Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1443306 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Re: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1020 poslato: 13.10.2011 20:46:19 »
Uskoro nam stize 3D verzija Cameron-ovog megahita Titanic.
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=83123

Kao sto je jedan user sa gaf-a rekao:
"The different planes of 3D will look... NEEEEEEAR, FAAAAAAR"
:D

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #1021 poslato: 13.10.2011 21:13:55 »
DH, napravio si lep prelaz :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže neor

• Dominator
    • NEOR - naučna fantastika
« Odgovor #1022 poslato: 13.10.2011 21:56:10 »
Ali kada si vec pomenuo Dzobsa, stvarno, otkud medju ljudima toliki hejt prema njemu? Zaista, primetio sam da postoji odredjen broj ljudi koji imaju vrlo negativne emocije kada se pomene Dzobs.
Ne znam za druge ali ja ga ne mrzim. Jednostavno ništa prema njemu ne osećam. Ničim me nije "dirnuo". Niti sam na njega ikad obraćao mnogo pažnje, niti sam ikad poželeo da imam neki Apple proizvod jer u njima nisam video ništa što meni treba ili da nisam mogao drugde da nađem bolje i jeftinije.
Bio je dobar u onome što je radio i to je sve što o njemu mogu da kažem. Ako nekome to izgleda negativno, zato što u njemu vidi nešto više, ja tu ništa ne mogu.
Ovo mi liči na raspravu sa nekim hrišćaninom kojem kažem da mogu da poverujem da je postojao čovek koji se zvao Isus i koji je propovedao to što mu pripisuju ali da ne verujem da je bezgrešno začet Božiji sin, da je činio čuda i vaskrsao.
Zlatno doba, Darvinov radio, Brzina mraka - http://www.neor.rs/arhiva/neor/

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #1023 poslato: 13.10.2011 22:35:01 »
Ali si ipak imao potrebu da dvaput kazes kako nije zasluzio toliko paznje i to u oba slucaja u neprikladnom momentu. Naravno da ga ne mrzis, ali imas pomalo emotivnu reakciju i nisi jedini. I ja pitam zasto je to tako - that is all. Nisam ja neki vernik, ovako bih reagovao ma ko da je u pitanju, me vezano da li ja tu ospbu gotivim ili ne. A ako ti to deluje dogmatski ili tako nesto, onda se ne razumemo.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #1024 poslato: 13.10.2011 23:46:22 »
Assassins Creed film uskoro izlazi... oh wait

Van mreže jack

• Dominator
  • So long, and thanks for all the fish.
« Odgovor #1025 poslato: 14.10.2011 00:23:59 »
Moras priznati da ti velicanje Jobs ide bar malo na zivce? Zar ne? Mislim, da mi je rodjeni deda - svaka novina, svaki web-comic, cak i drzavni zvanicnici su imali nesto lepo da kazu o njemu. To nije kritika Jobs-a, to je kritika drustva. Jobs je uradio predivne stvari, da ne nabrajam ponovo, super je sto svi mozemo da se slozimo da je bio strava lik, ali - prekinite vise da ga koristite kao medijsku lutku. Covek je mrtav.

Znaci da ponovim - ne napadam Jobsa. Ja sam linux ljubitelj, ovo kucam na MacBookPro-u. Negde u OSX-u postoji auto-correct koji ce izmeniti ovaj post ako bi i pokusao. (to je bila sala, cisto da ne bude zabune)

Dennis Ritchie je po meni izuzetno znacajniji covek. Postavio je fundament, ali njegov smer je drugaciji od Jobs-ovog (u ovom kontekstu je Jobs samo primer i nikako nije napadnut). Njegov rad nikad nece privuci toliku medijsku paznju, tezi je za objasniti obicnom coveku, a njegov uticaj je oslikan u svim sverama, svim uredjajima i celokupnom IT svetu (a danas bi mozda mogao da kazem i - celom svetu).

Voleo bi da vidim samo delic priznanja koji je dobio jedan covek, da dobije i drugi. Apsolutno mislim da ga zasluzuje. Ne 50 clanaka, samo ono, pominjanje sa postovanjem. Zao mi je ako je to ispala kao neka trka izmedju pokojnika, ali sa ovako malim vremenskim razmakom i ovakvom medijskom pompom koja se digla (jbt, b92 vec nedelju dana pumpa clanke o Jobs-u), tesko je ne napraviti poredjenje.

