Autor Tema: Sta ste gledali skoro?  (Pročitano 420816 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #30 poslato: 14.09.2005 20:44:58 »
Citat: "carnifex"
kjubrik je car nad carevima (the shining, clockwork orange), pa posle
ridli skot (Blade Runner, Alien...)

Da, naravno! Skroz zaboravio. A cekaj - Skot je radio Alien-a a Kameron Aliens, jel tako?

Blade Runner rocks!
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #31 poslato: 14.09.2005 20:48:29 »
Citat: "Draza"
Citat: "Relja"
mada me drug juri da idemo uživo na autopsiju...

Ako se budete odlučili, samo javite. Mislim da mogu da vam sredim posmatranje autopsije.

Evo, ja se javljam. Najozbiljnije. Nudio mi jedan drugar sa medicinskog faksa, ali nekako se to nije realizovalo.

Uzgred, nisam ja neki nekrofil (iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija) vec me jednostavno interesuje. Ako ikada postanem pisac, iskustvo ce mi dobro doci. Plus, kao crtac, uvek sam zainteresovan za izucavanje ljudske anatomije.

(sada sam procitao post, i sam sebi delujem uvrnuto.)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #32 poslato: 14.09.2005 20:52:25 »
ven smisao za humor tako da se nećete osećati preterano neprijatno.

Napomena: Jedite dva sata ranije, a učtivo odbijte pržena crevca, lignje ili šta već gosn doca bude u toku autopsije užinao, čisto da vam se ne dogode neke eventualije.

Wow! WOW! I'M SO GOING!!
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #33 poslato: 14.09.2005 20:59:19 »
Citat: "kathryn"
a, gdje je tu  ti Tim Burton! meni je on the one an' only!!! njegovi filmovi:"Bubimir", "Edvard Makazic", "Sanjiva dolina", "Ed Wood", pa ovaj novi "Charlie and the chocolate factory".... covjek je stvarno originalan...
a sto se tice zombija... stvarno bi trebali zabraniti pravljenje takvih "filmova"...svaki je dosadan i svaki na isti fazon...
kad malo bolje razmislim nisam gledala dobar horor od drugog razreda osnovne kad me je stvrano preplasila stara, dobra, crno-bijela verzija "Drakulinih nevjesta"....

Da, Burton je skroz OK. Zaboravila si prva dva Betmena, Planetu Majmuna.... Potom Big Fish, jedan stvarno vedar film. I predstojeci Corpse Bride.

Uzgred, Carnifex je pomenuo Kjubrika - ali on je (nazalost) mrtav pa se ne racuna. Inace, on jeste jedan veliki filmadzija - rispekt brate 100%!

Full Metal Jacket mi je na top 10 listi filmova. Kao i Dr Strangelove, naravno.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Draza

• Dominator
    • http://www.art-anima.com
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #34 poslato: 14.09.2005 21:55:16 »
Citat: "Ivan"
mada me drug juri da idemo uživo na autopsiju...

Ako se budete odlučili, samo javite. Mislim da mogu da vam sredim posmatranje autopsije.

Evo, ja se javljam. Najozbiljnije. Nudio mi jedan drugar sa medicinskog faksa, ali nekako se to nije realizovalo.

Uzgred, nisam ja neki nekrofil (iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija) vec me jednostavno interesuje. Ako ikada postanem pisac, iskustvo ce mi dobro doci. Plus, kao crtac, uvek sam zainteresovan za izucavanje ljudske anatomije.

(sada sam procitao post, i sam sebi delujem uvrnuto.)

Važi. Hajde da vidimo koliko ima zainteresovanih.
Samo nemojte da preterujete sa prijavama, jer ću biti prinuđen da počnem sa naplaćivanjem.  :)

Dakle, Ivan i Relja priteftereni, hoće li još neko?

Van mreže Vlada

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #35 poslato: 14.09.2005 21:57:59 »
kaena proročanstvo- dvd sa trafike, prvi francuski CGI film. Animacija je sjajna ali radnja je konfuzna, kad ce vise da shvate da pricu te razmere ne mogu da zipuju u sat i po :roll: . Steta sto nisu stavili originalne glasove na dividiju nego ove drugorazredne americke

palčic- :lol: doso uz kaenu

sanjari- gledao sam ga prvi put pre par dana, odusevio me

Van mreže Vlada

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #36 poslato: 14.09.2005 22:00:07 »
(iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija)
Pravom?

