Autor Tema: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa  (Pročitano 69581 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Odg: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa
« Odgovor #285 poslato: 09.05.2019 07:53:18 »
Kad god gledam ove Star Citizen in-game snimke, imam uvek osecaj "e ovako bi izgledao Mass Effect da nema pricu. Sva sreca pa je imao pricu. Phew!"

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #286 poslato: 09.05.2019 12:28:01 »
edit - samo da na pomenem, svaki spaceship [pa i oni najmanji] imaju u sebi krevet, pa ko hoce ne mora da se cima sa izlaskom u velike planetarne/space station zone. Veci brodovi imaju vise kreveta.

Good call. Ali nemaju ženske pidžame. Za ženske pidžame trebaće još godinu dana.

Kad god gledam ove Star Citizen in-game snimke, imam uvek osecaj "e ovako bi izgledao Mass Effect da nema pricu. Sva sreca pa je imao pricu. Phew!"

Exactly.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #287 poslato: 24.11.2019 10:04:54 »
Juce je bila odrzana CitizenCon konvencija u Manchesteru, dobili smo novi pogled na igru, novine, datume izlaska pojedinih unapredjenja, nove modove, i sl.

Evo glavne prezentacije u kojoj je prikazana poslednja velika planeta Stanton sistema, novi planetary tech, novi brod, seaking misija i iznenadjenje na kraju.

Sto se drugih stvari tice, spremaju da u Star Marine ubace "Theatres of War", novi Battlefield-like mod sa vozilima i letelicama. Ovo ce im biti primarno mesto koje ce iskoristiti da izbalansiraju borbene mogucnosti oruzja/vozila/letelica i tweakuju druge delove igre da bi combat bio bolji.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #288 poslato: 24.11.2019 12:05:33 »
Ne mogu sad da gledam. Jel ta godina ispod ispisa Citizen Con release date?

www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #289 poslato: 24.11.2019 12:41:08 »
Ha ha, totalno originalni joke koji nisam nijednom cuo do sada. :)

Inace, hoces sledecu igru CDPRojektRed-a kupiti 2077 godine?

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #290 poslato: 24.11.2019 13:15:22 »
Ha ha, totalno originalni joke koji nisam nijednom cuo do sada. :)

Inace, hoces sledecu igru CDPRojektRed-a kupiti 2077 godine?

Ne shvatam fazon, posto Cyberpunk 2077 izlazi 16. Aprila 2020.

Ne znam sto te to licno pogadja, nije da si investitor ili tako nesto. Star Citizen da sutra izadje, projekat bi i dalje bio prevara, s obzirom na to sta su obecavali kada su uzimali pare. I treba ih zezati zbog toga. To nije usmereno ka fanovima, usmereno je ka prodavcu magle Chris Robertsu.

I pre nego sto bilo sta kazes - da, alfe izgledaju impresivno (super mi je i dizajn i prezentacija, sve), ocigledno je da se nesto radi, ali kakve to veze ima? Po toj logici, Anthem su svi trebali da docekaju rasirenih ruku, a posle 7 godina developmenta, BioWare je samo trebao da doda "Alpha" uz ime igre i sve ok. Jel to?

I treba svi da se sprdaju s time a ne da tapsu kad taj mufljuz izadje na binu. Vec sam to pomenuo, ali svo zezanje s Kojimom i Death Strandingom (sve FedEx sale i slicno) je skroz drugi level u odnosu na Robertsa. Kojima je fucking napravio igru, imao je viziju, imao je ideju - rekao je nesto. I igra mu je, iskreno, super. Nisam jos presao, ali Death Stranding je, po meni, odlicna igra. Jos vaznije, jeste igra. Ono, nije demo, nije alfa - igra je.

Nevezano za to - posto stvarno nemam stomak da gledam Robertsova lupetanja - jesu rekli kada ce Squadron 42? To mi em deluje kao nesto sto me najvise zanima, em nesto sto mozda stvarno i izbace. Jel su nesto rekli na tom con-u? 2020. je poslednji datum za koji sam cuo.
« Poslednja izmena: 24.11.2019 13:20:15 Ivan »
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #291 poslato: 24.11.2019 15:55:58 »
jesu rekli kada ce Squadron 42? To mi em deluje kao nesto sto me najvise zanima, em nesto sto mozda stvarno i izbace. Jel su nesto rekli na tom con-u? 2020. je poslednji datum za koji sam cuo.

Za 2020 planiraju da zavrshe sve nivoe i optimizaciju, ne bi me cudilo da full verzija izadje pocetkom 2021.

CitizenCon je do sada bio posvecen Star Citizen-u, SQ42 ne dobija puno pre-release promocije, za to hoce da prikazu more polished stuff. Iznenadio bih se ako do kraja godine prikazu nesto konkretno [ali tokom decembra izbacuju dev update].

Evo i skracene verzije CitizenCon prezentacije

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #292 poslato: 26.11.2019 18:24:20 »
Zar nisi u nekom trenutku rekao da ne postoji "full verzija"? Rekao si da je cela stvar u pravljenju i uvek će biti u pravljenju igre i da je to ceo koncept.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #293 poslato: 26.11.2019 22:17:02 »
Pricam za Squadron 42, to je SP igra.

Star Citizen je vast online experience. Tu ce da stancaju ~100 zvezdanih sistema.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #294 poslato: 26.11.2019 22:36:29 »
Zasad im je track record da na svaka 3 kvartala pomere release za 2. Trenutno im na roadmapu stoji S42 release Q4 2020, znaci po Roberts-kalendaru beta negde sredinom 2021.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #295 poslato: 27.11.2019 09:03:19 »
Nek bude kad bude, nije da ima neku konkurenciju u tom zanru.

Zadnji "space cockpit shooter" koji mi je stavio osmeh na lice je bila free VR misija u Star Wars Battlefront-u.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #296 poslato: 27.11.2019 18:37:41 »
Elite Dangerous Arena nije los. Malo je steep learning curve ako neko nije pre toga igrao Elitu, ali je definitivno zabavno - i vise nego edukativno u smislu newtonian space combat-a.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #297 poslato: 01.12.2019 21:51:48 »

Koga ne mrzi ovo da pogleda, shvatice zasto ljudi zalivaju Chrisa Robertsa tolikim novcima.
Samo uvodna scena je toliko epic.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #298 poslato: 01.12.2019 21:59:23 »
Bas mi je drago sto je John Rhys-Davies u Squadron 42.  :)

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #299 poslato: 02.12.2019 00:20:26 »
Wing Commander je poznat po tome da je Chris Roberts gundjao da mu se previše mešaju u viziju, zato je i ostavio Origin. Kažem kao neko ko je odigrao sve Wing Commandere, sa svim ekstenzijama.