Naučna Fantastika i Fantazija > Stargate

Interview: Joseph Mallozzi

(1/3) > >>

denny:
http://scifi.about.com/od/stargateatlantis/a/SGAT_mallozzi.htm

Meni se jako dopada intervju, nadam se da vas nece mrzeti da citate.

Atani:
On the one hand it's something that fans of the Stargate franchise will enjoy, because there are all those familiar elements for them, there's still going to be adventure.

But on the other hand, it's going to be a little bit more -- I don't want to use the word "space opera," but it is more relationship-based, it is more arc-driven, it's less monster- or situation-of-the-week. We're focusing less on -- in fact, we're not even focusing at all on going to the planets and meeting the humanoid, English-speaking aliens. It's less that focus on Our Hero and more on an ensemble cast.

Evo malo o novoj seriji izvuceno iz intervjua za one koji mrze da citaju ceo clanak... Malozi uglavnom prica o Atlantisu, nadanjima za 6. sezonu koja je ocito otkazana, kao i paar reci o SGA filmu cije je snimanje predvidjeno za leto (jedva cekam) i nesto malo o Universe...

Hvala Denny...

Relja:
Meni se to malo ne dopada. Nedostaju mi serije u kojima je svaka epizoda za sebe (aka ST:TNG). Jeste da se smatraju prevaziđenim načinom naracije, ali mi nekako uvek prijaju. Zato mi je i SG prijao, zato mi Eureka prija. U Eureci me čak smaraju oni arc-ovi koji se prosežu kroz cele sezone.

denny:
Da, i ja volim stand-alone epizode.

Nema na cemu Look through the window. :)

Vlada:
bilo bi super kada bi odradili to kako treba, napisu sve unapred pa gledamo kao tv roman tipa babylon 5 ili lost, ali mislim da treba puno vise talenta za tako nesto i da ce ispasti nesto tipa enterprise gde nagovestavaju da postoji neka prica u pozadini ali nemaju pojma kuda ce sa serijom

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju