugoj konzoli da igras. Nikad vise. I sad kada je izasao za Switch, ne mozes da koristis svoj nalog.

Aj sto ne mozes da igras cross-platform, nego sto ne mogu svoj nalog da povezem na Switch. Zato sto sam ga vec jednom povezao na PS4. I ne mozes da ga odvojis od PS4 vise!

Ovo je bas nisko, cak i za Sony!
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #492 poslato: 14.06.2018 20:49:03 »
Nikad ne podcenjuj niskocu Sonyja!

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #493 poslato: 14.06.2018 21:00:54 »
spiderman marvel, batman dc ;)

Oh... that. :)

Inace, deluje mi lepse od Batmana koji mi je previse mracan i malo dosadan po pitanju boja.

O da. Glavna stvar koja me je odbila kod te Betmen igre je što mi je previše depresivno da se vučem po konstantnoj noći i kiši. Ovo je taleko bolje.