Autor Tema: Elite: Dangerous  (Pročitano 172367 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Odg: Elite: Dangerous
« Odgovor #1080 poslato: 15.01.2019 21:33:22 »
Stigao sam do prvog waypoint-a. Omega Mining Operation. Stanica u asteroidnom pojasu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1081 poslato: 20.01.2019 13:56:08 »
Spa

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1082 poslato: 23.01.2019 10:07:19 »
Sada rudarimo materijale potrebne za izgradnju stanice u centru galaksije pored supermasivne crne rupe Sagitarius A*

Super je ekipa u ekspediciji.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #1083 poslato: 29.01.2019 23:18:32 »

Waypoint 3, neka napuštena ljudska instalacija. Jako daleko od naseljenih sistema.

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #1084 poslato: 29.11.2019 16:25:54 »
E ljudi, trenutno je na Stimu rasprodaja. Pa me interesuje pošto još nisam igrao (maksimalni nedostatak vremena), da li vredi uzetiovo što nude za nekih 12.49$
Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition
Includes 3 items: Elite Dangerous, Elite Dangerous: Commander Pack, Elite Dangerous: Horizons Season Pass

Jel to dovoljno da se igra ili su to neki dodaci koji idu uz nešto.
"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1085 poslato: 29.11.2019 16:44:42 »
To je sve što postoji osim nepotrebne dlc kozmetike. I taj commander pack je verovatno samo kozmetika
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #1086 poslato: 29.11.2019 16:54:26 »
Ok znači to je to.
Cenim da je popust dobar, ono, "Take it or leave it".
Malo da se vratim 30 godina u prošlost :)

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока

"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1087 poslato: 29.11.2019 20:24:32 »
Ajd pa javi kad krenem da igraš. Ja bi morao ponovo da instaliram ED ali mogu da uletim da te uputim malo u igru. Aktivno ne igram već makar godinu dana, ne znam da li Relja i Bear još igraju...
« Poslednja izmena: 29.11.2019 20:28:52 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #1088 poslato: 30.11.2019 23:01:57 »
Hvala, nema frke :)

Duško Radović

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #1089 poslato: 01.12.2019 00:52:16 »
Ajd pa javi kad krenem da igraš. Ja bi morao ponovo da instaliram ED ali mogu da uletim da te uputim malo u igru. Aktivno ne igram već makar godinu dana, ne znam da li Relja i Bear još igraju...

Igram malo (VR) ali uglavnom u pogrešnoj vremenskoj zoni za vas, osim ako volite 6am gaming :)

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #1090 poslato: 01.12.2019 09:36:36 »
Vidim ima lepih treninga, tako da ću sigurno imati dobar uvod pre nego krenem da igram.
U svakom slučaju hvala vam na podršci :)

Duško Radović

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1091 poslato: 01.12.2019 13:14:03 »
Da, dodali su dobar tutorijal. Imaj u vidu da kada prvi put dobiješ neki rank (combat, trade, exploration) ako izadjes iz početničke zone (krug od cirka 30ly od početnog sistema) više ne možeš tamo da se vratiš.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #1092 poslato: 01.12.2019 13:17:23 »
Posle potrazi sistem Rudjer Bošković, planeta New Serbia, stanica New Belgrade. Tu je bila aktivna grupa srpskih igrača.

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #1093 poslato: 01.12.2019 20:02:31 »
Posle potrazi sistem Rudjer Bošković, planeta New Serbia, stanica New Belgrade. Tu je bila aktivna grupa srpskih igrača.
Hvala puno.
Slobodno mi šaljite sve tips and tricks.
Za par nedelja tj  oko praznika konačno krećem sa akcijom ;)

Duško Radović

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #1094 poslato: 02.12.2019 00:24:20 »
Ako treba koja tona zlata or sorts da te malo kickstartuje, javi pa da mi slučajno ispadne ;) Taj početni grind je najgori. Izgubiš jedan tovar i kao da kreces iz početka...