Autor Tema: Sta ste gledali skoro?  (Pročitano 366446 puta)

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
Sta ste gledali skoro?
« poslato: 08.09.2005 20:16:42 »
Eto ja sam ovih dana gledao:

Fantastic Four - za uzrast do 7 i od 77 god :)

Salem's Lot - dosadna ekrenizacija Kinga

Dead Zone - dobra ekranizacija Kinga, al' kratka
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #1 poslato: 08.09.2005 21:01:26 »
U poslednjih nedelju dana gledao sam samo:

"Ostrvo" - dobar je za jedno poslepodne. Ono, film koji ću _možda_ narezati sebi, a nikada ga ponovo neću pogledati :)

Van mreže nes

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #2 poslato: 08.09.2005 21:34:05 »
Poceo sam da gledam serijal o "Pink Panteru",(sa Piter Selersom),
i iznenadio se kad sam ukapirao da ima citavih 6 filmova,
bio sam ubedjen da ih je samo 4. Ali to je non SF ehmmmmm.

OK upravo sam odgledao staru verziju GALAKTIKE,
cisto da se podsetim kako je to bilo dok je Starbak bio musko.
"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Van mreže Draza

• Dominator
    • http://www.art-anima.com
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #3 poslato: 08.09.2005 22:17:15 »
Tek pre nekoliko dana odgledah tragično loš Butterfly Effect, i Paycheck približno istog kvaliteta.

Butterfly: Ne mogu da shvatim da se još uvek snimaju filmovi sa temom povratka u prošlost i ispravljanja tamo počinjenih grešaka. Ima li prežvakanije i dosadnije teme u sf-u?

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #4 poslato: 08.09.2005 23:24:17 »
Citat: "Draza"
Tek pre nekoliko dana odgledah tragično loš Butterfly Effect, i Paycheck približno istog kvaliteta.

Butterfly: Ne mogu da shvatim da se još uvek snimaju filmovi sa temom povratka u prošlost i ispravljanja tamo počinjenih grešaka. Ima li prežvakanije i dosadnije teme u sf-u?

Za mene postoji samo jedan time-travel film... Back to the Future.

Van mreže Treki

• BF2 Veteran &
  • Dominator
  • Presumption is the mother of all f*ckups
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #5 poslato: 08.09.2005 23:53:12 »
Citat: "Relja"

Definitivno...zajedno sa '83 DeLorean DMC-12  8)

Ja sam gledao skoro FF, koji nije los mada je X-Men mnogo bolji. Night Watch je odlican a gledao sam sinoc i Ostrvo. Film je solidan...Ewan McGregor  je odlican a ni ostali nisu losi. Iznenadila me je pojava Ethana Philipsa (Neelix)...
O'Neill: "We came here in peace, and we expect to go in one...piece."

Van mreže Draza

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #6 poslato: 09.09.2005 07:30:25 »

Definitivno jedini film te vrste koji sam više puta sa uživanjem gledao.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #7 poslato: 09.09.2005 23:46:28 »
U poslednjih nedelju dana gledao sam samo:

"Ostrvo" - dobar je za jedno poslepodne. Ono, film koji ću _možda_ narezati sebi, a nikada ga ponovo neću pogledati :)

Narezi MENI, da ga pogledam za jedno poslepodne :)
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #8 poslato: 09.09.2005 23:47:38 »

Zombiji?
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Draza

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #9 poslato: 10.09.2005 09:41:33 »
Citat: "Ivan"

Zombiji?

Misliš na filmadžije ili na temu o zombijima?  :lol:  :wink:

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #10 poslato: 10.09.2005 11:16:23 »
Citat: "Ivan"

Zombiji?

Ju da... ako vidim još jednu najavu za film sa zombijima, rimejk filma sa zombijima, ili ekranizaciju igre sa zombijima mislim da ću da vrištim. Meni je to kategorija filmova u kojoj sam video tačno 0 (slovima: nula) dobrih filmova.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #11 poslato: 11.09.2005 19:33:55 »
Jeste gledali Zemlju Mrtvih?
Dobra je ona scena sa pirsingom  :twisted:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Draza

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #12 poslato: 11.09.2005 21:53:23 »
Meni je to kategorija filmova u kojoj sam video tačno 0 (slovima: nula) dobrih filmova.

Ni ja nisam ljubitelj zombi filmova, ali Shaun of the Dead je fenomenalan... mada je to ustvari parodija na zombi filmove (pre svega na Dawn of the Dead).

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #13 poslato: 11.09.2005 23:48:58 »
Meni je to kategorija filmova u kojoj sam video tačno 0 (slovima: nula) dobrih filmova.

Ni ja nisam ljubitelj zombi filmova, ali Shaun of the Dead je fenomenalan... mada je to ustvari parodija na zombi filmove (pre svega na Dawn of the Dead).

Pazi, dobar je Shaun of the Dead, ali ne toliko dobar da bih ga uvrstio u prvih 50 omiljenih komedija.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #14 poslato: 12.09.2005 17:15:42 »

Moj drugar Strah (Relja, ti ga znas, on je i sam zombi) mi nahvalio ovaj novi film o zombijima, sto je igrao po bioskopima sad nedavno. Ne znam koji je, mislim da je bilo nesto 'dead' u naslovu. Jel' neko gledao?

A inace, apropo prezvakanih tema - ja generalno nisam protiv toga per se, vec protiv lose izrade koja cesto prati provaljene teme. Svaka tema moze da bude OK ako se dobro odradi. I film o Zombijima bi mogao da bude sjajan. Problem je u tome sto kada filmadzije izaberu neku prezvakanu temu, oni to rade kao quick way to boxoffice cash, pa zato ne uloze trud i pare u pricu, reziju, itd.

Dodatni problem je kada u film sa prezvakanom pricom o nekakvim midzetima koji nose prsten od koga se postaje nevidljiv baziranu na knjizi iz tri predugacka dela ubace gej elemente.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames