Autor Tema: A Game of Thrones  (Pročitano 209321 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Odg: A Game of Thrones
« Odgovor #975 poslato: 16.08.2017 18:08:42 »
HBO Spain greskom postavio 6. epizodu na pay-per-view umesto 5. Brace for spoilers.

Prosto me fascinira kad neko napravi takvu grešku. Ono... lik je prekopirao neki fajl dok je odlazio kući. Delovalo je da je epizoda 5, pa je samo otišao, bilo je već 4 i 10.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #976 poslato: 16.08.2017 18:35:06 »
Sad sam odgledao. Bloody hell!

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #977 poslato: 16.08.2017 20:35:03 »
Prosto me fascinira kad neko napravi takvu grešku. Ono... lik je prekopirao neki fajl dok je odlazio kući. Delovalo je da je epizoda 5, pa je samo otišao, bilo je već 4 i 10.

Ja sve vise imam utisak da to namerno rade...
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #978 poslato: 16.08.2017 22:12:24 »
Sad sam odgledao. Bloody hell!

Odgledah i ja...
Spoiler: ShowHide
Jbt do sad sam mogao da predjem preko konstantne teleportacije likova sirom kontinenta, ali su ga sad bas preterali.
 Ajde, mozes da kazes da izmedju scena prodje par dana, nedelja ili whatever samo nije eksplicitno prikazano, ali ovo sad su bas preterali. Od zida do Storm's end gde je Deneris ima preko 3000km. Da su slali gavrana, ptici bi trebalo bar par dana da stigne do tamo, a ne izgleda da ni zmajevi mogu da lete mnogo brze. Sve u svemu tesko mi je da poverujem da su stajali na sred onog jezera 4-5 dana.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #979 poslato: 21.08.2017 14:36:47 »

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #980 poslato: 21.08.2017 21:59:48 »
Ova epizoda je bas bila retardirana.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #981 poslato: 21.08.2017 22:23:19 »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #982 poslato: 21.08.2017 22:46:10 »
Slažem se sa Igorom. Ovo je već totalni overkil. Da ne pominjem koliko je Deux Ex Machinasto. I stric Bendžamin na kraju. Sve je prebrzo sada. Koliko me je smarao usporen tempo na početku serije, sada me nervira kako teraju u kontru. Čak su batalili i ono "anyone can die". Sad tačno znaš da umiru sporedni likovi kao i u svim drugim serijama.

I nije mi jasno zašto je ova sezona morala da bude kraća? Ova epizoda je mogla lepo da bude dve epizode umerenim tempom. Ubace malo filera između scena fajte i eto. Taman da ne izgleda kao da se sve odigralo bukvalno za 20 minuta u realnom vremenu.

Spoiler: ShowHide

Sviđa mi se ideja da sada mrtvi imaju zmaja. Taj prevrat mi je super.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #983 poslato: 22.08.2017 04:28:47 »
Ma tacno se vidi da im je GRRM ispricao samo 'crtice' svega sto treba da se desi. Zbog toga nemaju pojma sta da rade sa gomilom sporednih likova i samo ih seku jednog po jednog...
Uncle Benjen je bas banalan primer. Vratili su glumca iz prve sezone da bi sta? Pokazao Branu put do zida i onda dao Jonu konja i riknuo.

Sto se tice broja epizoda, rekli su da su morali da smanje broj epizoda da bi imali para za efekte (dragons on screen cost money, setting stuntmen on fire costs money).
« Poslednja izmena: 22.08.2017 04:32:56 Igor »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #984 poslato: 22.08.2017 07:15:38 »
Ma tacno se vidi da im je GRRM ispricao samo 'crtice' svega sto treba da se desi. Zbog toga nemaju pojma sta da rade sa gomilom sporednih likova i samo ih seku jednog po jednog...

Kao što sam rekao ranije, da su dostupne knjige, terali bi oni još bar tri sezone....

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #985 poslato: 22.08.2017 09:03:42 »
Nikako da uhvate neku sredinu. Ni onaj tempo iz kniga nije bas pogodan. Onde se sve razvlacilo i bilo je dosta dosadnih epizoda.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #986 poslato: 22.08.2017 11:07:08 »
IMO, da su razvukli pricu do sada iz ove sezone [zakljucno sa zmajem] u jednu sezonu od 10 epizoda, to bi bilo bolje. 

Mislim ne zalim se, zanimljivo je za gledanje, ali ovakav tempo mi pokazuje kakav ce biti tempo i buducih spinoff serija. Tako nesto ce valjati samo ako odmah u startu zamisle epic shitton dogadjaja koji ce trebati biti opisani u gomili sezona. Ako budu radili on the fly... mogu da se nadju u bedaku.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #987 poslato: 22.08.2017 11:42:36 »
Bilo mi dosadno pa sam potrazio u knjigama da li se negde pominje vreme potrebno za let gavranova. Nasao sam da se pominje da gavranu treba dva dana da isporuci poruku od Winterfella do Castle Black (crvena linija). Put gavrana iz poslednje epizode je plava linija. Plus let zmajeva nazad.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #988 poslato: 22.08.2017 11:46:20 »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #989 poslato: 22.08.2017 13:23:41 »