I da - ne vidim kako sam umanjio Ritchie-ev ugled mojim postom. Mozda sam licno ispao nekorektan, ali to je moj problem, ne problem Ritchie-a.
« Poslednja izmena: 14.10.2011 00:26:04 jack »
--
Mirko R.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #1026 poslato: 14.10.2011 01:22:18 »
Ok, slazem se.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže neor

• Dominator
    • NEOR - naučna fantastika
« Odgovor #1027 poslato: 14.10.2011 07:25:01 »
Ali si ipak imao potrebu da dvaput kazes kako nije zasluzio toliko paznje i to u oba slucaja u neprikladnom momentu.
 Naravno da ga ne mrzis, ali imas pomalo emotivnu reakciju i nisi jedini.
Emotivna reakcija je na tvoje komentare a ne na Džobsa. Ti tražiš da u njemu svi vide ono što i ti vidiš bez obzira da li je tačno ili ne.
Ne podnosim kad neko pokušava da mi kaže šta treba da mislim, a ti upravo to radiš. Otuda i reakcija.

Za informaciju evo šta sam ja prvo napisao i šta si ti odgovorio:
Jeste uradio puno ali ne u smislu inovacija nego pre svega u smislu marketinga i dizajna.
Ništa potpuno novo nije izmislio ali je znao šta da izabere od svih postojećih tehnologija i onda to lepo upakuje i predstavi kupcima.

Mozda nisi hteo, ali tako si napisao kao da to nekako umanjuje vrednost njegovog dostignuca...

Po meni, u mojem postu nije bilo nikakvih emocija ali tebi moje viđenje Džobsa nije bilo dovoljno dobro i sad pokušavaš od mene da praviš krivca.
Zlatno doba, Darvinov radio, Brzina mraka - http://www.neor.rs/arhiva/neor/

Na mreži Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1028 poslato: 14.10.2011 08:45:07 »

Na mreži Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1029 poslato: 14.10.2011 11:41:25 »

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #1030 poslato: 14.10.2011 11:58:02 »
Super vest za Trachtenberg-a, gledam ga redovno u Totally Rad Show video podcastu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #1031 poslato: 14.10.2011 15:41:52 »

Po meni, u mojem postu nije bilo nikakvih emocija ali tebi moje viđenje Džobsa nije bilo dovoljno dobro i sad pokušavaš od mene da praviš krivca.

Po meni je bas obrnuto.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #1032 poslato: 14.10.2011 20:19:24 »
Najsvetlija tacka SW prequel triologije se vraca u Clone Wars animiranu seriju.
http://www.comicvine.com/news/darth-maul-returns/143712/

[odlicno sklopljen trejler]

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #1033 poslato: 14.10.2011 21:51:45 »
Najsvetlija tacka SW prequel triologije se vraca u Clone Wars animiranu seriju.
http://www.comicvine.com/news/darth-maul-returns/143712/

[odlicno sklopljen trejler]

Darth Maul je najsvetlija tacka? Istetovirani mute? :) Nije mi jasno zasto ga ljudi gotive, ono, totalno je nula od lika. Mislim, moguce da je dobar lik u extended universe-u, ja govorim samo na osnovu filmova, jelte.

Najsvetlija tacka prequel trilogije je Natalie Portman. Mislim, samo je pogledajte. Mmmmm, Natali....
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1034 poslato: 14.10.2011 22:07:24 »
Darth Maul je najsvetlija tacka? Istetovirani mute? :) Nije mi jasno zasto ga ljudi gotive, ono, totalno je nula od lika. Mislim, moguce da je dobar lik u extended universe-u, ja govorim samo na osnovu filmova, jelte.
Pa poenta je baš u tome da je "mute" što daje kontrast Lukasovom tripu da od svakog lika u Star Wars-u mora da napravi komplikovanog emo džankija kojem tekst služi samo da radnja filma napravi predah od silnih CGI sekvenci.

Darth Maul je bio jednostavan i totalno baddass lik zbog čega ga fanovi uglavnom i vole. Jel treba da pominjem da je on prvi "Siledžija" koji je koristio dual lightsaber u zavničnom Star Wars-u? :)

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>