Autor Tema: Playstation  (Pročitano 94989 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Odg: Playstation
« Odgovor #510 poslato: 18.12.2018 10:51:12 »
Mislim da mi baš taj realističan pristup dosađuje. Mislim, Lost of us ima ok intro, ali onda sto godina bauljam po ulicama bez ikakve naznake neke misterije, glavnog toka radnje i sl. Samo tako idem i pucam u neke likove i zombije. Šta je osnovni zaplet igre? Ne interesuje me toliko akcija koliko čemu ta akcija vodi. Stavi u spoiler tag.

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #511 poslato: 18.12.2018 17:23:27 »
Zaplet je standardan, zastiti klinku i dovedi je do doktora koji ce pomocu nje naci lek za apokalipsu. Na taj zaplet je dodata fantasticna gluma, pazljivo balansiran scenario, odlican worldbuilding i neverovatna tenzija, pa je kompletan paket apsolutno fantastican.

My impressions http://www.photontide.org/forum/index.php?topic=4221.msg79368#msg79368
Ivan's impressions http://www.photontide.org/forum/index.php?topic=4221.msg90629#msg90629

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #512 poslato: 18.12.2018 20:10:15 »
Mislim da mi baš taj realističan pristup dosađuje. Mislim, Lost of us ima ok intro, ali onda sto godina bauljam po ulicama bez ikakve naznake neke misterije, glavnog toka radnje i sl. Samo tako idem i pucam u neke likove i zombije. Šta je osnovni zaplet igre? Ne interesuje me toliko akcija koliko čemu ta akcija vodi. Stavi u spoiler tag.

Last of Us bre ima najbolju atmosferu i najbolje likove u bilo kojoj igri. Nesto ti nisi bio raspolozen da to dozivis kako treba - polako se sve odvija, polako se razvija odnos izmedju glavnih likova. Na neki nacin, to je kao kada gledas seriju koja epizodu po epizodu gradi zaplet.

Mislim, skroz drugi fazon od Horizona. Horizon je kao dobar, akcioni SF film a TLOU je kao Game of Thrones gde treba pet sezona da te neki lik nervira da bi tek na kraju nastradao, ali ne na nacin na koji si hteo. Tako nekako, samo sa zombijima. Plus, igra je scary as fuck kasnije. Bas horor.

Inace, Horizon i The Last of Us su 2 od moje 3 najomiljenije igre svih vremena (treca je Diablo) - sve tri iz potpuno razlicitih razloga.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #513 poslato: 18.12.2018 22:36:34 »
Moraću onda da istrpim spor početak. Generalno me malo nerviraju likovi i seting. Ono kao onaj Walking Dead. Svi su nešto badass i preterano prljavi bez razloga. Ono, zombi apokalipsa je nekako ostavila svu tehnologiju osim sapuna i deterdženta. To se jednostavno izgubilo i nismo našli način da povratimo to izgubljeno znanje.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #514 poslato: 19.12.2018 20:04:30 »
Moraću onda da istrpim spor početak. Generalno me malo nerviraju likovi i seting. Ono kao onaj Walking Dead. Svi su nešto badass i preterano prljavi bez razloga. Ono, zombi apokalipsa je nekako ostavila svu tehnologiju osim sapuna i deterdženta. To se jednostavno izgubilo i nismo našli način da povratimo to izgubljeno znanje.

E, ako ti se ne svidja, ne svidja. Mislim, mozda ti nije leglo. A mozda ti postane bolje.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #515 poslato: 13.01.2019 19:03:58 »
Ako neko hoce da uradi speedrun The Last of Us Remastered igre na Grounded tezini, evo zanimljivog step-by-step uputstva od najbrzeg speedruner-a trenutno. Cak i ako vas ne interesuje takav nacin igranja, ovo je dobar nacin da vidite na koje sve detalje misle speedruneri.

