Autor Tema: Playstation  (Pročitano 105510 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
Odg: Playstation
« Odgovor #585 poslato: 31.10.2019 08:22:42 »
Death Stranding stiže i na PC na leto sledeće godine.

https://kotaku.com/death-stranding-is-coming-to-pc-1839410088

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #586 poslato: 31.10.2019 16:46:44 »
Sto bi Ivan rekao... Zaboravio si "Adapted by Hideo Kojima, from an original Hideo Kojima game. By Hideo Kojima". :)

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #587 poslato: 31.10.2019 22:56:14 »
Kojima je IMO [opet] zasluzio pohvale. Za tri godine je oformio tim i napravio veliku openworld igru, ponajvise time sto je clanovima tima dao jasnu viziju kakvu igru zeli. Nije bilo odustajanja od features-a igre, nisu pravili ogromne deonice igre uzalud, kontrolisao je ceo projekat od pocetka do kraja, bio je "lead" u maltene svim segmentima produkcije, i naravno direktno je kontrolisao veoma uspesan marketing.

Sa druge strane, CDPRed/Rockstar/Ubi/EA/itd cesto odbacuju ogromne delove igre, leadership im je neodlucan, o razvoju igara znaju da odlucuju "marketing/business" exec-ovi, i finalna vizija igre se sazna tek u zadnjoj godini proizvodnje.

Sudeci po impresijama developera sa zapada, mnogi bi hteli da imaju nekoga kao Kojimu za sefa, nekoga ko ce jasno bez odlaganja da odluci o razvoju projekta, i naravno da ga ukenja da ta odluka bude ispravna [sto Kojimi nekako uvek ide od ruke].

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #588 poslato: 01.11.2019 09:10:33 »
Kojima je IMO [opet] zasluzio pohvale. Za tri godine je oformio tim i napravio veliku openworld igru, ponajvise time sto je clanovima tima dao jasnu viziju kakvu igru zeli.

Da, nešto kao Star Citizen.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #589 poslato: 01.11.2019 09:16:10 »
Reviews are up, puno pohvala ali naravno ima i podeljenih misljenja. Gomila sajtova je dala 9-10/10, a par njih su zabili noz u ledja Kojimi sa ispod 7/10. All is well. Jedva cekam da izadje.

Evo jednog zabavnog opisa [bez spojlera]

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #590 poslato: 01.11.2019 11:03:02 »
Pogledah reviewove. Bog te mazo, Kojima je genije.
Čovek je napravio igru u kojoj je igrač for all intents and purposes....poštar.

Alal vera.

Isečak gameplaya:

Norman stiže na prag.

- Zvrrrrr! ......(nema nikog, bem mu lebac, zašta sam bio ovoliki put bem ti kolač...ajd još jednom da zazvonim)....Zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
- (Baba otvara vrata) Ooooo sineeee, ne čuje baba zvonoooo, kuvala sam slatko u letnjoj kujni, zamal da mi izgori de si ljubi te baba, jesl si mi penziju doneo rodeeee rođeniiii
- (Norman u sebi - teraj se bre baba u kurac, zamalo triput da poginem od Death Strandinga dok sam stigo do tebe, jebo te Vučić) Evooo bakooo, penzijaaaa, ajd vidimo se
- Ček sine, ima baba lepu rakijicu ostala mi još od pokojnog Milisava on peko, ajd da uzmemo po jednu njemu zadušu
- Ajd baba, imam pet minuta da sednem, pa idem dalje. (Skida pun kurac kutija sa leđa, psuje Krkobabića, PTT, Vučića, dan kad se zaposlio sve na gomilu)
- Ajd Bog da mu dušu prosti (prekrsti se i popije) Auuuuu jebote baba šta je ovo kuću ti jebem...?
- Sine, Milisav moj bog dušu da mu prosti, voleo jaku rakiju, nije nikad pustao na kazanu prvenac da isteče
- Aaaaaa, baba, pa jebote ovo otrov, aaaa ne vidim, aaaaaaaaa

Game Over

Load from checkpoint?

« Poslednja izmena: 01.11.2019 11:11:11 Aca »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #591 poslato: 01.11.2019 11:13:22 »
Gomila sajtova je dala 9-10/10, a par njih su zabili noz u ledja Kojimi sa ispod 7/10.

Stvarno DieH@rd? Stvarno? Zabili su mu nož u leđa jer su imali mišljenje o njegovoj igri?

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #592 poslato: 01.11.2019 11:18:45 »
Zajebavam se, sta se palis. :D  A par negativnih opisa koji su igri dali 3/10 su naravno clickbait, jebiga mora se privuci paznja tim no-name sajtovima.

Jedva cekam Ivanov zid teksta o igri.
« Poslednja izmena: 01.11.2019 11:33:23 DieH@rd »

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #593 poslato: 01.11.2019 15:55:34 »
Ne smeta mi talenat, nego nivo (samo)promocije. U ovom death stranding slučaju on u nekom reality-smislu nije samo autor nego i sam proizvod.

Gledajući onaj Star Citizen, imanje idola kao glavnog i odlučnog za sve ne mora da znači efikasniji razvoj ili čak "boljeg" šefa.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #594 poslato: 01.11.2019 18:31:37 »
Zajebavam se, sta se palis. :D  A par negativnih opisa koji su igri dali 3/10 su naravno clickbait, jebiga mora se privuci paznja tim no-name sajtovima.

Jedva cekam Ivanov zid teksta o igri.

Ivan je preorderovao i znatizeljno ceka igru. Dizajn mi je sjajan, kazu i da je pravi HDR showcase, so - excited.

Ocekujem (od kako je najavljena igra) zbrkanu pricu, prelep dizajn i prosecan gameplay - sto, u sustini i review-ovi kazu. Takodje ocekujem da se Kojima 17 puta potpise.... u prvih 5 minuta igre.

Eto. How’s that for a wall?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #595 poslato: 01.11.2019 21:11:56 »
Moj wall je bolji  :D ;D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #596 poslato: 01.11.2019 21:23:34 »
Moj wall je bolji  :D ;D

Jeste.

Inace, nekako ocekujem da uzivam u igri. Ali da ljudi oprastaju gluposti zbog Kojime, i to mi je jasno. Videcu. U poslednje vreme - nekako mi dovoljno da igra izgleda fantasticno. Nekada sam se lozio na gameplay, ali sad sam u fazonu, hocu cinematic experience posto nemam energije za vise od toga :D Mozda mi ovo legne.

A sto se tice price, japanska igra.... kontam da ce biti konvulzivna zbrka sa gomilom ekspozicije koja nista, u sustini, ne kaze. Dijalozi u MGSV su mi bili do te mere besmisleni, da sam na momenat mislio da je neka parodija u pitanju. Ovde ocekujem da bude jos gore - ali neka, bar ce biti propraceno neverovatnom produkcijom. A i kazu da prica zapravo ima dobar payoff na kraju.
« Poslednja izmena: 01.11.2019 21:29:17 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #597 poslato: 01.11.2019 21:34:46 »
Nego bas nesto razmisljam - koliko god da me smara taj Kojimin ego, cinjenica je da je covek fucking NAPRAVIO igru za 3 godine i to sa (vrlo relativno) malim timom. I igra je prava, postoji, ima zaista neke impresivne elemente.

U poredjenju s Chris Robertsom, Kojima je posten developer, ono, rispekt. Roberts je sva silina Kojiminog ega + prevarant.
« Poslednja izmena: 01.11.2019 21:43:38 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #598 poslato: 03.11.2019 16:54:33 »

Van mreže bear

• Dominator