Autor Tema: Optimus keyboard  (Pročitano 3292 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Optimus keyboard
« poslato: 18.07.2005 19:03:16 »
Dakle, ovo je stvarno nešto. Prva originalna promena kursa kojim ide dizajn tastatura. Posle svih šarenih, svetlećih i sl. tastatura, ovo je stvarno jedna za kojom mogu da vapim. Svaki taster je mali ekrančić... šta više da vam kažem :) Tastatura se po potrebi rekonfiguriše, može da se podesi za Photoshop, za Quake. U stvari, najbolje da pogledate slike na:

http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
Re: Optimus keyboard
« Odgovor #1 poslato: 23.08.2005 12:04:56 »
Cute.  :D

Još samo cenu da znam...
PHOTON TIDE

Some days you're the top dog; some days you're the hydrant.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #2 poslato: 23.08.2005 14:28:21 »
Citat: "Gaga"
Cute.  :D

Još samo cenu da znam...

Još sani da oni to naprave :) Pošto je ovo samo rendering ili šta već. Tj. tako su oni to zamislili da izgleda, ali ima tu problema... mislim, ova moja tastatura je sva oguljena od kuckanja. Šta misliš kako će mali ekrančići tek da podnesu dogotrajniju upotrebu?

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
« Odgovor #3 poslato: 23.08.2005 17:15:12 »
Citat: "Relja"
Ali ima tu problema... mislim, ova moja tastatura je sva oguljena od kuckanja. Šta misliš kako će mali ekrančići tek da podnesu dogotrajniju upotrebu?

Ja nisam rekla da ću je kupiti. Znaš da ja volim one stare dobre tastature bez multimedijalnih dugmića! :) Samo me zaanimalo koliko bi ta perverzija koštala. A što se tiče ekrančića... izgledaju SFično ali malo li je kada crkne nešto veće tipa: napajanje samo bi mi još to falilo.  8)
PHOTON TIDE

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #4 poslato: 23.08.2005 17:17:08 »
ali ima tu problema... mislim, ova moja tastatura je sva oguljena od kuckanja. Šta misliš kako će mali ekrančići tek da podnesu dogotrajniju upotrebu?

Ja nisam rekla da ću je kupiti. Znaš da ja volim one stare dobre tastature bez multimedijalnih dugmića! :) Samo me zaanimalo koliko bi ta perverzija koštala. A što se tiče ekrančića... izgledaju SFično ali malo li je kada crkne nešto veće tipa: napajanje samo bi mi još to falilo.  8)

Šta si se istraumirala što ti je riknulo napajanje?

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
« Odgovor #5 poslato: 23.08.2005 17:20:24 »
ali ima tu problema... mislim, ova moja tastatura je sva oguljena od kuckanja. Šta misliš kako će mali ekrančići tek da podnesu dogotrajniju upotrebu?

Šta si se istraumirala što ti je riknulo napajanje?

Znaš kako, kada si hronično bez para i plus duguješ, nijedan veći trošak ti nije dobrodošao. A kao za baksuz, meni samo to crkava. Kamo sreće da mi se samo dešava da mi se pantalone pocepaju pa da dajem 500 dinara da kupim nove... :wink:
PHOTON TIDE

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #6 poslato: 23.08.2005 17:37:27 »
Kamo sreće da mi se samo dešava da mi se pantalone pocepaju pa da dajem 500 dinara da kupim nove... :wink:

A što ne napraviš od toga imidž? Kao cat-woman? Ili znaš u South Parku kako imaš likove sa karakteristikama. Ono, Starvin' Marvin i sl. Ti bi mogla da budeš... šta se rimuje sa Gaga, a da znači "iscepano"? :)

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
« Odgovor #7 poslato: 23.08.2005 23:31:55 »
Kamo sreće da mi se samo dešava da mi se pantalone pocepaju pa da dajem 500 dinara da kupim nove... :wink:

A što ne napraviš od toga imidž? Kao cat-woman? Ili znaš u South Parku kako imaš likove sa karakteristikama. Ono, Starvin' Marvin i sl. Ti bi mogla da budeš... šta se rimuje sa Gaga, a da znači "iscepano"? :)

Pa da Kinezi izgube svoju najveću mušteriju :?:   :wink:
PHOTON TIDE

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
« Odgovor #8 poslato: 24.08.2005 01:09:17 »

Pa da Kinezi izgube svoju najveću mušteriju :?:   :wink:

ne brini se ti za njih... njima je 2/3 Srbije mušterija. ja nešto razmišljam o pokretanju kampanje "ne kupujte u kineskim prodavnicama"...

uzgred.. tastaura je sjajna!  :wink:
minimalizam sam uvek obožavao!