Autor Tema: Star Gate the Game  (Pročitano 8740 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cold Zer0

• Dominator
Star Gate the Game
« poslato: 18.03.2007 18:08:14 »
Evo slucajno sam naleteo na ovo prilikom gledanja freeware kataloga. Igra je dobila fenomenalne ocene. Upravo se download-uje pa cu vam preneti utiske. Mala napomena: ja sam odgledao samo nekoliko epizoda koje su isle na BK i to je to :smokin:

Evo i link: http://www.reloaded.org/download/Stargate-Adventure/261/

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Re: Star Gate the Game
« Odgovor #1 poslato: 18.03.2007 20:07:28 »
^ yeah, video sam to odavno. Ako te interesuju te underground avanture, idi na Adventuregamers.com i njihovu "underground" sekciju. Stotine odlicnih avantura, koje nazalost retko ko igra.

A sprema se Stargate MMO koji izgleda jaaaako lepo. Desava se u najboljem periodu, pre dolaska ORI-ja, i moci ce da se vode Zemljani, Asgardi, Goauldi i Jaffe. Znaci ovo cu MORATI da igram.

Van mreže Cold Zer0

• Dominator
« Odgovor #2 poslato: 19.03.2007 07:59:08 »
Znam za taj sajt, a imas i European Gamer koji je slican tome. Tako sam i nasao ovu igru :)

MMO obecava, ali meni ne znaci puno posto sam gledao svega 6-7 epizoda :smoking:

Warhammer 40K se ceka !!! :smoking:

Van mreže denny

• Moderator
  • Dominator
« Odgovor #3 poslato: 20.03.2007 12:30:25 »
Jesu to one igre tipa... hm, uvek zaboravim kako se zove taj zanr... ono kao, imas sacicu ljudi, pa kao gradis postepeno civilizaciju, svakom das nesto da radi itd... Ima i jedna takva ST igra samo u svemiru sa brodovima... Jel to na taj fazon? Ako me je iko razumeo  ::)
The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #4 poslato: 20.03.2007 13:43:39 »
^ Errr jok... To ti je neki "a-la Settlers" trip.

Van mreže denny

• Moderator
  • Dominator
« Odgovor #5 poslato: 20.03.2007 13:46:59 »
Hm, moram priznati sad mi je sve jasno hahaha... Elem, pogledacu, posto jedino gore spomenute igre NE VOLEM...
The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil.

Van mreže Cold Zer0

• Dominator
« Odgovor #6 poslato: 20.03.2007 18:52:57 »
Ovo ti je standardna point & click avantura. Radnja je smestena negde izmedju sezona tako meni nije bas najjasnije sta se desava, ali vama ce sigurno biti zabavno :)

Van mreže Jack ONeill

• Scout
  • **
  • One shot hurts, two shots kill and three shots?
« Odgovor #7 poslato: 11.07.2008 09:06:48 »
Jesu to one igre tipa... hm, uvek zaboravim kako se zove taj zanr... ono kao, imas sacicu ljudi, pa kao gradis postepeno civilizaciju, svakom das nesto da radi itd... Ima i jedna takva ST igra samo u svemiru sa brodovima... Jel to na taj fazon? Ako me je iko razumeo  ::)
Mislis na strategije?

Van mreže denny

• Moderator
  • Dominator
« Odgovor #8 poslato: 11.07.2008 09:28:40 »
Verovatno, hehe. Ali nisam nikad sigurna.