Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1441349 puta)

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
Re: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #675 poslato: 09.07.2011 04:57:53 »
Južni Sudan je najnovija država.
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže jack

• Dominator
  • So long, and thanks for all the fish.
« Odgovor #676 poslato: 09.07.2011 08:27:37 »
@Grimm
Ne znam za KBC, ali uvek mozes naci neku urgentnu. Istinu koju sam iskusio na svojoj kozi odlicno oslikava ovo:

Poenta: nikad, NIKAD ne pokusavati da nadjes objasnjenje na netu dok nemas konkretnu dijagnozu medicinskog osoblja.

Južni Sudan je najnovija država.

Prekini sa tim tvojim tricavim geo-politickim sitnicama. Siguran sam da negde postoji snimak macke kako skace u kutiju koji zahteva moju apsolutnu paznju. :)
« Poslednja izmena: 09.07.2011 17:32:05 jack »
--
Mirko R.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #677 poslato: 09.07.2011 10:55:36 »
Prekini sa tim tvojim tricavim geo-politickim sitnicama. Siguran sam da negde postoji snimak macke kako skace u kutiju koji zahteva moju apsolutnu paznju. :)

Evo ga!
03kZSHR2U-A

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #678 poslato: 09.07.2011 12:04:50 »
Idem u Ponedeljak, tnx...

Van mreže Sale

• Dominator
    • Mega blog
« Odgovor #679 poslato: 09.07.2011 12:28:11 »
Tokom svojih lutanja netom nailazim na razne zanimljivosti, a naročito se obradujem kada na inostranom blogu/sajtu (  Rammstein As Performed By A Serbian Choir | Badass Digest ) naiđem na nešto cool sa naših prostora. Radi se o snimku sa koncerta hora Viva Vox u domu omladine gde izvode poznatu pesmu grupe Rammstein. Rezultat je impresivan, uverite se i sami.

[youtube=600,356]http://www.youtube.com/watch?v=9EOSDOA0tCs

Evo i nešto više o njima:

Citat
Beogradski predstavnik novog pop-rok talasa u horskoj muzici “Viva vox” održače u utorak 31. maja kocert u Domu omladine. Hor je za sve zaljubljenike u poseban zvuk glasovnih imitacija “muzike na struju” pripremio bogat repertoar obrada domaćih i stranih pop i rok hitova koje izvode isključivo uz pomoć sopstvenih glasova, bez instrumentalne pratnje. Cena ulaznice košta 300 dinara.

"Viva vox" hor od osnivanja drži koncerte i u inostranstvu

Reč je o horskoj muzici koju obrađujemo bez bilo kakve instrumentalne pratnje, imitirajući glasovima gitare, bubnjeve, klavijature, trube. Cilj nam je da dokažemo skepticima da je ljudski glas ipak najsvestraniji i najmoćniji instrument koji postoji - kažu članovi “Viva vox” hora.

Iako postoji već šest godina nastupi ovog hora i dalje izazivaju iznenađenje kod publike.

- Publika je još uvek nenaviknuta na ovakvu vrstu interpretacije i nepripremljena na specifičan zvuk sa kojim se susreće, ali osmesi na njihovim licima govore nam da je ovaj projekat na dobrom putu da postane široko prihvaćen - kažu članovi ovog hora.

“Viva Vox” hor je praktično nastao kada se generacija hora Zemunske Gimnazije priključila kulturno umetničkom društvu “Branko Radičević”. Nakon par godina uz KUD Branko Radičević osamostalili su se i kao neprofitna organizacija postoje već šest godina. Za to vreme “Viva vox” uspeo je definiše svoj poseban stil. Kako kažu, bez bilo kakvog interesa i iz čiste ljubavi prema muzici devojke i momci, na čelu sa dirigentom Jasminom Lovren, sve sami rade: od pisanja aranžmana, preko dizajniranja sopstvenih plakata i pozivnica za koncerte, do celokupne organizacije i realizacije nastupa.

Preuzeto sa www.blic.rs

Prijatno su me obradovali i želim im puno uspeha u daljem radu. Ostale njihove klipove pogledajte na njihovom Youtube kanalu : YouTube - ‪vivavoxchoir's Channel‬‏

Nevezano za to da vas podsetim da sam na blogu pisao i o još jednom interesantnom izvođenju muzičkog hita : Smooth Criminal Majkla Džeksona u novom ruhu |
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija,  video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #680 poslato: 09.07.2011 14:09:29 »
Tačnije reči nikada nisu izrečene! :)
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #681 poslato: 09.07.2011 16:16:49 »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #682 poslato: 10.07.2011 01:12:25 »

:D :D :D

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #683 poslato: 10.07.2011 07:03:53 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Sale

• Dominator
    • Mega blog
« Odgovor #684 poslato: 10.07.2011 12:19:31 »
Ovo je klip za sve one koje varaju u multiplayer FPS igrama :)

ps: to nije lepo  ;)

[youtube=600,356]http://www.youtube.com/watch?v=YbxRp6Dg_VQ
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija,  video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #685 poslato: 10.07.2011 12:26:21 »
Dobar im je onaj snimak sa mackom koja je dobila medal of honor. :D

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #686 poslato: 10.07.2011 12:46:16 »
gledao sam ovaj fredijev klip pre neki dan i smejao se na njegovu facu kad kao plače :) Carski.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #687 poslato: 10.07.2011 14:24:23 »
ne spominji mačke, jack će da dobije epi napad.

Van mreže Igor

• Dominator
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže jack

• Dominator
  • So long, and thanks for all the fish.
« Odgovor #689 poslato: 10.07.2011 17:30:05 »
ne spominji mačke, jack će da dobije epi napad.

Nah, macke su ok. Ljudi koji imaju potrebu da snimaju i objavljuju snimke macaka nisu. Love cats? Get a cat. Stop spamming the internet.
--
Mirko R.