Autor Tema: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa  (Pročitano 72144 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa
« Odgovor #270 poslato: 01.04.2019 11:57:44 »

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #271 poslato: 01.04.2019 12:01:24 »
Pošto stalno prebacuješ temu na taj SQ42 projekat koji nije bio ni pomenut kada su skupljali pare od naivčina

Znam ja da si se naostrio, ali od day0 kicktarter kampanje je najavljen big online world i SP wing commadner-like kampanja. Polovina SC backera [kojih ima 2.2 miliona] su dali pare zbog toga, ukljucujuci i mene.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #272 poslato: 01.04.2019 12:51:40 »
Ok, ako je tako, priznajem grešku. Nisam, znao da je to bilo uključeno u kampanju.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #273 poslato: 01.04.2019 22:41:46 »
Sa druge strane SQ42 je SP projekat, to ce biti gotovo do kraja 2020 [I hope :D]. Tu ce zaista biti clear release date [uz raniji beta test].

Wellz, kada su kretali (2012), SQ42 je imao 2017 release date. Tako da ono, true Chris Roberts timeline (sta je 3-4 godine kasnjenja za savrsenstvo). Ima on to da pravi dok ima para ili mu se masa pojavi ispod prozora, pitchforks and all, i onda ce onako nevoljno da napravi release gundjajuci kako eto, moglo je biti savrseno, ali zlikovci pozuruju umetnost!

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #274 poslato: 01.04.2019 22:52:18 »
Samo nek urade, ne zalim mojih $30 za SC+SQ42. Samo sto ono, upgradeovao sam komp jednom, mozda cu morati jos jednom do premijere te igre [posto se sve vise i vise navikavam na 4K gaming].

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #275 poslato: 02.04.2019 10:13:13 »

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #276 poslato: 01.05.2019 23:28:18 »
Posle izlaska Alpha 3.5 na PTU i par patcheva, vreme je za novi Free Fly Event!

Pa ko nije isprobao nek navali. Svi dobijaju pristup ka 5 brodova [mali/veliki cargo/combat/mining].

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #277 poslato: 07.05.2019 09:14:41 »
Ivica je postovao ovo na twitteru:

https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-05-03-star-citizen-development-reportedly-troubled-by-mishandled-money-micromanagement

Ali ovaj komentar posetioca sajta mi je ostavio najveći utisak (članak je tipično pljuvački)

Citat
Star Citizen is not a game, it is an idea.

It is the idea that somewhere somebody is making a game that you will someday play to deliver you from all the evils that plague you today. I argue Star Citizen does not even need currently active players. It needs people who no longer have time to play games, but for some nostalgic reason buy into the idea that one day they might have time to play a game again and then it will be this game. Star Citizen is the perfect game for people who have too much work and too much family to afford a hobby. When they monetize, they get to dream for a moment that they will have a hobby in the future again and this time it is not just a thing they say, they put their money where their mouth is.

Other people have their midlife crisis too when they buy into something. But the selective advantage of Star Citizen is that it does not require to have time right here and now, like a sports car would. Star Citizen defers the dream to the future, $50 at a time.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #278 poslato: 07.05.2019 20:22:51 »
Originalan Forbes članak (https://www.forbes.com/sites/mattperez/2019/05/01/exclusive-the-saga-of-star-citizen-a-video-game-that-raised-300-millionbut-may-never-be-ready-to-play/#10d41a1a5ac9 ) nije novinarsko gledano tako loš, barem pokušava da predoči situaciju.

Ali da, taj komentar baš pogađa metu. It's not a game.

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #279 poslato: 08.05.2019 05:32:09 »
Prekljuce sam stigao na ArcCorp nocu, a juce sam odleteo odatle kad je svanulo. Snimio sam samo odlazak.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #280 poslato: 08.05.2019 10:37:29 »
Dobra ti pidzama, Diehard!
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #281 poslato: 08.05.2019 10:55:54 »
Ne bih se složio da je članak pljuvački. Pisac otvoreno dovodi u pitanje trošenje crowdfunded novca.

A lepo se trošio, čim je platio gajbu u L.A. 4,7 milki.   :twisted:

Zajebo je i brata od Prvorođenog.  :D

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #282 poslato: 08.05.2019 11:24:14 »
Prekljuce sam stigao na ArcCorp nocu, a juce sam odleteo odatle kad je svanulo. Snimio sam samo odlazak.

Čoveče, trebalo ti je 10 minuta da dođeš do broda iz kreveta iz kojeg si se probudio. I ne deluje mi da si samo bauljao, deluje mi da si ciljano krenuo do broda. Ovo će biti zanimljivo prvih 3-4 puta (prvi put zanimljivo, sledeći put već 50% manje zanimljivo), ali onda će da postane samo nešto kroz šta moraš da prođeš svaki put. A 10 minuta je dosta u igri. Ovo je upravo ono o čemu je pričao onaj lik u onom komentaru koji sam citirao. Kontam da gomila ljudi gleda ovo i kaže "Ovo ću ja da radim kad budem imao vremena. Kad deca porastu, ili mi na poslu daju malo odmora. Šetaću kroz ove gradove i praviti se da stvarno živim tamo."

Dobra ti pidzama, Diehard!

Ne bi me iznenadilo da dodaju i pidžamu i dodatnu sekvencu gde se presvlačiš svaki put kad se probudiš. Znaš... zbog imerzije.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #283 poslato: 08.05.2019 11:26:41 »

Ne bi me iznenadilo da dodaju i pidžamu i dodatnu sekvencu gde se presvlačiš svaki put kad se probudiš. Znaš... zbog imerzije.

Bice u pre-alpha 0.7c early flight Citizen Con exclusive demonstraciji. Za $249.99 ako zelis da probas odmah.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #284 poslato: 08.05.2019 15:12:24 »

Čoveče, trebalo ti je 10 minuta da dođeš do broda iz kreveta iz kojeg si se probudio.
Bice duze za par godina kada mi living quarters ne bude deo te centralne zone, nego budem stacioniran na jednoj od shitton zgrada na ArcCorp planeti, pa ce putovanje vozom/letelicom do cargo portala ili do samog spaceport-a biti jos duze.

To je i poenta igre, da bude space sim. Ne arkadni space sim gde si non stop zalepljen za stolicu u svom kokpitu, nego hard-scifi-ish space sim.

A ko hoce fun blockbuster AAA SP kampanju, tu je Squadron 42. To ce se verujem svideti vecoj kolicini ljudi, koji ne zele da trose vreme na Starlincer-like igru gde sam moras da trazis svoju zabavu.

edit - samo da na pomenem, svaki spaceship [pa i oni najmanji] imaju u sebi krevet, pa ko hoce ne mora da se cima sa izlaskom u velike planetarne/space station zone. Veci brodovi imaju vise kreveta.
« Poslednja izmena: 08.05.2019 17:59:00 DieH@rd »