Autor Tema: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa  (Pročitano 73295 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: Star Citizen - nova igra Chris Robertsa
« Odgovor #150 poslato: 24.12.2016 23:52:23 »

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #151 poslato: 25.12.2016 09:56:31 »
Bas lici na Mass Effect.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #152 poslato: 25.12.2016 12:07:43 »
Bas lici na Mass Effect.

Ne, ne, gresis, Mass Effect je igra, a ovo je trailer + par screenshotova!

:D

Ok, malo sam bezobrazan, ali impresivni shotovi i demoi mi vise nista ne znace, s obzirom da sumnjam da ce se igra ikad zavrsiti. Vise bih voleo dokaza u tom smeru. Ali jeste, vrlo lepo sve ovo izgleda. Mada, iz iskustva znam da su ovo nabudzeni screenshotovi, makar rekli i da su direktno iz igre - videcemo kako ce to izgledati kada (ako) izadje.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #153 poslato: 25.12.2016 12:29:53 »
Ne, ne, gresis, Mass Effect je igra, a ovo je trailer + par screenshotova!

Exactly. Ovo je ništa. Možda može da prođe kao tech demo, ako je animirano.

Ok, malo sam bezobrazan, ali impresivni shotovi i demoi mi vise nista ne znace, s obzirom da sumnjam da ce se igra ikad zavrsiti.

Izaći će. Ali beobrazno kasno. I neće biti ni četvrtina od onoga što je najavljeno. Ispoštvoaće neke stvari tehnički, ali će biti slabo igrivo i većina će odustati posle nekoliko meseci igranja.

Van mreže twist

• Dominator
« Odgovor #154 poslato: 25.12.2016 13:34:35 »
Izaci ce kao open beta pa ce dodavati stvari dok budu imali novca, onda ce da traze jos novca da bi dodali jos po nesto svetlucavo i 15 hours of gameplay guaranteed. Pojavice se neka vrsta premium naloga i/ili mikrotransakcije.

Nadam se, ali veoma oprezno, da ce uspeti da naprave core gameplay dugorocno interesantnim i stabilnim a ono sto nama treba - Eve Online/Elite/Mass Effect/Freelancer hibrid, zahteva odrzavanje koje kosta. Bice mnogo problema sa balansiranjem i bagovima. Chris Roberts ce se verovatno navuci na kokain, javno plakati zbog prezahtevnih i nezahvalnih fanova, prodati fransizu i odustati od odrzavanje projekta. Mislim da ce biti interesantno i dramaticno.

You underestimate my propensity for acting on a whim, Dan. I might kill you just for the sheer cosmic perversity of the act.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #155 poslato: 26.12.2016 13:18:28 »
Da, posto menjanje engine-a u sred projekta moze da se uradi kako ti dune :D Siguran sam da nista nije izgubljeno :)

https://pbs.twimg.com/media/C0iiXRnWIAQUKef.jpg:large

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #156 poslato: 26.12.2016 18:22:38 »
Opasna palamuda ovaj Chris. Ja bih bas voleo da bude dobra igra i da izadje na vreme, ali kako vreme ide sve vise sam skeptican po oba pitanja.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #157 poslato: 26.12.2016 18:37:41 »
Imam osecaj da ljudi istovremeno  podjednako zele da SC uspe i failuje.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #158 poslato: 26.12.2016 19:58:50 »
Ajd ja da razbijem taj balans. Ja mnogo više navijam da failuje nego da uspe. Jer ono... nema ničeg zanimljivog u igri za mene za sada, a ovaj lik je ljigav, da ljigaviji ne može da bude, ceo projekat je skup izgovora, uzimaju pare godinama, ne daju mnogo nazad fanovima. Ne vidim ni jedan razlog zašto nisu mogli da idu istim stopama kao i Elite: da izbace core igru i daju ljudima nešto za njihove pare. Jebeno su zaslužili. I onda da nadograđuju do svoje vizije. Ovako je po meni samo deračina naroda. Dok ne izbace jebeno najbolju igru u istoriiji, nemaju opravdanje za ovakvo poslovanje.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #159 poslato: 27.12.2016 12:40:51 »
Da, posto menjanje engine-a u sred projekta moze da se uradi kako ti dune :D Siguran sam da nista nije izgubljeno :)

https://pbs.twimg.com/media/C0iiXRnWIAQUKef.jpg:large

Ma siguran sam da je u menadzerskoj glavi engine-switch posao od dan-dva, pa i sve da je fork. To sto je problem je sto su se prebacili na fork enginea koji izgleda nikada (!) nije imao svoj zvanicni 1.0 release (i dalje je u beti) pa koliko god im CryTek ne-odgovarao, bar je bilo poznato sta ima i moze a sta ne. A prica da je Amazon velika firma je besmislena - te velike firme canceluju i mnogo vece non-core projekte jer im se cefne. Pitaj bilo koga ko je koristio Amazon DevPay, SimpleDB ili Flexible Payments servise. Ja vec 4 godine (!!!) cekam da Kindle (reader) SDK predje iz bete u release.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #160 poslato: 27.12.2016 12:42:16 »
Cisto da bude jasno, Lumberyard je vec prisutan u Alpha 2.6 kojeg igraju stotine hiljada backera trenutno, sve radi normalno ko i ranije.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #161 poslato: 27.12.2016 12:43:47 »
Cisto da bude jasno, Lumberyard je vec prisutan u Alpha 2.6 kojeg igraju stotine hiljada backera trenutno, sve radi normalno ko i ranije.

Cisto da bude jasno, kriterijumi za "normalno" za razne alfe i tech-previewove nisu isti kao i za official release.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #162 poslato: 16.01.2017 10:25:57 »
Pored Marka Hamilla i Gary Oldmana I Andy Serkis je ukljucen u projekat

Jebem li ga, ovo ce bit gotovo kada bude gotovo.
Pare sam dao i vec zaboravio tako da who cares, osim ako bas ne propadne nacisto, a nadam se da nece.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #163 poslato: 16.01.2017 10:51:49 »
Pravo pitanje je hoce li Gary Oldman ili Andy Serkis da pomognu da se ranije zavrsi ili da bude igrivije? Ovo mi je sve 'a evo i jagode na vrhu, a sad cemo da stavimo ispod tortu'.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #164 poslato: 16.01.2017 13:53:54 »
Hahaha :D
iako bi verovatno vecina ljudi u ovom trenutku bila zadovljna i pudingom :D

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm puding