Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1440540 puta)

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Igor

• Dominator
Odg: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1755 poslato: 28.01.2012 09:44:56 »
Narode, da li neko ima aktivan paypal nalog? Hteo sam da platim nesto 10$ ali podrzavaju samo paypal. Ako neko moze da mi plati to poslao bih mu pare postnetom or something.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
« Odgovor #1756 poslato: 28.01.2012 12:52:30 »

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #1757 poslato: 28.01.2012 13:03:31 »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1758 poslato: 28.01.2012 15:56:54 »
Photon Storm? Ovo mi zvuči kao neki naš arch enemy...

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1759 poslato: 29.01.2012 16:16:29 »
Uzeh sa ortakom premium account za mesec dana na uploaded.to, posto vidim da je bas aktuelan i koristi se dosta.
Radi ocajno....    :disappointed:    :wall:

Kompanija je doduse objavila da je veliki pritisak na njihov bandwith posto je masa ljudi presla kod njih i da ce se problem resiti u roku od nekoliko dana.   :P

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #1760 poslato: 29.01.2012 17:29:25 »

Najbolja obecanja su ona za koja treba vise od jednog mandata ;) Ali salu na stranu, teh moon se pravno ne moze prisvajati (a i prilicno je kontraproduktivno), osim ako ne istupe iz onog outer-space-treaty-ja, ali to bi imalo jos gore posledice...

Ameri nisu nikad potpisali nikakav space treaty.

Jesu, jos kako - http://en.wikipedia.org/wiki/Outer_Space_Treaty - zajesdno sa svim spacefaring nacijama. Moon treaty je bio "samo" pravni followup za pojasnjenje generalnih klauzula OST-a, a ciji clan dva kaze vrlo eksplicitno:

Outer space, including the moon and other celestial bodies, is not subject to national appropriation by claim of sovereignty, by means of use or occupation, or by any other means.

http://en.wikisource.org/wiki/Outer_Space_Treaty_of_1967#Article_II

Pogodite koja nama bliska zemlja nije ratifikovala OST :)

Njut bi prodao staru kevu da dobije nominaciju. Hoće on na Mesec koliko i Britni Spirs hoće da postane srednjovečni drvoseča.

Ron Paul believes 100% what he says; Gingrich believes 0% what he says; Romney says 100% what he thinks you believe
« Poslednja izmena: 29.01.2012 17:32:05 bear »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1761 poslato: 29.01.2012 18:22:38 »
Presao sam God of War 3 na PS3 i neverovatno sam zadovoljan. Moram pohvaliti fantasticnu grafiku. Neki segmenti su bash skoro predstavljali CGI koji moze da se upravlja, toliko je vizuelno prejako. U nekim vecim borbama, kamera jako brzo leti po terenu, znaci u nijednoj igri do sada nisam video tako nesto. Kamera se pomeri od over the shoulder pozicije sve do 1km udaljenosti, a celo vreme mozes da igras. Veoma je epic.

Pogledaje na primer od 2min do 3 min mark-a, cisto da vidite "scale".

Sto se price i gameplaya tice, i to je odlicno. Trilogiju su fino zavrsili, ovakav vizuelni spektakl je definitivni dokaz da Sony nemora da zuri sa izdavanjem playstation cetvorke. Pojavio se rumor da spremaju nastavak God of War-a za PS3, nadam se da ce to izaci sto pre.

Ostalo mi je jos samo da odigram "God of War: Ghost of Sparta" koji je izasao na PSP-u, ali precicu PS3 verziju koja je samo podigla rezoluciju na 720p.
« Poslednja izmena: 29.01.2012 18:25:19 DieH@rd »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1762 poslato: 29.01.2012 18:31:09 »
Jebote, ludilo kako izgleda.

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1763 poslato: 29.01.2012 18:34:23 »
Pa normalno da je igra vrhunska kad je PS3 ekskluziva sa ciljem da navadi ljude da nabave konzolu :)

Mene je u sva tri dela užasno nerviralo silovanje tastera. Mislim, džabe ti igranja kad posle svake boss deonice moram da hladim palac u tečnom azotu od pritiskanja.