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #516 poslato: 23.01.2019 11:15:59 »
Na svaka 2 dana upalim Dreams betu, i svaki put se totalno iznenadim ludim kreacijama koje ljudi prave. A jos se nisu ni posteno navikli na editor. :D

https://www.reddit.com/r/PS4/comments/ainzug/video_the_encounter_made_in_dreams_beta_one/

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #517 poslato: 01.02.2019 21:08:12 »
Unity/Unreal su jako cool za small-scale game development... but Dreams is on a whole another level.  Kreacije u beti su zaista fenomenalne, a na tome rade obicni fanovi koji se jos privikavaju na sve.

Ako ikad omoguce da se Dreams kreacije prodaju kao standalone igre, game dev industrija ce biti promenjena zauvek.

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #518 poslato: 02.02.2019 19:37:47 »

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #519 poslato: 05.02.2019 22:54:54 »
Ako ikad omoguce da se Dreams kreacije prodaju kao standalone igre, game dev industrija ce biti promenjena zauvek.

Uf, dobro je, za trenutak si mogao da ispadnes hiperbolican!

Ima to, inace, slicno kao Dreams - isto tako mozes da pravis svasta, zove se Unreal Engine 4. I kreacije mogu da se prodaju kao standalone igre!

Ok, ok, aj sad necu vise da zezam. Igram Kingdom Hearts 3, igru koja definitivno nece promeniti game dev industriju zauvek, ali totalno ima momenat kada te Rapunzel zavrti kosom i lansira ka protivnicima, zbog cega sam se kikotao kao mala princeza kakva jesam u dusi!
« Poslednja izmena: 05.02.2019 22:58:53 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #520 poslato: 23.03.2019 01:07:53 »
Sad sam video na ResetEri da Sony vise nece da dozvoljava prodaju game code kartica. Mislim da sam jednom, dvaput tako kupio igru - sve kupujem preko PSN wallet kartica. Ali sad se brinem - ako ukinu i to, kako cemo kupovati igre, Die Hard?
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #521 poslato: 23.03.2019 01:21:42 »
PSN wallet kartice naravno ostaju, i prosirice distupnost drugih vresnosti [npr kod za $60].

Ali prodaja digitalnih igara je bila slaba kod random online retailera [normalno kad je PSN prepun popusta non stop], pa sad odustaju od toga. Bili su retki koji su to i dozvoljavali...

Inace, u ponedeljak uvece je State of Play, nova online emisija PlayStation-a, njihov novi primarni nacin komunikacije sa fanovima od sada [posle vesti da nece posetiti ovogodisnji E3]. Najave novih igara, novi pogledi na ranije najavljene igre, that kind of stuff. Sa ovim pristupom [kao i Nintendo] moci ce da najave na cemu rade kad god to pozele, bez potrebe da cekaju velike konvencije i trose pare za sale/live prenose i sl.
« Poslednja izmena: 23.03.2019 01:23:55 DieH@rd »

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #522 poslato: 23.03.2019 17:12:49 »
PSN wallet kartice naravno ostaju, i prosirice distupnost drugih vresnosti [npr kod za $60].

Kod od $60 postoji vec godinama. Ja sam kupio gomilu. Video sam i na Eri da mnogi ne znaju za to. Novine ce, valjda, biti $5 i $15 koji nisu postojali pre. $5 je super, a voleo bih da ima i $1. Koliko puta mi je falilo 50 centi za neki popust.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Na mreži DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #523 poslato: 23.03.2019 17:23:43 »
$60 nisam nikad video u prodaji. Mozda ih Sony nije forsirao jer mnogima bas treba bas toliko.  :D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #524 poslato: 23.03.2019 22:25:34 »
$60 nisam nikad video u prodaji. Mozda ih Sony nije forsirao jer mnogima bas treba bas toliko.  :D

Ne kapiram, bukvalno je prva stvar na Amazonu koja iskoci kad otkucas PSN

https://www.amazon.com/PlayStation-Store-Gift-Card-Digital/dp/B00XJZHJCA/ref=sr_1_1?keywords=Psn&qid=1553376294&s=gateway&sr=8-1
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames