Autor Tema: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa  (Pročitano 73304 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa
« Odgovor #60 poslato: 08.03.2015 23:00:48 »
Znam da su govorili da svi motori uticu realno na pomeranje broda, i da centralni kompjuter mora da kompenzuje rad ostalih motora kada neki postanu osteceni.

A sta ce raditi kod kriticnih sistema, oni verovatno nece moci da budu "totalno odseceni" od broda. Verovatno ce oni dobiti samo vizuelni "fucked out hull" damage i ko zna sta jos od problema kod dijagnostike broda.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #61 poslato: 09.03.2015 08:41:42 »
Pa pazi, it's space, tako da otpadanje krila realno ne predstavlja nikakav problem. Verovatno samo nece moci da se odradi planetary landing dok se to ne sanira, al inace, dok god je reaktor ili celo intact, it's all good :D

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #62 poslato: 09.03.2015 09:42:55 »
Ne verujem da bilo koji svemirski brod ima delove koje možeš da odvališ i da nema posledica. Ajde ono krilo, ali najčešće u ovakvim dizajnovima, to nije krilo nego deo broda u kojem se nešto nalazi. Ili ajde cargo hold. To možeš da izbušiš. Ali kontam da i kroz te zidove cargo holda idu neki kablovi ili cevi sa gasovima i sl. U realnosti bilo šta što prodre kroz spoljni oklop nosi veliku verovatnoću onesposobljavanja broda. But that's neat picking.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #63 poslato: 09.03.2015 10:57:10 »
Novine sa Pax-a, na 3 min mark-u prica o damage modelu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FSNjPXMMqCE#t=187

Onaj 6-man bomber izgleda fantasticno.

« Poslednja izmena: 09.03.2015 11:11:24 DieH@rd »

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #64 poslato: 09.03.2015 12:48:39 »
Svidja mi se ova Ender's game zero-g combat arena na kraju videa.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #65 poslato: 09.03.2015 14:17:53 »
@Relja
naravno, al ova krilca na ovom brodu su kao pileca, delicious i cista estetika. :D

Zato ja volim kada su ta 'krila' kod svemirskih letelica deblja, jer ona naravno nemaju funkciju kao kod aviona, vec samo za roll. (sto se kretnje tice)

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #66 poslato: 22.03.2015 14:04:35 »
Spaceships are fast :)

« Poslednja izmena: 29.03.2015 23:21:16 DieH@rd »

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #68 poslato: 08.08.2015 09:07:05 »
Nova velika prezentacija Star Citizena, opisano trenutno stanje igre, trenutno stanje svih studija koji su osnovani da rade na njoj, sta ce biti izdato u sledecim mesecima, i odlicni demoi za par modula igre [multi-crew sekcija je wow!]
https://youtu.be/TuuCRbFb-PI?t=4914

Evo i multicrew demoa u ispeglanoj formi [directfeed, savrshen run, predlazem ipak stream zbog naracije Robertsa]

Igra ce biti zaista impresivna, jedva cekam da vidim kako ce im ispasti singleplayer [bice prikazana za par meseci na Citizen-con-u].
« Poslednja izmena: 08.08.2015 09:10:15 DieH@rd »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #69 poslato: 09.08.2015 22:46:47 »
Ponoviću se, a ti DieHard nemoj da poludiš odmah. Sve u ovim preview-ovima cilja na "ej, vidi šta ćeš još moći da radiš", ali u smislu gameplay-a, vidim jako malo vrednosti. Dizajn mi je loš kao što sam pomenuo već, ali i da nije, i dalje ima malo stvari koje bih ovde radio. Fokusiraju se na ono što bi svako od nas voleo - da živi drugi život u svemiru. Ali te stvari kao što su sedanje u stolicu, ustajanje iz stolice, silaženje niz stepenice, penjanje uz stepenice, leganje u krevet, ustajanje iz kreveta... to će sve da dosadi u roku od odmah posle dva isprobavanja. I onda će samo da smeta i da bude ono sranje koje moram da uradim svaki put da bih nešto postigao u igri. Igre ne treba da se trude da budu kopija neke stvarnosti, nego zabava koja deluje dovoljno realno.

Pazi sve je ovo lepo i kontam da bi mi prva misija ulaska u neki brod sa mojom ekipom bila jako zabavna. Druga isto. Treća onako... četvrti put ne bih to probao više.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #70 poslato: 10.08.2015 08:34:37 »
al jedno je sigurno, muzika ja i dalje epic u robertsovim igrama \m/

Van mreže Igor

• Dominator
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!

Van mreže Igor

• Dominator

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #74 poslato: 05.10.2015 22:27:11 »
Why, oh why am I not surprised?

Da, i ja nisam iznenadjen Escapistovim budalastinama. :)