Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1437468 puta)

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Igor

• Dominator
Odg: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1725 poslato: 26.01.2012 08:23:25 »

« Poslednja izmena: 26.01.2012 08:30:47 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1726 poslato: 26.01.2012 08:40:41 »
Nikako da prokljuvim da li mi se dopada ideja ili ne. Na trenutke mi deluje kao da naciste prikazuju kao ok likove, a na trenutke suprotno. Prvo sam mislio da je žešća parodija, sada mi deluje kao blaža parodija. Jednostavno ne znam...

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1727 poslato: 26.01.2012 09:30:21 »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1728 poslato: 26.01.2012 10:06:26 »
Heh znaci stvarno izlazi film? Hajpovao sam ga bio u shoutboxu [jos onom orginalnom :D ], al nisam verovao da ce ga zavrsiti.

Van mreže Zorba

• Starfleet
  • Terminator
    • Zorba's YouTube channel
« Odgovor #1729 poslato: 26.01.2012 12:42:15 »
Ovakav tip trailera mi se nikad nije svidjao. Reklamiranje tipa "napravili smo kick-ass film, mnogo je dobar, svi morate da ga gledate!" mi je nekako lame, cak i za parodiju. Kao da ciljaju glupu populaciju koja ne ume da proceni sama da li je film dobar ili ne, vec rade ono sto im se kaze. :/ Ako film uopste moze da se racuna kao parodija, ni jedna scena u celom traileru nije bila funny. Mislim da bi ideja mnogo bolje prosla da je shvacena ozbiljnije.
"All this has happened before, and all this will happen again."
"You kill or you die... Or you die and you kill." - Governor

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1730 poslato: 26.01.2012 16:03:50 »
Ovakav tip trailera mi se nikad nije svidjao. Reklamiranje tipa "napravili smo kick-ass film, mnogo je dobar, svi morate da ga gledate!" mi je nekako lame, cak i za parodiju. Kao da ciljaju glupu populaciju koja ne ume da proceni sama da li je film dobar ili ne, vec rade ono sto im se kaze. :/ Ako film uopste moze da se racuna kao parodija, ni jedna scena u celom traileru nije bila funny. Mislim da bi ideja mnogo bolje prosla da je shvacena ozbiljnije.

Generalno sam oduvek mrzeo one emisije 'making of' za filmove u kojima glavni glumci puni izvestacenog entuzijazma pricaju o filmu kao da je nesto najbolje ikada napravljeno... Tacno vidis da sede tu i pricaju to sto pricaju preko one stvari jer im u ugovoru verovatno pise da moraju.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1731 poslato: 26.01.2012 16:11:49 »
Generalno sam oduvek mrzeo one emisije 'making of' za filmove u kojima glavni glumci puni izvestacenog entuzijazma pricaju o filmu kao da je nesto najbolje ikada napravljeno... Tacno vidis da sede tu i pricaju to sto pricaju preko one stvari jer im u ugovoru verovatno pise da moraju.

Aha...ono tipa "ovo je najbolja ekipa sa kojom sam radio", "najbolji reziser"....

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1732 poslato: 26.01.2012 16:46:39 »
Ovi zimski dani ce mi bash dobro proci sada...  #playstation3  #uncharted #awesome

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #1733 poslato: 26.01.2012 17:55:02 »
Aha...ono tipa "ovo je najbolja ekipa sa kojom sam radio", "najbolji reziser"....
Osim ako si Rečejl Vajs i Danijel Krejg u Dream House. Onda samo odbiješ da promovišeš film na bilo koji način :)
Ali obično su vezani ugovorima, i svi vrte istu priču, kao i sportisti pre utakmica, daćemo 105%, poštujemo protivnika...
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže Sale

• Dominator
    • Mega blog
« Odgovor #1734 poslato: 27.01.2012 02:05:11 »
Monti Pajtonovci ponovo na okupu uskoro !

Citat

Monty Python Members to Reunite for Sci-Fi Comedy ABSOLUTELY ANYTHING

Those holding their breath for another Monty Python reunion can now rest easy, as it looks like many members from the comedy troupe are set to come together once again; for a sci-fi film, no less. Variety reports that members of Monty Python’s Flying Circus are reteaming for the sci-fi farce Absolutely Anything. The film will combine CGI and live-action, and the Pythons are set to voice key roles “as a group of aliens who endow an earthling with the power to do ‘absolutely anything’ to see what a mess he’ll make of things.” Life of Brian director Terry Jones co-wrote the script with Gavin Scott and will helm the comedy.

The remaining members of Monty Python that could reunite for the pic include Michael Palin, John Cleese, Terry Jones, Terry Gilliam, and Eric Idle. Robin Williams is also in discussions to play a Frenchman in the pic, which Jones and Scott have been developing for two decades. There’s no word on when production will begin, but given the undeniably Python-esque nature of the story, count me wholeheartedly in. Hit the jump to relive some Python from years past.

via: collider
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija,  video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1735 poslato: 27.01.2012 10:27:39 »

Ne znam za igru ali cinematic je cool...
« Poslednja izmena: 27.01.2012 10:31:51 Igor »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1736 poslato: 27.01.2012 10:39:04 »
Da, trejler hajpuje X360 verziju igre, koja ce imati par sati novog materijala za igranje. U PC verziji igre se ovaj assassin pojavljuje sa tom glavnom na pojasu, sada ce igraci verovatno imati priliku da odigraju taj deo.

Odlican CGI.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1737 poslato: 27.01.2012 11:34:11 »
Veoma, veoma dobar CGI i dizajn.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #1738 poslato: 27.01.2012 11:34:39 »
Da, bas strava izgleda, pogotovo kad se ona dva golava boksuju, kao da se vidi da jedan deo tela deluje na drugi, a ne onako plasticno kao inace kad je 3d model u pitanju.
Samo onaj bilmez mi nikako ne ide kao assassino.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1739 poslato: 27.01.2012 11:45:05 »
Enhanced edition je Xbox ekskluziva...? E, jebite se gospodo iz CD projekta.... :(