Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1452580 puta)

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Re: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #15 poslato: 05.01.2011 21:43:13 »
Samo danas, samo za Ivana (da, tvrdi da ima 'pravi' Wacom digitizer), samo 1000$ (zagrc):

EDIT: kad bolje razmislim, i nije preterani zagrc u smislu da nije puno skuplji od full varijante iPad-a ili Galaxy Tab-a, a ima IPS displej, dual digitizer, SSD (ne flash !), a Core i5 sa'ranjuje A8 uzduz i popreko ako vam nije frka za 3.5 hr battery life. Sad samo da smislite kako da ovo uvrstite u neku firmansku akviziciju :)
« Poslednja izmena: 05.01.2011 22:06:03 bear »

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #17 poslato: 06.01.2011 21:05:20 »
Killzone 3 trailer, 99% ingame visuals, preporucujem HD viewing

!

Kudos sto su unajmili Malcolm McDowell-a za voiceover.

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #18 poslato: 06.01.2011 22:51:41 »
Now this is kickass, napravise 52 kishna dana u sred Abu Dabi pustinje. Science for the win.

http://newsfeed.time.com/2011/01/03/scientists-create-52-artificial-rain-storms-in-abu-dhabi-desert/

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #19 poslato: 07.01.2011 11:55:38 »

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #20 poslato: 07.01.2011 15:27:52 »
GTA dog

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #21 poslato: 07.01.2011 15:33:12 »
Papa opet izjavljuje stvari: http://news.yahoo.com/s/nm/20110106/ts_nm/us_pope_bigbang

Pa za razliku od ovih nasih pravoslavnih, bar malo menjaju misljenje na bolje.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #22 poslato: 07.01.2011 15:58:45 »
Papa opet izjavljuje stvari: http://news.yahoo.com/s/nm/20110106/ts_nm/us_pope_bigbang

Zapravo - ovo je dobra vest i sto se mene tice to je korak napred, u smislu da je problem bio uvek to da se neka naucna teorija pobija/ne priznaje/tweakuje jer se ne uklapa u neke dogme. Za one sa jeftinijim ulaznicama - bolje da kaze da je Bog napravio/uzrokovao/stagod Big Bang nego da se osporava sam Big Bang samo zato sto se duzina/nacin nastanka svemira ne poklapa sa nekom biblijskom interpretacijom.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #23 poslato: 07.01.2011 17:58:26 »

Zapravo - ovo je dobra vest i sto se mene tice to je korak napred, u smislu da je problem bio uvek to da se neka naucna teorija pobija/ne priznaje/tweakuje jer se ne uklapa u neke dogme. Za one sa jeftinijim ulaznicama - bolje da kaze da je Bog napravio/uzrokovao/stagod Big Bang nego da se osporava sam Big Bang samo zato sto se duzina/nacin nastanka svemira ne poklapa sa nekom biblijskom interpretacijom.

Jeste, korak napred. Jos da naprave 100000 (poslednji je da raspuste crkvu) - i tu su gde treba da budu.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #24 poslato: 07.01.2011 18:01:14 »
Samo danas, samo za Ivana (da, tvrdi da ima 'pravi' Wacom digitizer), samo 1000$ (zagrc):

EDIT: kad bolje razmislim, i nije preterani zagrc u smislu da nije puno skuplji od full varijante iPad-a ili Galaxy Tab-a, a ima IPS displej, dual digitizer, SSD (ne flash !), a Core i5 sa'ranjuje A8 uzduz i popreko ako vam nije frka za 3.5 hr battery life. Sad samo da smislite kako da ovo uvrstite u neku firmansku akviziciju :)

U sad sam tek ovo video.... Wow. Pa to nije puno, s obzirom da Wacom Cintiq (slabiji model sa istom velicinom ekrana kao taj Ee slate 121) kosta 1000e.

Hm. Kada bih mogao da proverim kako radi - tojest, da li je to zaista "to" - uzeo bih.... U sustini, ako olovka ima barem 512 nivoa pritiska (sto je, u sustini, minimum za Wacom olovke)..... Uf. Kako ja sad da se raspitam za ovo?
« Poslednja izmena: 07.01.2011 18:03:37 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #25 poslato: 07.01.2011 18:07:35 »

Stvarno zanimljivo, stvarno.... Hmmm.... jaaaako zanimljivo. Mozda stvarno uzmem ovo!
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #26 poslato: 07.01.2011 21:39:50 »
^ Zna li se battery life?

Kina obicno voli da napravi jeftine kopije stvari sa zapada... Ali ova kopija nece biti jeftina, i napravice je u sred Pekinga.
http://news.yahoo.com/s/yblog_thelookout/20110107/ts_yblog_thelookout/china-plans-1-3-billion-knock-off-of-dubai-hotel

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #27 poslato: 08.01.2011 01:26:07 »
^ Zna li se battery life?

Pa, napisao je Ati - 3.5h. Lame, I know, ali sta ocekivati od i5-ce? Ali, ovo ja ne bih ni koristio kao tablet, vise kao laptop po kom mogu da crtam :)

U sustini, ako radi kako treba, stvar je sjajna - odlicno sredstvo za crtanje koje lako nosite sa sobom i utaknete ga u struju. Odem kod devojke, zavalim se u kauc pored uticnice i crtam dok ona uci. Sjajna stvar. A, naravno, cinjenica da je u pitanju - u sustini - ekvivalent Cintiq tabli, znaci da bih ga koristio i za vecinu poslova kuci.

E sad, sve zavisi od toga da li bude mogao da se nabavi ovde i sta kazu revieweri, da li je uporediv sa Cintiq 12WX (koji je iste velicine, ali nije komp i nema kapacitivni touchscreen).

U sustini, ako je slican po karakteristikama kao 12WX, onda je neuporedivo bolji - em je ceo kompjuter ispod, em ima multitouch ekran (vec zamisljam kako je divno pritisnuti alatku u shopu prstom a onda crtati olovkom).

U svakom slucaju, kao sto rekoh, ako mi bude dostupan (i logisticki i finansijski) - vrlo moguce da cu skupljati pare za ovo divno, divno cudo tehnologije :)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #28 poslato: 08.01.2011 10:15:19 »
Skupljaj pare, a sigurno ce se pojaviti nesto jace/bolje/portabilnije dok skupis bilo kakvu razumnu cifru za ovo cudo [1000e].

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #29 poslato: 08.01.2011 10:44:34 »
Skupljaj pare, a sigurno ce se pojaviti nesto jace/bolje/portabilnije dok skupis bilo kakvu razumnu cifru za ovo cudo [1000e].

Pazi, ja bih odmah to mogao da kupim da znam da vredi. Imam rezervne pare za stvari koje su previse hot da se propuste. Ovako, skupljacu - ali nisam siguran koliko ce Wacom proizvoda da se pojavi. Da ce biti sjajnih tableta svih velicina i ukusa - hoce. Ali Wacom je vrlo inertan.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames