Autor Tema: A Game of Thrones  (Pročitano 228163 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
Odg: A Game of Thrones
« Odgovor #1080 poslato: 06.05.2019 22:43:37 »
Gravespawn, jes gledao Shadiversity video o epizodi 3?

Edit: Garantujem da je razlog Dothraki jurisanja bio 'kul scena'

Ovi gledaju od gore kako se stotine vatrenih maceva gase.
Neko je dobio hardon razmisljajuci o tome i moralo je uci u cut.
« Poslednja izmena: 06.05.2019 22:47:20 Achos »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #1081 poslato: 07.05.2019 00:26:32 »
Definitivno je to bio razlog, to je ono redshirt koji zagine u prvih 3 minuta epizode da prikaže koliko je opasna situacija. Strategija u toj epizodi je bila 0 na obe strane. Ovaj Night King.... ne znam da li ima neki recharge time, ali ako nema, mogao je samo da podiže mrtve svo vreme.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #1082 poslato: 07.05.2019 07:39:04 »
 :D

Citat
Some eagle-eyed viewers of last night’s episode of “Game of Thrones” noticed a Starbucks-esque coffee cup was visible in one of the shots at the beginning of the episode – sitting by actress Emilia Clarke.

Having already exploded into an internet meme, HBO has now released an official statement: “The latte that appeared in the episode was a mistake. Daenerys had ordered an herbal tea.”

It’s expected said cup will be digitally removed from subsequent broadcasts of the episode.

http://www.darkhorizons.com/hbo-responds-to-thrones-surprise-coffee-meme/

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1083 poslato: 07.05.2019 08:38:02 »
:D

Citat
Some eagle-eyed viewers of last night’s episode of “Game of Thrones” noticed a Starbucks-esque coffee cup was visible in one of the shots at the beginning of the episode – sitting by actress Emilia Clarke.

Having already exploded into an internet meme, HBO has now released an official statement: “The latte that appeared in the episode was a mistake. Daenerys had ordered an herbal tea.”

It’s expected said cup will be digitally removed from subsequent broadcasts of the episode.

http://www.darkhorizons.com/hbo-responds-to-thrones-surprise-coffee-meme/

Welcome to StarKbucks, may I take your order?

"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #1084 poslato: 07.05.2019 15:59:41 »
Gravespawn, jes gledao Shadiversity video o epizodi 3?

Nisam, pogledaću.

Izgleda da oni stvarno ne znaju da napišu nešto što ima smisla. Ako ne oklope poslednjeg zmaja sada onda stvarno ne zaslužuju da poseduju egzotičnog ljubimca :P

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1085 poslato: 07.05.2019 16:35:25 »
Otkud znaš da može da leti i kreće se oklopljen? Ili da bilo koji oklop može da zaustavi Scorpion strelu? Videli smo kako lako probijaju brodove  Meni je bolja ideja koja sada kruži, a to je da je Drogon ženka. U stvari u knjigama je navodno rečeno da su zmajevi gender fluid. I da je Drogon izlegao jaja onomad kad je nestao na nekoliko meseci u Esosu. I da Deneris ima i te zmajeve i čuva ih u tajnosti. Ne znam samo kako bi to izveli a da ne deluje kao potpuni Deux Ex Machina u ovoj poslednjoj bitci.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #1086 poslato: 07.05.2019 18:59:06 »
nema teorije da bi ti harpuni napravili takvu stetu na brodovima
Nema teorija da nisu videli brod s kog je ispaljen harpun u zmaja.

@gravespawn
Shad odradio epizodu o toj bici kod winterfella, bukvalno rec po rec to sto si ti napisao :D

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #1087 poslato: 09.05.2019 18:42:37 »

Shad odradio epizodu o toj bici kod winterfella, bukvalno rec po rec to sto si ti napisao :D

Pa kada je istina :P  Igrao Total War pre nego što sam gledao epizodu pa mi je to prvo palo na pamet. Looks like Shad thought the same way.

Otkud znaš da može da leti i kreće se oklopljen? Ili da bilo koji oklop može da zaustavi Scorpion strelu? Videli smo kako lako probijaju brodove  Meni je bolja ideja koja sada kruži, a to je da je Drogon ženka. U stvari u knjigama je navodno rečeno da su zmajevi gender fluid. I da je Drogon izlegao jaja onomad kad je nestao na nekoliko meseci u Esosu. I da Deneris ima i te zmajeve i čuva ih u tajnosti. Ne znam samo kako bi to izveli a da ne deluje kao potpuni Deux Ex Machina u ovoj poslednjoj bitci.

Brodovi napravljeni od papira a baliste sa navodećim strelama i razornom moći krstarećih raketa. Cela ta scena mi nije jasna. Savršen pogodak sa pokretne platforme na moru ... that is some high level balistics right there.

Na stranu to da cela flota bude u zasedi i da ljudi koji imaju vazdušnu superiornost to ne primete. Subverting the expections no matter how much sense it makes ...

Bismarck je potopljen zahvaljujući dvokrilcima u drugom svetskom ratu. A Bismarck je imao mnogo bolje naoružanje protiv vazdušnih ciljeva.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #1088 poslato: 09.05.2019 21:03:26 »
yep that ^^

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #1089 poslato: 13.05.2019 13:59:42 »
Ok, ok. Prošla epizoda baliste su super precizne ... sada cela flota i sve baliste na zadinima? Useless.

Tyirion tuži baba zbog izdaje Varysa. Šta uradi sledeće? Fucking treason himself. ŠKK?

Arya je super assassin koja može da prođe kroz celu grupu White Walkera da je ne primete. Sapliće se po ulici jer nije vezala pertle ... wtf.

Sersej je samo gledala kroz prozor celu sezonu, bukvalno, svaka scena sem one na zidinama prošle nedelje, resting bitch face and staring into the distance.

Clegane brothers ... dafuq was that? Darth Gregor sa plastičnim oklopom ...

Jedino što je urađeno kako treba je Dany going all Queen of Ash. Valjda su zvona asocirala Drogona da je vreme za ručak. Samo što su zaboravili da počnu sa hintovima da su Targovi piromani malo ranije. 

And a freaking white horse to take away Arya at the end. Ako to nije Bran-o koji je wargovan, da makar nešto uradi onda je to totalno fanfiction level of writing.

Znači nikada nisam video bolju glumu, bolju scenografiju, efekte i sinematografiju za tako loš scenario. Ova epizoda liči na nešto što bi Martin napisao ali pošto su promenili put kojim su dotle stigli bukvalno nema nikakvog smisla.

Mada možda im je to i plan. Lower their expectations so then you can subvert them even better. Možda sam ja samo hater, I dunno.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #1090 poslato: 13.05.2019 18:10:54 »
Ne razumem što su svi toliko iznenađeni.
Spoiler: ShowHide
Nasilje je u Deneris uvek bilo blizu površine, još od prve sezone. U kratkom roku izgubila je Viseriona, Džoru, Regala, Misandej, kao i Džonovu ljubav. Plus Džonova, Tirionova i Varisova izdaja. Targerijani nisu baš mentalno najstabilnija porodica, ali ovo bi i uravnoteženu osobu izbacilo iz koloseka

Ostaje da je Arja rokne i da Džon onda rasformira Sedam kraljevstava...

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1091 poslato: 13.05.2019 19:43:08 »
Inace, na netu su pre par nedelja procureli spoileri za poslednje tri epizode. Posto je sve napisano za epizode 4 i 5 ispalo tacno, pretpostavljam da je i spoiler za 6. tacan, tako da ako zelite da ostanete u neznanju stay away from reddit i slicnih sajtova, because the web is dark and full of spoilers.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #1092 poslato: 13.05.2019 20:24:02 »
Na Reddit samo o mapama i paradajzu. Too many dark places.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1093 poslato: 13.05.2019 23:05:54 »
Sve mi je ok u epizodi, osim što je trebalo jedno 2-3 epizode buildup-a do ovoga. Super mi je šta su uradili sa Deneris, nemam problem s tim kako je Cercei završila, malo mi je glupa fajta između Džejmija i Jurona.

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #1094 poslato: 14.05.2019 10:53:00 »
Spoiler: ShowHide
Nasilje je u Deneris uvek bilo blizu površine, još od prve sezone. U kratkom roku izgubila je Viseriona, Džoru, Regala, Misandej, kao i Džonovu ljubav. Plus Džonova, Tirionova i Varisova izdaja. Targerijani nisu baš mentalno najstabilnija porodica, ali ovo bi i uravnoteženu osobu izbacilo iz koloseka

Ah, da, kada uravnotežene osobe pobiju svu decu u školi jer ih je devojka ostavila a omiljeni ujak umro. Dany school shooter incel confermed xD

Inace, na netu su pre par nedelja procureli spoileri za poslednje tri epizode. Posto je sve napisano za epizode 4 i 5 ispalo tacno, pretpostavljam da je i spoiler za 6. tacan, tako da ako zelite da ostanete u neznanju stay away from reddit i slicnih sajtova, because the web is dark and full of spoilers.

Nije sve ispalo tačno, Arja je u tim spoilerima ubila Sersej i prisustvovala Clegen Smash Bros fight.

Što se tiče Deni, to je moralo da se desi. Sve u knjigama je vodilo do toga. Ona je siroče koje je prodato sa svim traume koje idu uz to, pored kletve Targova i njihove ludačke tendecije prema nasilju. Problem je što su je u seriji prikazali kao nekog spasioca, revolucionara koji će da spasi narodne mase. She didn't give a shit about people from day one, she wanted the throne and power.

Mislim dođeš sa vojskom stranaca, i divljaka silovatelja sa kulturom paljenja gradova, i očekuješ da te ljudi vole? Ubiješ svakog ko te ne sluša jer ti to smatraš "izdajom".  I serija hoće da nam servira kako je to dobro i kako svi ljudi koji joj se suprostave ne znaju šta rade. Behind the scenes prve dve epizode D&D pričaju kako je ružno od severnjaka što je ne prihvataju, i kako Dany ne konta zbog čega je ne vole ... A kada sazna da neko ima veća prava na taj presto ... ona ga moli da ćuti i da ne kaže nikom ... cuz she wants it, pretty please. I kada taj neko koji ima veća prava na krunu kaže nekom onda je to izdaja ... Bitch please, samim tim što ne prihvataš svog nećaka kao kralja TI činiš izdaju.

In other news, entitled traumatized people which are product of thousands of years of incest are not good rulers. *surprised pikachu*

Osim što je trebalo jedno 2-3 epizode buildup-a do ovoga. Super mi je šta su uradili sa Deneris, nemam problem s tim kako je Cercei završila, malo mi je glupa fajta između Džejmija i Jurona.

HBO je ponudio veći budžet i celu sezonu ali su D&D rekli "Not today". Mislim da im je dosadilo pa su hteli da završi sa tim što pre i da krenu na veće stvari. (aka new Star Wars trilogy)