Autor Tema: BLEACH  (Pročitano 6961 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grimm

• Dominator
BLEACH
« poslato: 09.08.2010 22:36:23 »
Evo friske teme.  :!!:

Bleach je japanska manga i anime koju je stvorio crtač i scenarista Tite Kubo.

Bleach prati avanture momka po imenu Ičigo Kurosaki nakon što slučajno zadobije moć šinigamija od Rukije Kučiki. Šinigami predstavlja japansku personifikaciju smrti. Dobijanje ove moći primorava ga da preuzme dužnost spasavanja ljudi od zlih duhova i sprovođenja preminulih duša u zagrobni život.
Raniji delovi priče fokusiraju se na Ičiga i njegove prijatelje u okviru srednje škole, dok kasnije avanture imaju putovanja u druge oblasti postojanja, proširenu postavu likova, uključujući brojna moćna bića iz zagrobnog života, i više su bazirane na akciji.

Zavoleo sam ovu mangu vise od Naruta, svidja mi se prica kao i mnostvo zanimljivih karaktera i sexy cica.
Evo par slicica.  :)

Spoiler: ShowHide

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Re: BLEACH
« Odgovor #1 poslato: 09.08.2010 23:08:23 »
Nikad se nisam primio na ovo. Pogledao sam prve 2 epizode anime i prestao. I never looked back.

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #2 poslato: 09.08.2010 23:45:40 »
Mogu ti reci da sam isto takvo misljenje imao sto se tice anime i to jako davno nikako mi nije bilo interesantno ali sam uz nagovaranje druga poceo da pratim i odusevljan sam.
Jeidno sto ovaj prvi deo smara prvih 15 epizoda. Dok se ne razvije radnja.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #3 poslato: 10.08.2010 09:00:27 »
Meni je drugar doneo to jednom da gledam. Pogledao sam desetak minuta i nisam mogao dalje. Meni izgleda kao gomila ostalih smecarskih anime serija. Mada ja nisam ni neki fan toga. Svega tri serije su mi se svidele.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner