Autor Tema: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa  (Pročitano 61051 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
Odg: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa
« Odgovor #300 poslato: 02.12.2019 08:22:55 »
Pa eto vidi sada. Wing Commander 4 je super epic awesome. Kako kazu i WC3 isto. (jos nisam stigao da ga odigram), a Prophecy (direktan nastavak bez Robertsa) je mlak u najboljem slucaju.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #301 poslato: 02.12.2019 13:28:25 »
Jbt odigrao sam ceo WC3, WC4 i prophecy svojevremeno. Sad gledam ovaj video cetvorke i apsolutno se nicega ne secam. :D
Nekako su mi mnogo vise ostali u secanju Descent: Freespace 1 i 2 kao i (takodje Robertsov) Starlancer.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #302 poslato: 02.12.2019 16:50:25 »
Ja sam najvise igrao WC3: Heart of Tiger [preko orginal diskova na PS1]. It was so awesome.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #303 poslato: 02.12.2019 17:23:44 »
Ja sam od bratovog drugara pozajmio (kada kazem pozajmio, jos uvek je kod mene, a mislim da je jedno vreme paket bio kod Ivice) set od 6 diskova (isto original jel) WC4. Bilo je da ga predjem 2x dnevno D:

WC3 imam na Originu. Bila je jednom On-the-house :)

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #304 poslato: 03.12.2019 18:15:30 »
Pa eto vidi sada. Wing Commander 4 je super epic awesome. Kako kazu i WC3 isto. (jos nisam stigao da ga odigram), a Prophecy (direktan nastavak bez Robertsa) je mlak u najboljem slucaju.

Niko ne kaze da Roberts nema pojma i da je WC(1-4) bio dobar iz nekog nasumicnog razloga, vec da Roberts ne zna da spusti olovku ako nema nekoga da mu lupi sakom o sto. WC4 je imao dev cycle od godinu dana, a release je kasnio 40 dana (ej, ne godina, DANA) a Roberts je dizao kuku i motiku kako ga ne pustaju da radi sta hoce (a taj striktni tajming je bio rezultat toga da je u prethodnom projektu, Strike Commanderu imao odresene ruke, pa ga je raduckao 4 godine i fakticki ga nikad nije zavrsio).

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #305 poslato: 03.12.2019 23:56:27 »
Dobro de, kao neko ko se bavi stvaranjem, poznat je osecaj da delo (u mom slucaju slika/crtez) nikada nije gotovo D=
Cesto se (preeeeeeeeeeevise cesto) vracam na neke stare i domincavam ili ispravljam ebiga.
I treba neko da kaze, 'dosta je, teraj dalje'. Samo sto za igru jos treba dodati 'zavrsavaj to sto ima sada i da saljemo'

Jeste. Ima likova koji su genijalni, ali ih ne mozes pustati bez obuzdavanja, jer (kao ja) ne znaju sta je dosta :D