Van mreže Draza

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #37 poslato: 14.09.2005 22:05:29 »
Citat: "pisko"
kaena proročanstvo- dvd sa trafike, prvi francuski CGI film. Animacija je sjajna ali radnja je konfuzna, kad ce vise da shvate da pricu te razmere ne mogu da zipuju u sat i po :roll: . Steta sto nisu stavili originalne glasove na dividiju nego ove drugorazredne americke

Eh, tu Kaenu sam tri puta pokušavao da odgledam i nikada mi nije uspelo. Imam je na hardu, i baš bih mogao sada da je osmotrim detaljnije.
I ja imam verziju na engleskom. :?

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #38 poslato: 14.09.2005 22:08:57 »
Animacija je sjajna ali radnja je konfuzna,

Ne, izvini, modeli, materijali i rendering su odlični. Animacija je šugava. Nije mi jasno kako su mogli onako skrnavo da je odrade. Ne uvek, ali ima nekih scena gde nisam mogao da verujem da je takvo neprirodno trzanje karaktera moglo da prođe a da niko ne ošamari animatora i kaže mu "ajd sad nazad za sto i javi se kada odradiš ovo kao čovek".

Što se priče tiče, meni je skroz dobra. Nije moj... šmak, da tako kažem, ali radnja je dobra.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #39 poslato: 15.09.2005 11:05:13 »
(iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija)
Pravom?

Pa ne bi bio fazon da je lazna, zar ne?

(Klikni na slicice za veci prikaz)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #40 poslato: 15.09.2005 11:11:50 »

Ne, izvini, modeli, materijali i rendering su odlični. Animacija je šugava. Nije mi jasno kako su mogli onako skrnavo da je odrade. Ne uvek, ali ima nekih scena gde nisam mogao da verujem da je takvo neprirodno trzanje karaktera moglo da prođe a da niko ne ošamari animatora i kaže mu "ajd sad nazad za sto i javi se kada odradiš ovo kao čovek".

Što se priče tiče, meni je skroz dobra. Nije moj... šmak, da tako kažem, ali radnja je dobra.

Mastovit dizajn. Riba je mogla imati bolju facu ako mene pitate. Nesto joj fali. Animacija varira od prosecne do lose. Boje su fantasticne.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #41 poslato: 15.09.2005 13:43:50 »

Uzgred, nisam ja neki nekrofil (iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija)

U kancelariji za sastanke na naurohirurgiji imaju donji deo lobanje i koriste kao pepeljaru. Dakle, skinuto sve od recimo nivoa očiju pa gore, tako da donji deo šupljine u kojoj stoji mozak služi kao pepeljara.

Van mreže Vlada

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #42 poslato: 15.09.2005 18:59:41 »

Ranije si mogo da kazes crtez je lep i svi bi te razumeli
prica je dobra samo je film tebao da traje 2, 3 sata da bi se razradila

Uzgred, nisam ja neki nekrofil (iako, ovaj, drzim gumice za brisanje u jednom skalpu, tacnije gornjem delu ljudske lobanje koji je mama davno donela sa medicinskih studija)

U kancelariji za sastanke na naurohirurgiji imaju donji deo lobanje i koriste kao pepeljaru. Dakle, skinuto sve od recimo nivoa očiju pa gore, tako da donji deo šupljine u kojoj stoji mozak služi kao pepeljara.

tera te da se zapitaš da li ces biti dobra piksla, činija, čiviluk... Posle me pitaju zašto hoću da živim večno

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #43 poslato: 15.09.2005 20:10:14 »

Napomena: Jedite dva sata ranije, a učtivo odbijte pržena crevca, lignje ili šta već gosn doca bude u toku autopsije užinao, čisto da vam se ne dogode neke eventualije.

Meni su najbolji ovi koje ja znam. Kada ogladene, kupe burek, pa jednu iznad leša dok ga seku :)

Van mreže Draza

• Dominator
Sta ste gledali skoro?
« Odgovor #44 poslato: 15.09.2005 20:28:13 »

Pa ne bi bio fazon da je lazna, zar ne?

(Klikni na slicicu za veci prikaz)

Pošteno, ne bi bio fazon. :)  Samo se pitam kako uspevaš da se usredsrediš na crtanje, recimo Dunje, koristeći se priborom koji držiš s unutrašnje strane temena ljudske glave.

How Bizarre, How Bizarre...   :wink: