Autor Tema: TCG  (Pročitano 12833 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Palpi

• Recruit
  • *
TCG
« poslato: 12.08.2005 14:50:54 »
Da li ste igrali ove igre? karticna je igra, mislim sad ako  pocnem daobjasnjavam pocecu da zvucim kao debil ali ajd.....ja imam lotr i sw tcg. Za sw postoje dva spila dark i light side i igra se oko 45 minuta. ekstra je zanimljiva igra, evo nekih slicica

[/img]
evenge is my weapon.....revenge comes from passion, passion comes from love....love leads to the dark side.......

Van mreže Palpi

• Recruit
  • *
TCG
« Odgovor #1 poslato: 18.03.2006 21:07:45 »
hehe...ovo mora da je najneuspeliji topic na celom forumu...nijedan jedini reply....rekao sam da cu da cekam oko pola godine i da vidim da li ce neko nesto da kaze......hehe
evenge is my weapon.....revenge comes from passion, passion comes from love....love leads to the dark side.......

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
TCG
« Odgovor #2 poslato: 18.03.2006 21:38:23 »
Sreća, sreća, radost.

Van mreže Hristy

• Scout
  • **
    • http://www.myspace.com/hristy
TCG
« Odgovor #3 poslato: 19.03.2006 03:04:14 »
Igrala sam SW tcg jednom i uzasno mi je komplikovan. Ne znam zashto. A lotr sam igrala pre xy godina i super je! Secam se da su ilustracije bile keva na karticama. Ali chini mi se da je Lotr izashao iz proizvodnje beshe?
irst Rule:
I RULE!!!

www.myspace.com/hristy

Van mreže Rivens21

• Illuminator
TCG
« Odgovor #4 poslato: 19.03.2006 03:42:21 »
Da i ja sam jednom odigrao probnu partiju. Nazalost pravila su bolja nego za Star Trek (gde naravno nema borbe brodova nego resavanja dilema  :roll: )
Pravila za mene uopste nisu komplikovana.
Then again, ja sam igrao onu prvu Middle Earth collectible card game (ko je igrao zna o cemu govorim). Partija nije trajala krace od tri sata a jedini koji je znao sva pravila je bio moj buraz. Mozda smo i zato prestali da igramo. Niko vise nije smeo da pita buraza da li moze da odigra odredjenu kartu na odredjenom sajtu. :)
he leading causes of death in the United States are: 1. Heart Disease 2. Chuck Norris 3. Cancer

Van mreže Hristy

• Scout
  • **
    • http://www.myspace.com/hristy
TCG
« Odgovor #5 poslato: 19.03.2006 20:51:21 »
Hahahaha!!! Da, secam se dugotrajnih partija LOTRa lol! Bejashe to davno!
irst Rule:
I RULE!!!

www.myspace.com/hristy

Van mreže Palpi

• Recruit
  • *
TCG
« Odgovor #6 poslato: 20.03.2006 07:36:58 »
hehe...pokusavao sam da udjem u korak sa topicima na forumu ali verujte nije mi uspelo...i krivo mi je ali jbg

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
TCG
« Odgovor #7 poslato: 20.03.2006 15:15:01 »
igrao sam ja par puta. pa i nije loshe, samo sto nemam gde/sa kim da igram.

drzacu se MTG-a.

A moram negde da iskopam moj LOTR deck :)

Van mreže Rivens21

• Illuminator
TCG
« Odgovor #8 poslato: 21.03.2006 03:06:03 »
Citat: "DieH@rd"
igrao sam ja par puta. pa i nije loshe, samo sto nemam gde/sa kim da igram.

drzacu se MTG-a.

A moram negde da iskopam moj LOTR deck :)

Hey, pa sledeci put bi mogli okuvati koju partiju "Medzika" kod mene dok ti bekapujem DVD ili nesto. Ja igram sa crveno-crnim dekom, ponekad i zeleno-crnim. Karte su mi stare edicije ali jos mogu da se mere sa nekim novim. To je uvek bila prednost MTG-a, mozes odigrati partiju za 15 min.
he leading causes of death in the United States are: 1. Heart Disease 2. Chuck Norris 3. Cancer

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
TCG
« Odgovor #9 poslato: 21.03.2006 10:39:44 »
pa i moje nisu nove karte...  sastavio sam extra deck od common karata [josh jedna prednost MTGa :)]