Autor Tema: Son of SHOUTBOX™  (Pročitano 1437677 puta)

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
Odg: Son of SHOUTBOX™
« Odgovor #1965 poslato: 08.03.2012 12:00:31 »
Srpski u seriji Happy Endings

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1966 poslato: 08.03.2012 13:00:05 »
Verovatno mi tako zvučimo amerima kad pričamo engleski :)

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #1967 poslato: 08.03.2012 13:05:05 »
Ljudi srpskog porekla rođeni u Americi ne pričaju mnogo bolje nego ove dve. Čak i oni koji se tamo isele razviju akcent i počnu da zaboravljaju reči i gramatiku posle dovoljno vremena.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #1968 poslato: 08.03.2012 13:13:46 »
glupost
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #1969 poslato: 08.03.2012 13:17:26 »
Dve tetke moje kume žive u Torontu tridesetak godina, i čuo sam ih kako pričaju. Akcent je slab, ali im je gramatika poremećena, a stalno im fale reči.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1970 poslato: 08.03.2012 14:06:04 »
Mislim da je to potpuno normalno. Kada zivis negde gde konstantno prica strani jezik i primoran si da ga koristis maltene 24/7, naravno da ces poceti da zaboravljas maternji jezik.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1971 poslato: 08.03.2012 14:54:04 »
Ja tu ne vidim ništa loše. Ali mi je ovaj snimak zabavan jer su ovo ameri koji su bukvalno uzeli da im google translate ili ko već prevede rečenice sa fonetskim izgovorom ili takvo nešto. Mogli su naći u suštini nekog Srbina tamo da im objasni u čemu greše i sl, ali mislim da im to nije bitno. U ovakvim serijama je mnogo bolje prenaglasiti razlike između stranog jezika i engleskog. Kao što rusi u američkim fimovima izgovaraju ono jako "r" mnogo jače nego što rusi to u stvari rade.

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #1972 poslato: 08.03.2012 15:08:02 »
Pa isto tako zvuči kada pričaju poljski, mandarinski ili farsi. Verovatno se više trude oko španskog, koji dosta ljudi u SAD zna, bar kako zvuči. Svi ostali - who the fuck cares? Najbolji primer za to mi je film Sniper 2, koji se dešava u Bosni, ali svi ''lokalci'' pričaju mađarski, jer je tamo sniman. Kontam da je Amerinakcima isto, dogod je neki drugi jezik.
Mi isto razmišljamo za azijske jezike. Jeste li nekada gledali neki film sa Vijetnamcima i pomislili ''ček, je li ovo stvarno vijetnamski''? Možda je bio indonezijski. Ili ko zna šta treće :)
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1973 poslato: 08.03.2012 19:11:46 »
NASA je spustila sondu Lunar Reconnaissance Orbiter na visinu od samo 25 km iznad povrsine meseca i uslikala nove slike mesta gde su sletale Apolo letelice.

Jos slika:
http://lroc.sese.asu.edu/news/index.php?/categories/2-Featured-Image
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1974 poslato: 08.03.2012 19:42:29 »
NASA je spustila sondu Lunar Reconnaissance Orbiter na visinu od samo 25 km iznad povrsine meseca i uslikala nove slike mesta gde su sletale Apolo letelice.

Jos slika:
http://lroc.sese.asu.edu/news/index.php?/categories/2-Featured-Image

Opet?  :)
http://www.photontide.org/slike-apollo-17-sonde-iz-orbite-meseca/

Van mreže Igor

• Dominator
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1976 poslato: 08.03.2012 20:35:04 »
Vrlo, vrlo cudna igra. Ali vredi probati.

Stacking-SKIDROW

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #1977 poslato: 08.03.2012 20:38:41 »
^ Made by Tim Schafer [tj njegov tim. Tokom produkcije Brutal Legenda su svi smislili 10tak odeja od kojih je par napravljeno u standalone video igre - Iron Brigade, Costume Quest, Stacking].

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1978 poslato: 08.03.2012 21:00:54 »
Da, tim koji je napravio cuvene Psychonauts i koji je digao nedavno frku oko finansiranja njihove najnovije igre (fanovi skupili preko milion $ !!!).

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1979 poslato: 08.03.2012 21:19:19 »