BTW, pošto je sada GoW3?
« Poslednja izmena: 29.01.2012 18:36:53 holodoc »

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1764 poslato: 29.01.2012 18:36:56 »
Jebote, ludilo kako izgleda.

Nije to nista, ima i impresivnijih delova al nisam hteo da ih spojlujem.

A kolicina nasilja je van svake pameti. U prve 2 igre ih je Kratos bas unistavao, ali u trecem delu... 100% violence mod activated. Ovi titani su jos i dobro prosli u poredjenju sta je uradio sa bogovima sa Olimpa. Seko ih je na delove lagano. :D

Nemam poima kako su sve ovo uspeli da upakuju... opsti nivo textura [sam model Kratosa je neverovatno detaljan], dizajn nivoa, pomeranje kamere, dof, fenomenalni blur [i na kameri i na objektima]... Onaj grcki bog Hermes ima na sebi do sada najbolji blur efekat koji sam ikada video. CGI like movement.
« Poslednja izmena: 29.01.2012 18:43:23 DieH@rd »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1765 poslato: 29.01.2012 18:43:00 »

Mene je u sva tri dela užasno nerviralo silovanje tastera. Mislim, džabe ti igranja kad posle svake boss deonice moram da hladim palac u tečnom azotu od pritiskanja.

God of War je franshiza koja je popularizovala "quick time eventove". Shenmue ih je prvi uveo, ali GoW1 ih je popularizovao do te mere da skoro sve igre danas imaju neki vid QTE-a. Mashovanje dugmadi je potrebno samo ako ne znas da igras. :D  [#burn]. Ako koristis comboe, blokiranje i evasion, svaki fight mozes da predjes lagano. Ja sam GoW3 presao za 2 dana u 2 dugacka playtrough-a, i nikakve zamerke nisam imao na combat engine i QTE sekvence.

Citat
BTW, pošto je sada GoW3?

"Kostao" me je 40giga downloada sa neta. #♥ #piracy

Van mreže holodoc

• Dominator
« Odgovor #1766 poslato: 29.01.2012 18:45:19 »
Mashovanje dugmadi je potrebno samo ako ne znas da igras. :D
Oćeš da kažeš da nisi lomio kontroler na kraju drugog dela tokom obračuna sa Zevsom? :D Onda svaka čas jer si verovatno u srodstvu sa Beri Alenom :D

U sve tri igre bile su deonice gde si morao ko kreten da lupaš po nekom tasteru (obično "O") i da se moliš kojem god božanstvu da se moliš da igra kaže "e aj okej ne moraš više" :D

"Kostao" me je 40giga downloada sa neta. #♥ #piracy
Gledaj ako možeš da brickuješ konzolu ;)
« Poslednja izmena: 29.01.2012 18:49:54 holodoc »

<?php
abstract class Ignorance extends Stupidity implements Unavoidable 
     public static 
$humiliation

private function 
__construct(){

parent::__destruct();

}; 

?>

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #1767 poslato: 29.01.2012 18:56:02 »
Mashovanje na O uopste nemora biti brzo.

Inace, pre gow3 sam bio presao Uncharted1 koji je izasao dosta davno [2007], ali i pored delova sa osrednjom grafikom igra nudi fantastican filmski feeling. Prava indiana jones igra.

A juce sam 1-2h odigrao Uncharted 2. Bog te mazo, kakvo remek delo. Grafika i sistem animacija likova [i tokom gameplaya i tokom cinematica] su bash insane! Sad mi je jasno zasto kazu da je ovo igra koja je donela pravu revoluciju.

OVO je sve ingame. Nije FMV. :D

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #1768 poslato: 30.01.2012 16:44:59 »

Mozda se pojavi i par imena iz Srbije, mislim da su Chiron studenti radili na filmu, znam da sam prisustvovao tada kada su u prostorijama skole trazili modelare, animatore, itd... bilo davno. :)

Van mreže Zorba

• Starfleet
  • Terminator
    • Zorba's YouTube channel
« Odgovor #1769 poslato: 30.01.2012 17:11:36 »

Jel gledao neko ovo? Izgleda kao hell of a movie.
"All this has happened before, and all this will happen again."
"You kill or you die... Or you die and you kill." - Governor