Autor Tema: Dual Wielding  (Pročitano 9151 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Dual Wielding
« poslato: 15.04.2012 19:21:36 »
Imam glupvao pitanje koje pitam iskljucivo iz znatizelje: da li ste ikada citali dve ili vise knjiga u isto vreme? Ne mislim paralelno, vec da ste poceli drugu pre nego sto ste zavrsili prvu i onda citali malo jednu, malo drugu?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže jack

• Dominator
  • So long, and thanks for all the fish.
Odg: Dual Wielding
« Odgovor #1 poslato: 15.04.2012 19:26:08 »
Da, vrlo cesto. Obicno ako kupim novu knjigu ne izdrzim a da ne procitam prvih par poglavlja, ma sta citao u tom trenutku. Vredi napomenuti i da cesto ne zavrsim knjige koje pocnem. Bad reader. Bad.
--
Mirko R.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #2 poslato: 15.04.2012 19:32:45 »
Ne.  Nikada. Ali desavalo mi se da jedem sendvic i citam knjigu u isto vreme.

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
« Odgovor #3 poslato: 15.04.2012 19:54:35 »
All the time... trenutno citam Pad Hiperiona i Pod Kupolom

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #4 poslato: 15.04.2012 21:10:38 »
Ja trenutno citam tri :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #5 poslato: 15.04.2012 21:25:51 »
Veoma retko.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #6 poslato: 15.04.2012 21:59:35 »
Kod mene dolazi u obzir samo dual wielding lightsaber.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #7 poslato: 15.04.2012 22:13:50 »
Ok, znaci, nisam jedini koji ima takve ideje :) Trenutno citam Name of the Wind a drugar me ubedjuje da citam The Darkness that comes Before, pa sam razmisljao da citam obe :) Kao da pratim dve serije. A poceo sam malo da citam i Hunger Games, nije los pocetak.

@Jack - uh, ja sam gomilu knjiga zapoceo a da nisam zavrsio. Nekad mi se cak knjiga i svidela, ali sticajem okolnosti nisam dosao do kraja. Nije to nista lose, kao i sve drugo u svetu zabave, i knjiga treba da ti drzi paznju. Ne racunam ovde neka klasicna dela koja treba procitati zarad opste kulture, makar i na silu :)
« Poslednja izmena: 15.04.2012 22:16:46 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Vaar

• Dominator
« Odgovor #8 poslato: 16.04.2012 17:11:31 »
Nimalo glupavo pitanje Ivane. Meni isto padaju svakakva pitanja na pamet. Interesuje me, kako vi ljudi postizete sve to? Dok sam ja igrao raymana, provalio sam citajuci postove da ima vas par super-turbo-hiper likova koji su za to vreme odigrali jos par drugih igri, postigli da odgledaju omiljene serije, filmove... Prate blogove, revjue i slicne dzidza bidze... Citaju knjige... Rade osmocasovni posao... Hebem li ga. Ili sam prespor ili nesto ne stima. Ili ne rade svi pa sede uz racunar po ceo dan, a keva im sprema rucak i donosi na posluzavniku.
Otkrijte mi tajnu, jer ja pored 10h posla dnevno i 6-7h sna, ne uspevam da postignem ni polovinu toga.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #9 poslato: 16.04.2012 18:53:58 »
Ja pretezno koristim vikend za sve sto volim da radim, pa tako i citanje knjiga.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #10 poslato: 16.04.2012 19:28:27 »
Nimalo glupavo pitanje Ivane. Meni isto padaju svakakva pitanja na pamet. Interesuje me, kako vi ljudi postizete sve to? Dok sam ja igrao raymana, provalio sam citajuci postove da ima vas par super-turbo-hiper likova koji su za to vreme odigrali jos par drugih igri, postigli da odgledaju omiljene serije, filmove... Prate blogove, revjue i slicne dzidza bidze... Citaju knjige... Rade osmocasovni posao... Hebem li ga. Ili sam prespor ili nesto ne stima. Ili ne rade svi pa sede uz racunar po ceo dan, a keva im sprema rucak i donosi na posluzavniku.
Otkrijte mi tajnu, jer ja pored 10h posla dnevno i 6-7h sna, ne uspevam da postignem ni polovinu toga.

Moj dan:
10 sati posla
1 sat za hranu
1 sat za higijenu/spremanje/usisavanje/whatever
7 sati spavanja
1 sat citanja/surfovanja
3 sata za mene (slikanje ili igranje igara)
1 sat izgubljenog vremena na sve i svasta

Posao mi je na 10 min od kuce, uzgred. Devojka mi pravi drustvo, pricamo dok crtam ili igram igre. Ovo je idealan dan, vrlo cesto se ne desi da bude tako, ali uglavnom nadjem vremena i da igram igre i da citam, stagod. Serije gledam dok crtam, ulaze u tih 3 sata. Ako imam neku igru koju bih bas igrao, igram je umesto crtanja. Za vikende imam jos vise vremena.

Eto - ne znam, uspem sve nekako da uguram, nisam narocito brz.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #11 poslato: 16.04.2012 20:27:33 »
Inace, u zadnjih godinu dana sam totalno presao na audiobook-ove. Trenutno slusam "Feed", post-zombi outbreak pricu u kojoj je kompletna [prezivela] populacija zemlje zarazena zombi virusom, svakog trena mogu da se konvertuju i svi zive u strahu i izolaciji. Posto su se veoma opekli sa izvestajima major news korporacija [milioni izginuse dzabe, jer vesti nisu prenosile realno stanje tokom pocetka zombi epidemije], jedini pravi izvor vesti su blogeri koji su prerasli u oficial news izvestace.

Knjiga prati jedan tim blogera koji ce nabasati na neki major news, ne znam tacno posto sam tek pri pocetku. Zanimljivo je, al nista world shattering.