Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1440494 puta)

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Igor

• Dominator
Odg: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1740 poslato: 27.01.2012 12:33:22 »
Enhanced edition je Xbox ekskluziva...? E, jebite se gospodo iz CD projekta.... :(

http://www.gog.com/en/news/the_witcher_2_assassins_of_kings_enhanced_edition_announced

"GOG.com is pleased as punch to announce that The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, developed by sister company CD Projekt RED, will be coming to PC on the 17th of April!"
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1741 poslato: 27.01.2012 12:43:21 »
Samo onaj bilmez mi nikako ne ide kao assassino.
Pa ako si igrao "dvojku" onda znaš da je Letho u epilogu igre prokomentarisao kako mu činjenica da ga ljudi potcenjuju intelektualno zbog izgleda baš ide u prilog profesiji kojom se bavi.

"GOG.com is pleased as punch to announce that The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, developed by sister company CD Projekt RED, will be coming to PC on the 17th of April!"
Što ni malo ne menja činjenicu da će "Snapređena verzija" verovatno i dalje na kilometar da smrdi na "konzo-sklepo-retarditis" :D
« Poslednja izmena: 27.01.2012 12:45:22 holodoc »

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1742 poslato: 27.01.2012 12:46:41 »
BTW, prošle nedelje smo beše mrzeli HTML5... Ajde ove da mrzimo malo CSS3 :D

Animacija odrađena kompletno u CSS3 tehnologiji.

http://www.onehourpersecond.com/

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #1743 poslato: 27.01.2012 13:46:08 »
Enhanced edition je Xbox ekskluziva...? E, jebite se gospodo iz CD projekta.... :(

Sto? Potpuno logican korak da privuku ljude da uzmu godinu dana staru igru - em da dodatno motivisu one koji nisu igrali, em da mozda navuku i one koji jesu da kupe igru opet.

Ovo isto rade i sa PC igrama - kada PC igra izadje godinu dana posle konzolne, vrlo cesto je u pitanju neki special edition.

Ne znam zasto te to ljuti, pa valjda je svima u cilju da zarade pare - pa da prave nove igre. Ne mozes tako gledati na stvari samo zato sto ti nesto nemas - pretpostavljam da se ne bi ljutio da su napravili enchanced "PC only" verziju pa da su konzolni igraci ispusili. Jednostavno, game dev industrija je surova i treba razumeti timove. A sve dok je piraterija na PC-u tako rasprostranjena, konzole ce biti u prednosti. Kazem ja, gospodo, kupujte originale ako zelite da podrzite ono sto volite.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1744 poslato: 27.01.2012 14:02:56 »
Newt oće da se ameri vrate na mesec (i legalizuju njegovu površinu kao državno vlasništvo).

http://www.photontide.org/predizborno-obecanje-o-povratku-na-mesec/

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #1745 poslato: 27.01.2012 17:45:47 »
Njut bi prodao staru kevu da dobije nominaciju. Hoće on na Mesec koliko i Britni Spirs hoće da postane srednjovečni drvoseča.
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže mmlado

• Terminator
« Odgovor #1746 poslato: 27.01.2012 17:46:30 »
hmm... izgleda zanimljivo. :) Mada se pitam kako to izgleda u stvarnosti.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #1747 poslato: 27.01.2012 20:38:44 »
BTW, prošle nedelje smo beše mrzeli HTML5... Ajde ove da mrzimo malo CSS3 :D

Animacija odrađena kompletno u CSS3 tehnologiji.

http://www.onehourpersecond.com/

Sigh. Ne mrzim ja HTML5, nego hajp i nerealna ocekivanja.

Newt oće da se ameri vrate na mesec (i legalizuju njegovu površinu kao državno vlasništvo).

Najbolja obecanja su ona za koja treba vise od jednog mandata ;) Ali salu na stranu, teh moon se pravno ne moze prisvajati (a i prilicno je kontraproduktivno), osim ako ne istupe iz onog outer-space-treaty-ja, ali to bi imalo jos gore posledice...

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1748 poslato: 27.01.2012 21:44:06 »

Najbolja obecanja su ona za koja treba vise od jednog mandata ;) Ali salu na stranu, teh moon se pravno ne moze prisvajati (a i prilicno je kontraproduktivno), osim ako ne istupe iz onog outer-space-treaty-ja, ali to bi imalo jos gore posledice...

Ameri nisu nikad potpisali nikakav space treaty.

http://en.wikipedia.org/wiki/Moon_treaty

"The treaty makes a declaration that the Moon should be used for the benefit of all states and all peoples of the international community. It also expresses a desire to prevent the Moon from becoming a source of international conflict."

"In practice, it is a failed treaty since it has not been ratified by any nation which engages in self-launched manned space exploration or has plans to do so (e.g. the United States, The United Kingdom, European Union, Russian Federation, People's Republic of China, Japan, and India) since its creation in 1979, and thus has a negligible effect on actual spaceflight."

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #1749 poslato: 27.01.2012 22:03:02 »
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1750 poslato: 28.01.2012 01:03:16 »
Zanimljiva tema, ali ovo je jedan od najgorih modelinga i animacija likova koje sam video skoro. Ovo bi moglo da prođe kao napredno pre 10 godina...

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1751 poslato: 28.01.2012 02:22:54 »
Igru pravi malo studio, koji je inace godinama radio samo igre sa Yakuza sukobima. Igra dobija jako fine impresije od strane onih koji su je igrali, nadam se da ce dobro proci.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1752 poslato: 28.01.2012 07:30:01 »
Brate mili kakve ruzne face i kakve grimase...
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1753 poslato: 28.01.2012 07:48:57 »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1754 poslato: 28.01.2012 08:38:59 »
True.