Autor Tema: Terminator  (Pročitano 6500 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
Terminator
« poslato: 27.10.2004 12:40:00 »
BKTV je je rešio da usreći sve sf fanove. Prethodnih nedelja su prikazivali Mad Max serijal a ovoga petka u 2130 prikazuju Terminatora.  :wink:

Van mreže Leka

• Dominator
Terminator
« Odgovor #1 poslato: 27.10.2004 16:13:58 »
Meni se Ter 1, kao ni Ter 3, nije uopste svideo. Mozda zato sto sam dvojku prvu gledao pa mi je kec izgledao nekako "bajato". A i Shvarcenegeru je uloga grubog pozitivca sa mekim srcem mnogo bolje "legla".
Dvojka je za mene bila pravi <BUM>.
Dobri efekti, tuzna prica, akcija, drama a posbno ona <shmrc> scena na kraju uvijena u odlicnu muziku. Stvarno je odlican film.
Vuuuupuupuuupuu!!

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Terminator
« Odgovor #2 poslato: 27.10.2004 16:18:03 »
Citat: "Leka"
Meni se Ter 1, kao ni Ter 3, nije uopste svideo. Mozda zato sto sam dvojku prvu gledao pa mi je kec izgledao nekako "bajato". A i Shvarcenegeru je uloga grubog pozitivca sa mekim srcem mnogo bolje "legla".
Dvojka je za mene bila pravi <BUM>.
Dobri efekti, tuzna prica, akcija, drama a posbno ona <shmrc> scena na kraju uvijena u odlicnu muziku. Stvarno je odlican film.

Pazi ovako, ja sam prvi deo gledao u bioskopu kad sam bio klinac. I to je bio jebeno dobar film. Drugi deo sam naučio napamet koliko je bio dobar. Treći deo... zna se... kao i većina današnjih filmova, može da bude ili stranje ili "nije TOLIKO loš". Meni se lično svideo više od ostalih filmova ovog perioda, ali i dalje ne može ni da prismrdi drugom delu. Drugi deo ja zakon, kult. Ljudi citiraju stvari odatle...

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
Terminator
« Odgovor #3 poslato: 27.10.2004 23:44:12 »
Meni je prvi deo najbolji. Drugi, hajde nekako, mislim nije los. Ali treci... dovidjenja i hvala na svim ribama.  8)
PHOTON TIDE

Some days you're the top dog; some days you're the hydrant.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Terminator
« Odgovor #4 poslato: 27.10.2004 23:47:14 »
Citat: "Gaga"
Meni je prvi deo najbolji. Drugi, hajde nekako, mislim nije los. Ali treci... dovidjenja i hvala na svim ribama.  8)

Nekako zamišljam ovaj tvoj avatar da ovo govori...

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
Terminator
« Odgovor #5 poslato: 27.10.2004 23:49:52 »
Citat: "Relja"

Nekako zamišljam ovaj tvoj avatar da ovo govori...

Dok ne pokaze zube, dobro je! :)
PHOTON TIDE

Some days you're the top dog; some days you're the hydrant.

Van mreže tamburix

• Administrator
  • Dominator
  • Loo loo loo, I've got some apples, loo loo loo...
    • eemagine
Terminator
« Odgovor #6 poslato: 28.10.2004 10:59:19 »

Ja sam prvi deo gledao prvi put u bioskopu kad sam bio klinac i totalno me je oduševio. Drugi me je raspametio, a treći potpuno razočarao...
Drugi deo ostaje zakon, remek delo.
Kad se samo setim kako sam odskočio sa stolice u Areni kada sam prvi put gledao T2 i kad kadar prikaže budućnost i ona noga terminatora se odjedamput pojavi....

Van mreže tengen

• Illuminator
    • Tengen Go Forum
Terminator
« Odgovor #7 poslato: 28.10.2004 17:26:54 »
Citat: "tamburix"
Drugi deo ostaje zakon, remek delo.

Apsolutno!  :D
Svemu mogu da odolim osim iskušenjima

Van mreže nes

• Dominator
Terminator
« Odgovor #8 poslato: 03.11.2004 20:39:27 »
Za razliku od mnogih drugih serijala Filmova, ovaj spada medju uspesnije, mada licno mislim da su u III delu vec poceli da brljaju.

NES
"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Terminator
« Odgovor #9 poslato: 03.11.2004 21:54:48 »
Citat: "nes"
Za razliku od mnogih drugih serijala Filmova, ovaj spada medju uspesnije, mada licno mislim da su u III delu vec poceli da brljaju.

NES

Pazi, meni se u III delu svidelo to što imaju skroz neočekivan kraj. Jednostavno, ne uspeju da spreče rat. Što i jeste nekako logično. Džabe tebi da ti uništiš sve podatke o onom čipu, ljudi će i dalje nastaviti da istražuju datu temu dok god postoji verovatnoća da će biti uspeha. Ako ne razviju AI sada, razviće ga za 120-20 godina. To je kao kada su hteli da zabrane kloniranje. Ako ti zabraniš kloniranje, onda će neko obaviti kprvo kloniranje u nekom podrumu, a ne u kontrolisanoj vladinoj instituciji. Jednom kada se ideja pokrene u ljudskim glavama, tu nema zaustavljanja i skretanja.

Voleo bih da bude recimo 4. deo u apokaliptičnoj budućnosti. Zaista rat između preživelih ljudi i mašina. Mislim da je tema sa Sprečavanjem rođenja Konora malo iscrpljena.

Van mreže nes

• Dominator
Terminator
« Odgovor #10 poslato: 03.11.2004 23:07:50 »
Voleo bih da bude recimo 4. deo u apokaliptičnoj budućnosti. Zaista rat između preživelih ljudi i mašina. Mislim da je tema sa Sprečavanjem rođenja Konora malo iscrpljena.

OK, tu se slazemo, ali ko zna sta ce njima da padne na pamet.

NES
"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Terminator
« Odgovor #11 poslato: 03.11.2004 23:40:51 »
Citat: "nes"

OK, tu se slazemo, ali ko zna sta ce njima da padne na pamet.

NES

Mašine kloniraju Džona Konora da vodi njihove robote :)

Van mreže Pax

• Scout
  • **
    • http://www.usscroatia.hr
Terminator
« Odgovor #12 poslato: 04.11.2004 00:35:30 »

Mašine kloniraju Džona Konora da vodi njihove robote :)

LoL!

Ovim tempom, za T4 ne bi bilo ni cudno.
if-tor heh smusma!
[Live Long and Prosper!]