Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1440946 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Igor

• Dominator
Re: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1110 poslato: 21.10.2011 22:40:37 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1111 poslato: 22.10.2011 09:23:10 »
Ma do jaja. :)
Nisam SC fan, ali cu igrati.

Van mreže kalkulus

• Dominator
    • http://kalkulus.net
« Odgovor #1112 poslato: 22.10.2011 19:44:19 »
nas Igor u prvim borbenim redovima sa Where The Hell is Mattom :)

I know it all, I just can't remember it all at once
Blog / Photo

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1113 poslato: 22.10.2011 20:06:16 »
nas Igor u prvim borbenim redovima sa Where The Hell is Mattom :)

Curses! You found me! :P
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1114 poslato: 22.10.2011 20:37:59 »
To Igore CARE! Kako je bilo?

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1115 poslato: 22.10.2011 21:03:24 »
Ma bilo kul, prosetao nas do kalemegdana pa je tamo snimao... Baci pogled na facebook, postavio sam video klip kako ga uce da igra kolo... :)

http://www.facebook.com/event.php?eid=115072311935124

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1116 poslato: 22.10.2011 21:16:26 »
Odlično je! Šerovao sam tvoj video s ponosom :)

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1117 poslato: 23.10.2011 11:41:52 »
Awesome man! Mada mi i dalje nije jasno koja je fora sa tim likom, sta on uopste radi....   :)

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #1118 poslato: 23.10.2011 12:09:44 »
Strava!
Igore, polako uviđam da si ti najzajebaniji lik ovde... :)
Ni blizu ko ovaj Relja, koji bre nema pojma.
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1119 poslato: 23.10.2011 12:15:43 »
Awesome man! Mada mi i dalje nije jasno koja je fora sa tim likom, sta on uopste radi....   :)

Pa nista, bole ga uvo! :)
Putuje po celom svetu, djuska, zajebava se i jos zaradjuje od toga putem sponzora.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1120 poslato: 23.10.2011 12:16:06 »
Strava!
Igore, polako uviđam da si ti najzajebaniji lik ovde... :)
Ni blizu ko ovaj Relja, koji bre nema pojma.

:D

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #1121 poslato: 23.10.2011 15:06:19 »
Hej ljudi mala pomoc, na jednom lap-topu je instaliran Linux ja hocu da instaliram sada Win 7, prvi put se susrecem sa Linuxom.
Da li je isti proces kao i sama reinstalacija Win, ubacim disk Win 7 bootujem, itd...

EDIT:

Nebitno, sredjen problem.
« Poslednja izmena: 23.10.2011 16:53:54 Grimm »

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1122 poslato: 23.10.2011 17:07:18 »
Hej ljudi mala pomoc, na jednom lap-topu je instaliran Linux ja hocu da instaliram sada Win 7, prvi put se susrecem sa Linuxom.
Da li je isti proces kao i sama reinstalacija Win, ubacim disk Win 7 bootujem, itd...

EDIT:

Nebitno, sredjen problem.
Uf to je malko teža varijanta jer Windows 7 ne interesuju drugi operativni sistemi pa će njegova instalacija da prepiše MBR i Linux ti neće biti dostupan bez dodatnih koraka.

Evo šta treba da uradiš da bi uspešno instalirao Windows 7 na računaru na kojem je već instaliran Linux.

1) Obezbedi jednu primarnu particiju za instalaciju WIndows-a. Za igranje sa particionisanjem možeš da koristiš razne alatke ali moj lični favorit je distro koji dobro dođe za ovakve stvari i u koji u sebi sadrži GParted (PartedMagic - http://partedmagic.com/doku.php)

2) Windows 7 će prilikom instalacije pokušati sam sebi da obezbedi dodatnu particiju od 100MB pa bi bilo dobro da imaš bar 120-150MB neparticionisanog prostora "ispred" svoje glavne aktivne particije.

3) Završiš instalaciju Windows-a.

4) Odeš na sajt SuperGRUB-a (http://www.supergrubdisk.org/) i skineš ili RescaTux ili SuperGRUB stim što treba da vodiš računa da ako skidaš SuperGRUB skineš verziju koja podržava tvoju verziju GRUB-a (bitno je da li je GRUB 1 ili GRUB 2). To da li ti treba za GRUB 1 ili GRUB 2 najlakše ćeš saznati ako nam kažeš koji distro je u pitanju :)

5) Pokreneš RescaTux ili SuperGRUB i odgovoriš na par stvarno bezveznih pitanja nakon čega će programi sami uraditi kreiranje novog MBR sadržaja i voila. Imaćeš oba sistema u toku boot-ovanja.

Obrati pažnju na to da mnogo stvari može da krene naopako kod ovog obrnutog redosleda i da bi bilo dobro da pre bilo kakve rabote uradiš backup bitnih podataka.

Ukoliko ti je ovaj proces previše komplikovan ili ne želiš da rizikuješ uvek možeš da se opredeliš za varijantu da uradiš sveže instalacije oba sistema jer je instalacija Linuxa na instaliran Windows u skoro svim distribucijama skoro apsolutno automatizovana.

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #1123 poslato: 23.10.2011 17:21:53 »
U pitanju je bio problem sa internetom, gde nikako nisam mogao da se snadjem kako da osposobim ponovo net na lap-topu tako da nisam uspeo da instaliram Win ali sam uspeo da uz pomoc neke opcije popravim Linux gde je on sam pronasao net kao sto i Win 7 radi.

Tnx na odgovoru zatrebace. :)

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1124 poslato: 23.10.2011 21:57:13 »