Autor Tema: Letenka 2010  (Pročitano 58358 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Re: Letenka 2010
« Odgovor #15 poslato: 21.06.2010 13:23:42 »
Smeju da pustaju, samo !#$#!$% SOKOJ i slicni hoce pare. Elem, sto se njih tice, mi pustamo trejlere.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #16 poslato: 21.06.2010 14:40:35 »
Nemojte vi mnogo da se zezate sa tim copyrightom....Sad cujem da npr. frizerski saloni ne smeju da pustaju radio(!!!???). Kazne su astronomske. Bez zezanja.
Sto se mojeg dolaska tice, ja na zalost ne mogu, a bas bih voleo. U firmi mi je guzva da ne znamo gde bijemo. Da ne spominjem da je godisnji odmor misaona kategorija kod nas...    :uneasy:

Cak i za vikend? Jedan dan u nedelju?

www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #17 poslato: 21.06.2010 17:33:41 »
Cak i za vikend? Jedan dan u nedelju?

Male su sanse, jbg.  :uneasy:

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #18 poslato: 21.06.2010 20:25:31 »
Aco, pa ti imas gore radne uslove od radnika Foxconn-a :S

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #19 poslato: 21.06.2010 21:00:41 »
Aco, pa ti imas gore radne uslove od radnika Foxconn-a :S

Ne znam sta ti je to. Aha, nasao sam, ok.
Salu na stranu, zaista nisam u mogucnosti da dodjem. Sto ne znaci da necu nekog drugog puta doci. U svakom slucaju, zelim vam da se dobro provedete.
« Poslednja izmena: 21.06.2010 21:10:47 Aca »

Van mreže denny

• Dominator
« Odgovor #20 poslato: 27.06.2010 21:50:32 »
Ja samo da kazem da JAKO glasam za Galaxy Quest i da cu da ti se javim Relja cim dobijem prvu platu da vidim koliko mi je ostalo od iste pa da doprinesem :)
The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #21 poslato: 27.06.2010 22:22:23 »
Ivici treba da daš kintu :)

Van mreže denny

• Dominator
« Odgovor #22 poslato: 27.06.2010 22:25:15 »
Ta dobro, javicu se Ivici :)
The Universe is vast and we are so small. There is really only one thing we can ever truly control... whether we are good or evil.

Van mreže Treki

• BF2 Veteran &
  • Dominator
  • Presumption is the mother of all f*ckups
« Odgovor #23 poslato: 28.06.2010 01:45:06 »
I od mene stizu pare cim legne plata - za koji dan. Al' najverovatnije necu moci da prisustvujem...
O'Neill: "We came here in peace, and we expect to go in one...piece."

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
« Odgovor #24 poslato: 28.06.2010 09:55:18 »
Treki,

ti si pravi sponzor :D

Van mreže denny

• Dominator
« Odgovor #25 poslato: 28.06.2010 15:23:44 »
Ajde Treki doooodjiiiii da se upoznamoooo

Van mreže rajkor

• Illuminator
  • Live Long and Prosper.
« Odgovor #26 poslato: 28.06.2010 16:11:13 »
Nista od para od mene  firmi je kriza pa moramo da zrtvijemo dobar deo plate. A dolazak mozda sledeci put. Lep provod.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #27 poslato: 28.06.2010 17:01:20 »
Sta je ovo jebote, pa jel dolazi neko? Pa nemojte mi reci da ne mozete da isplanirate jedan ili dva dana za vikend, i to skoro mesec dana unapred. Hajde razumem da nekome u poslednjem momentu nesto iskrsne, ali, ono, vi vec sada znate da za mesec dana necete moci da jedan ili dva dana potrosite.

Mislim, ok, ako vas ne interesuje to je meni sasvim opravdano, ali svi su nesto u fazonu "uf, a tako bih isao, ali bas eto necu moci posto vec sada znam da cu taj vikend biti jako zauzet".

Ali dobro, nema veze.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Treki

• BF2 Veteran &
  • Dominator
  • Presumption is the mother of all f*ckups
« Odgovor #28 poslato: 28.06.2010 22:48:05 »
Sta je ovo jebote, pa jel dolazi neko? Pa nemojte mi reci da ne mozete da isplanirate jedan ili dva dana za vikend, i to skoro mesec dana unapred. Hajde razumem da nekome u poslednjem momentu nesto iskrsne, ali, ono, vi vec sada znate da za mesec dana necete moci da jedan ili dva dana potrosite.

Mislim, ok, ako vas ne interesuje to je meni sasvim opravdano, ali svi su nesto u fazonu "uf, a tako bih isao, ali bas eto necu moci posto vec sada znam da cu taj vikend biti jako zauzet".

Ali dobro, nema veze.

Pazi, ja bih dosao najvise radi drustva i zezanja. Astronomija me zanima onako...voleo bih da bacim pogled kroz teleskop(e), da cujem nesto novo u tom polju i sl. U mom slucaju, 15. i 16. kao radni dani otpadaju u startu a 17.-og uvece (subota) imam happening najavljen jos odavno i na kome moram da prisustvujem inace ostajem bez glave :). Tako da mi ostaje samo nedelja popodne a tad verujem da se sve polako ili brzo rastura i da vecina poznatih vise nije tamo...dodaj na to da ne mogu da konfiskujem kola posto su moji u to vreme na putu i eto...vidis da unapred znam kakva je situacija.  ::)

O'Neill: "We came here in peace, and we expect to go in one...piece."

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #29 poslato: 29.06.2010 01:28:30 »

Ali dobro, nema veze.

Pazi, ja bih dosao najvise radi drustva i zezanja. Astronomija me zanima onako...voleo bih da bacim pogled kroz teleskop(e), da cujem nesto novo u tom polju i sl. U mom slucaju, 15. i 16. kao radni dani otpadaju u startu a 17.-og uvece (subota) imam happening najavljen jos odavno i na kome moram da prisustvujem inace ostajem bez glave :). Tako da mi ostaje samo nedelja popodne a tad verujem da se sve polako ili brzo rastura i da vecina poznatih vise nije tamo...dodaj na to da ne mogu da konfiskujem kola posto su moji u to vreme na putu i eto...vidis da unapred znam kakva je situacija.  ::)

Ok, opravdano :)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames