Autor Tema: Playstation  (Pročitano 94980 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
Odg: Playstation
« Odgovor #525 poslato: 23.03.2019 22:42:55 »
Nisam nikad kupovao to na amazonu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #526 poslato: 24.03.2019 00:33:04 »
Nisam nikad kupovao to na amazonu.

Ju, ja uvek tu kupujem. Gde ti uzimas?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #527 poslato: 16.04.2019 18:06:52 »
PS5 ce biti backwards compatible sa PS4, 8-core 7nm CPU, podrzavati raytracing i imati superfast SSD.

Day one purchase! :)
« Poslednja izmena: 16.04.2019 18:09:30 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #528 poslato: 16.04.2019 22:31:17 »
Da, videh sada vest. Stize sledece godine.

Poprilicno low-key unveil planova, al sigurno ce masina biti dobra. Sve sto su spomenuli od hadvera je bolje/brze od onoga sto imam u mom kompu, tako da ocekujem da ce Sony 1st party da nas oduva, a i multiplatform igre ce dobiti velik spec bump. Svidja mi se sto ubacuju SSD, ovi spori laptop hardovi su stvarno prevazidjeni [random read im je ~40MB/s].

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #529 poslato: 17.04.2019 06:02:10 »
Tesko biti backwards compatible kad i stara i nova konzola koriste PC hardver...
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #530 poslato: 17.04.2019 08:32:40 »
Boga pitaj koliko će to da košta....  :P

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #531 poslato: 17.04.2019 08:50:52 »

499.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #532 poslato: 17.04.2019 09:29:59 »

499.

499.99
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #533 poslato: 17.04.2019 09:36:22 »
Kontam da se nove konzole ciljano prave da mogu da budu u nekom odredjenom rangu cene.

Ivane, ti si sigurno kupio vise od jedne nove konzole, koliko su kostale PS, PS2, PS3, PS4?

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #534 poslato: 17.04.2019 10:08:49 »
Napravljeno pre 4-5 godine, inflacija je sada veca:

Javnost inace gleda na konzole totalno drukcije nego na mobilne telefone, cija cena raste iz godine u godinu bez stajanja. Od konzola je masa do sada bas trazila da budu sto jeftinije moguce.

IMO, ocekujem 500€ za PS5. A posto vise ne koriste notebook CPU i laptop HDD, uopste mi nece biti zao da to uzmem na launchu. Bice to solidna kutija za sledecih 6 godina gaminga.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #535 poslato: 17.04.2019 12:02:06 »
Kontam da se nove konzole ciljano prave da mogu da budu u nekom odredjenom rangu cene.

Ivane, ti si sigurno kupio vise od jedne nove konzole, koliko su kostale PS, PS2, PS3, PS4?

Samo PS4 i Switch :)

Inace, prave se da upadnu u odredjenu cenu - i, koliko znam, prodaju se ispod cene (glavna zarada je na igrama, Sony cak mislim da na pocetku zivota konzole gubi pare na svakoj konzoli).

A Mladen je vec odgovorio detaljno na tvoje pitanje sto se tice prethodnih konzola :)

Moje pitanje za Mladena je - kada ce to stici kod nas (makar kod domacih "preprodavaca") u odnosu na svet i sta mislis, hoce li raditi sistem kupovine igara kao i do sad (napravim US nalog pa kupujem vaucere)?
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #536 poslato: 17.04.2019 12:43:46 »
PS4 je stigao veoma brzo kod nas, kasnili smo svega par nedelja od WW launcha jer je zapadna evropa ugrabila sve pocetne posiljke. Cena je bila nepromenjena, uzeo sam bio day1 PS4 od Istvana. Mislim da je bila sredina decembra 2013.

A sto se koriscenja konzole tice, sve ce ostati identicno mislim. I OS, i PSN, sve.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #537 poslato: 17.04.2019 14:15:05 »
PS4 je stigao veoma brzo kod nas, kasnili smo svega par nedelja od WW launcha jer je zapadna evropa ugrabila sve pocetne posiljke. Cena je bila nepromenjena, uzeo sam bio day1 PS4 od Istvana. Mislim da je bila sredina decembra 2013.

A sto se koriscenja konzole tice, sve ce ostati identicno mislim. I OS, i PSN, sve.

Odlicno. Onda, cim Istvan bude imao.... :) Jedva cekam. PS4 (i kasnije Pro) je zaista vredeo svaki euro.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
« Odgovor #538 poslato: 10.05.2019 21:00:22 »

Wow! :) Bas mi je drago sto su najzad krenuli da pricaju ponovo o ovoj igri sada kada su zavrsili i izdali Kingdom Hearts 3. Sada mogu baciti sve te developere na ovo. :)

Plan izdavanja ostaje isti kao i pre 4 godine kada su najavili igru - rade na tri "fully featured" akcione JRPG igre koje ce opisati radnju originalne FF7 igre, uz sve adaptacije, prosirenja i modernizacije koje tim bude zeleo da uradi [RE2-like]. Na igri radi dosta developera koji su 1997 izdali original, tako da se nadam dobroj igri.

FF7 mi je ostao upamcen kao jedna od najbitnijih igara koje su ikada izasle, a dosta mi se svideo i sporedni content koji je izasao tokom zadnjih par decenija [pogotovo odlicni Crisis Core i OK Advent Children Complete].
« Poslednja izmena: 10.05.2019 21:03:07 DieH@rd »

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #539 poslato: 11.05.2019 15:20:24 »

Wow! :) Bas mi je drago sto su najzad krenuli da pricaju ponovo o ovoj igri sada kada su zavrsili i izdali Kingdom Hearts 3. Sada mogu baciti sve te developere na ovo. :)

Plan izdavanja ostaje isti kao i pre 4 godine kada su najavili igru - rade na tri "fully featured" akcione JRPG igre koje ce opisati radnju originalne FF7 igre, uz sve adaptacije, prosirenja i modernizacije koje tim bude zeleo da uradi [RE2-like]. Na igri radi dosta developera koji su 1997 izdali original, tako da se nadam dobroj igri.

FF7 mi je ostao upamcen kao jedna od najbitnijih igara koje su ikada izasle, a dosta mi se svideo i sporedni content koji je izasao tokom zadnjih par decenija [pogotovo odlicni Crisis Core i OK Advent Children Complete].

Za mene, Non-Nintendo japanske igre su uvek overly dramatic self-important umisljena preterivanja, Final Fantasy XV nema nikakvog smisla a Metal Gear Solid V je smejurija narativno. Znam da se tebi dopadaju, i necu da te triggerujem, samo me zanima da li je ovo nesto cemu treba da se i ja radujem? Posto izgleda vrlo lepo.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames