Radionica > Kratki SF filmovi

Dune filmčić

(1/2) > >>

Relja:
Ne znam da li sam vam pričao kako sam šetao Štrandom po pesku i skontao bi bilo cool da uzmem onu kameru i preletim preko onih minijaturnih dina koje se naprave u pesku. Samo da sklonim pikavce i otpatke odatle. I onda obojim to u žuto u After Effects-u i nađem neku glistu za crva :)))) Samo kada bih mogao toliko da zumiram :)))

Ovo sve naravno povodom te priče o Dini na "SF knjiga" forumu :)

Gaga:

--- Citat: "Relja" ---Ne znam da li sam vam pričao kako sam šetao Štrandom po pesku i skontao bi bilo cool da uzmem onu kameru i preletim preko onih minijaturnih dina koje se naprave u pesku. Samo da sklonim pikavce i otpatke odatle. I onda obojim to u žuto u After Effects-u i nađem neku glistu za crva :)))) Samo kada bih mogao toliko da zumiram :)))

Ovo sve naravno povodom te priče o Dini na "SF knjiga" forumu :)
--- Kraj citata ---

Steta sto je i ta ideja zavrsila kao LOTCD... a bas sam htela da budem Golum... i vezbala sam... prokleta filmska industrija.   :lol:

Relja:
Bićeš valjda golum. Samo da ja preuredim uloge. Pošto mi je preveliko cimanje da okupljam toliko ljudi koji nisu iz NS.

Moraću nekima da kažem "Sorry but jebiga", mislim, razmisli samo koliko godina se planiraju neki filmovi :))) Ovo je sasvim normalno. Posle ćemo moći da pričamo nešto tipa "Pa, planirali smo da snimimo Lord of the CD 2004. ali su nas neki uslovi naterali da to odradimo tek 2005. to nas je dovelo u konflikt sa "Epizodom III" pa je gledanost bila mala."

Gaga:

--- Citat: "Relja" ---Bićeš valjda golum. Samo da ja preuredim uloge. Pošto mi je preveliko cimanje da okupljam toliko ljudi koji nisu iz NS.
--- Kraj citata ---

Moracu da se potrudim za Oskara!  :lol:

--- Citat: "Relja" ---Moraću nekima da kažem "Sorry but jebiga", mislim, razmisli samo koliko godina se planiraju neki filmovi :))) Ovo je sasvim normalno. Posle ćemo moći da pričamo nešto tipa "Pa, planirali smo da snimimo Lord of the CD 2004. ali su nas neki uslovi naterali da to odradimo tek 2005. to nas je dovelo u konflikt sa "Epizodom III" pa je gledanost bila mala."
--- Kraj citata ---

Uvek mozemo da kazemo kako nas je Lukas potplatio da ne izbacimo film 2005. jer se plasio da cemo da ugrozimo gledanost Epizode III.  :twisted:

Cineman:

--- Citat: "Gaga" ---
--- Citat: "Relja" ---Bićeš valjda golum. Samo da ja preuredim uloge. Pošto mi je preveliko cimanje da okupljam toliko ljudi koji nisu iz NS.
--- Kraj citata ---

Moracu da se potrudim za Oskara!  :lol:

--- Citat: "Relja" ---Moraću nekima da kažem "Sorry but jebiga", mislim, razmisli samo koliko godina se planiraju neki filmovi :))) Ovo je sasvim normalno. Posle ćemo moći da pričamo nešto tipa "Pa, planirali smo da snimimo Lord of the CD 2004. ali su nas neki uslovi naterali da to odradimo tek 2005. to nas je dovelo u konflikt sa "Epizodom III" pa je gledanost bila mala."
--- Kraj citata ---

Uvek mozemo da kazemo kako nas je Lukas potplatio da ne izbacimo film 2005. jer se plasio da cemo da ugrozimo gledanost Epizode III.  :twisted:
--- Kraj citata ---

I kako vam je obecao cim prodje premijera Episode 3, da ce vam pomoci sa Special Effects i dovesti citav ILM!!! WOW, mozda jos nesto i bude od ovoga :)

Poz,
Cineman

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju