Autor Tema: kingova mracna kula  (Pročitano 34632 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Tutti

• Dominator
  • Astronomy Domine
Re: kingova mracna kula
« Odgovor #30 poslato: 06.12.2007 07:20:27 »
Jesam boga mi.

Mracnu kulu sam citao za 1999. god. za vreme bombardovanja (citaj: NATO agresija) i totalno me je sludila svojom uvrnutom i pomerenom logikom i stilom pripovedanja, tako da sam se i sam poceo da se cudno ponasam i da sklapam neke sulude recenice. Mada kako i ne bi kada sam danima ziveo u kapeli na groblju, a u vece izadjes da pisas i sapluices se na grobove.

Tantalus mi je doneo celo pakovanje DVD-jeva sa skeniranim stripovima i grafickim novelama, mada je moj hendikep nepoznavanje ili bar nedovoljno poznavanje engleskog da bi bas mogao da uzivam kako treba u tome. Kurs mi ne gine.
Careful with That Axe, Eugene
The world moved on...

tantalus

• Gost
« Odgovor #31 poslato: 07.12.2007 00:12:35 »
When we were were warriors, a Tutti:)

Imaš tu dosta stripova na srpskom. Čitaj Aster Blistoka, on je idealan za ozbiljne tridesetogodišnjake. King je više za "hašišare".
Marvelova adaptacija "Mračne kule" i nije ništo posebno. Previše je nečitljiva, makar za mene. A i nisam tako zamišljao likove iz knjige, tamo nigde nije pisalo da imaju teretane i steroide.
« Poslednja izmena: 07.12.2007 00:25:19 tantalus »

Van mreže healthboss.com

• Recruit
  • *
    • health
« Odgovor #32 poslato: 02.04.2008 14:07:55 »
Eto, u mom gradu ovih dana odrzava se neki, nazovi, sajam knjiga.
Izmedju "Plavusa", "Kraljeva ruske mafije", Isidore Bjelice i kojekakvih ostalih ultra kich treshina naleteh na Mracnu Kulu I - Revolveras.hi there
Posta je to, po meni, bila jedina knjiga u ponudi, vredna citanja, kupio sam je...
Well, ja sam odusvljen, mada ionako svi vi znate da je ovo jedna od njegovih najboljih. Jedino od njega sto sam ranije citao je Kudzo, koji mi je bio kranje mozgoparajuc i dosadan. Kada uporedim sa ovom knjigom, razlika koja se uocava je zapanjujuca; kao da je pisao drugi covek!
Nego, vidim da ste vi to skoro sve procitali, pa mi recite koliko je knjiga iz ove serije prevedeno i izdato kod nas?
Gde mogu da se kupe? Ovamo je imalo samo prva.
Health
Weight Loss
Shoes
Nicotine Patch
Acne
.........................................

Van mreže ivica

• Urednik
  • Dominator
    • The Art of Kendo
« Odgovor #33 poslato: 02.04.2008 14:31:45 »
Wawawiwa - provalite ovog spambota - very smooth, ako mogu da primetim... ukoliko nije čovek, ali sumljam.
Doduše, siguran sam da prisutni tech-boiZ imaju adekvatno objašnjenje. :)
Movies, films and movies - Watching movies and writing about them

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #34 poslato: 03.04.2008 22:04:18 »
nothing to see here, move along... obicno se napravi autoregistrator za svaku vrstu foruma (smf, phbb, itd) pa navali narode. za one gluplje botove je dosta staviti captcha, ali onim pametnijim ni to nije problem