Autor Tema: Harry Potter Order of the Phoenix  (Pročitano 8892 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
Harry Potter Order of the Phoenix
« poslato: 14.07.2007 12:29:09 »
Juce odgledah novog Pottera.

Opet novi reziser i novi efekti koji IMHO bas nisu na nivou prethodnog dela ali prica je dobra.
nisam citao knjigu pa mi je sve interesantno. radnja se zahuhtava i postaje poprilicno napeto.

vredi pogledati ;)

Spoiler: ShowHide
Par komentara:

- zasto se sada pojavljue novi lik: Luna i odmah postaje deo ekipe koja ce da se bori protiv Voldemora?

- Hari i Cho. Ah konacno....  ;D dobio je aplauz.. sada je pitanje da li ce se desiti to ili nece u sledecem delu posto je Cho zaj* stvar

- zao mi je sto je Blek ispao iz igre. njega sam nekako najvise gotivio od svih likova.

Van mreže Treki

• BF2 Veteran &
  • Dominator
  • Presumption is the mother of all f*ckups
Re: Harry Potter Order of the Phoenix
« Odgovor #1 poslato: 14.07.2007 15:28:51 »
Bogami, krajnje je vreme da dam sansu prvom delu :) Stici cu kad-tad i do ovog novog....:) :)
O'Neill: "We came here in peace, and we expect to go in one...piece."

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #2 poslato: 14.07.2007 17:29:46 »
Ja sam bio pogledao prva 3 filma [onako, nista posebno mi se nije dopalo], i onda sam seo i procitao ostatak knjiga....   ...i odusevio se.  :) Stvarno svaka cast Rowling-ovoj na knjigama, svaka je bolja od prethodne. Lepo je ona rekla, pisem ovo za svoju decu, a ona rastu, tako da su i knjge sve ozbiljnije i mracnije...

Order of the Phoenix je prejaka knjiga, samo me interesuje sta su izbacili, posto ima oko 700 strana, i nema sanse da je sve stalo :) Sledece nedelje cu otici do Arene da ga pogledam, a sledeci deo je josh bolji [i centriran je na Alana Rickman-a [Snipe], cant wait for that!]

Van mreže Vorian

• Dominator
  • Das ist Statler !!!
« Odgovor #3 poslato: 14.07.2007 20:03:46 »
Tja ja sam procitao sve knjige samo da bih mogao mirne duse da kazem da je to sit :-X jednostavno nisam kao neki da dam misljenje bez da se podvrgnem torturi da procitam do kraja (ne ne nisam mislio na LoTR i Relju :tongue3:)
Dakle knjige je su citljive i da tkao kazem prate uzrast ciljne grupe citalaca ali......
ALI i petparacki romani su citljivi i to jako pa su opet sit :vulcan:

Van mreže Nynaeve

• Aes Sedai
  • Scout
  • **
    • Tocak Vremena
« Odgovor #4 poslato: 12.10.2007 12:52:05 »
Peta knjiga je super, jedino mi se kraj ne svidja.... A peti film, pa ne mogu da kazem da je $r@nje (Dan i ekipa su lepo sve uradili, a i efekti su dobri), ali nije to to.... previse je ''iseckan'', ''skacu'' sa scene na scenu, a i dosta toga su promenili u odnosu na knjigu, sto mi se uopste ne svidja..... Sve u svemu, OK film, ali obavezno procitajte i knjigu :)

Novi Wheel of Time (Tocak Vremena) forum! http://tar-valon.co.nr