Autor Tema: The Boys (Amazon, 2019)  (Pročitano 5225 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: The Boys (Amazon, 2019)
« Odgovor #15 poslato: 30.07.2019 14:18:26 »
Steta je samo sto je Sanderson ranije vec dao kinezima prava za svoj Cosmere, kontam da bi se Amazon/Netflix i drugi sada pokidali nadmecuci se za taj IP.

Al dobro, Cosmere ima produkcionog parnera ali nema distributera.

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #16 poslato: 30.07.2019 21:51:23 »
Steta je samo sto je Sanderson ranije vec dao kinezima prava za svoj Cosmere, kontam da bi se Amazon/Netflix i drugi sada pokidali nadmecuci se za taj IP.

Al dobro, Cosmere ima produkcionog parnera ali nema distributera.

Steelheart od Sandersona nije deo Cosmere a veoma je slična tema The Boys.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #17 poslato: 31.07.2019 08:18:33 »
Završih kompletnu sezonu. Svakako je odlična serija, s tim što su definitivno debelo promenili priču u odnosu na strip.
Ali nema veze, i dalje ostaje kao jedna od najboljih adaptacija.

Van mreže kalkulus

• Dominator
    • http://kalkulus.net
« Odgovor #18 poslato: 31.07.2019 10:23:11 »
ja sam stigao do 3 epizode i super mi je

strip sam davno citao, tako da se ne secam gomile detalja, ali one razlike koje vidim mi ne smetaju posto je atmosfera odlicna i mislim da su to lepo preneli
I know it all, I just can't remember it all at once
Blog / Photo

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #19 poslato: 31.07.2019 14:05:45 »
Završih kompletnu sezonu. Svakako je odlična serija, s tim što su definitivno debelo promenili priču u odnosu na strip.
Ali nema veze, i dalje ostaje kao jedna od najboljih adaptacija.

U kom smislu? (Nisam citao strip, pa me zanima)
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže kravinoff

• Kraven the
  • Dominator
    • deviantART
« Odgovor #20 poslato: 31.07.2019 15:56:39 »
Spoiler: ShowHide
U stripu su The Boys od pocetka aktivni (Butcher, Mothers Milk, Frenchie i Female) rade za CIA, svi znaju za Compound V i cak su i sebi ubrizgali odredjenu dozu, osim M.M. kojem je majka radila u fabrici za proizvodnju Compund V i od rodjenja je jak dok pije mleko svoje majke, jelte. Nemaju supermoci nego samo vecu snagu i izdrzljivost da bi mogli da pariraju slabijim superherojima. Takodje je aktivno mnogo vise superherojskih timova nego sto je i pomenuto u seriji. Sam kraj nema veze sa stripom, jer je tamo ostalo da je Butcheru zena umla na porodjaju, a on je ubio superbebu lampom.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #21 poslato: 31.07.2019 19:17:56 »
a on je ubio superbebu lampom.

Lampom? :)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže kravinoff

• Kraven the
  • Dominator
    • deviantART
« Odgovor #22 poslato: 01.08.2019 07:35:40 »
a on je ubio superbebu lampom.

Lampom? :)
Ma da, znas one sobne lampe sa dugackim stativom.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #23 poslato: 01.08.2019 10:21:14 »
Ako Ivane misliš da je serija eksplicitna u nasilju i seksu...oh boy, tek da vidiš strip. :D

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #24 poslato: 01.08.2019 11:40:12 »
 :D

Citat
While speaking in a recent Reddit AMA, The Boys creator Eric Kripke described the scene which Amazon made him leave on the cutting room floor.

There was ONE SCENE that Amazon said FUCK NO, you have to cut. I couldn't quite understand why considering everything else we have in the show, but: Homelander, after being dressed down by Stilwell in episode 2, was standing on one of the Chrysler building Eagles. He pulled his pants down and started jerking off, mumbling "I can do whatever I want" over and over again until he climaxed all over New York City. We shot it! Oh my God, Anthony was the BEST in that scene. Amazon seemed to think it wasn't necessary. I thought it told me something about his psyche. To be clear, they've been great, that may have been the ONLY fight I lost in Season 1.
https://www.joblo.com/movie-news/eric-kripke-on-the-one-scene-amazon-made-him-cut-from-the-boys

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #25 poslato: 03.08.2019 16:51:53 »
:D

Citat
While speaking in a recent Reddit AMA, The Boys creator Eric Kripke described the scene which Amazon made him leave on the cutting room floor.

There was ONE SCENE that Amazon said FUCK NO, you have to cut. I couldn't quite understand why considering everything else we have in the show, but: Homelander, after being dressed down by Stilwell in episode 2, was standing on one of the Chrysler building Eagles. He pulled his pants down and started jerking off, mumbling "I can do whatever I want" over and over again until he climaxed all over New York City. We shot it! Oh my God, Anthony was the BEST in that scene. Amazon seemed to think it wasn't necessary. I thought it told me something about his psyche. To be clear, they've been great, that may have been the ONLY fight I lost in Season 1.
https://www.joblo.com/movie-news/eric-kripke-on-the-one-scene-amazon-made-him-cut-from-the-boys

Lol, bila bi to super scena.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #26 poslato: 05.12.2019 22:06:57 »

:) Snimali su S2 kad je S1 bio pusten u javnost, tako da necemo verovatno morati cekati jos dugo.