Autor Tema: Playstation  (Pročitano 127328 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: Playstation
« Odgovor #660 poslato: 28.04.2020 11:08:43 »
Spoiler Protection 2.0 blokira elemente u kojima se nalaze keywordovi koje korisnik odabere. Ako je keyword u naslovu videa, naslov i thumb ce biti blokirani. Click na blokirani element ce ga prikazati.
https://abload.de/img/photontidevbjoy.jpg

Pored toga, koristim "Clean Up YouTube" ekstenziju, sa kojom sam uklonio Reccomended videos, video komentare, Trending page i jos ponesto.

Nadam se da cu uspeti da se spasim od spojlera, mada bice tesko. Jos se ni ne zna kad ce igra izaci.
Makar je ovo reseno. Igra izlazi 14. juna, sto je malo pomerlo datum izlaska Ghost of Tsushime na 19. jul.  Imacemo sta da igramo ovog vruceg leta. :)
« Poslednja izmena: 28.04.2020 11:16:23 DieH@rd »

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #661 poslato: 28.04.2020 14:49:48 »
Makar je ovo reseno. Igra izlazi 14. juna, sto je malo pomerlo datum izlaska Ghost of Tsushime na 19. jul.  Imacemo sta da igramo ovog vruceg leta. :)

Mislim da je 19. Jun za TLOU 2. Hvala na tips za sakrivanje stvari.
« Poslednja izmena: 28.04.2020 17:11:03 Ivan »
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #662 poslato: 01.05.2020 12:26:32 »
Pa, preorderovao sam TLOU2 i sada treba docekati, jos 50ak dana. Iskreno se nadam da dotle necu naleteti na neki spoiler, izbegavam sve vezano za Last of Us po netu :)
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #663 poslato: 01.05.2020 12:32:18 »
Nazalost leaker nije prestao, i dalje izdaje nove snimke sto daje vatru zlonamernoj masi da nastave da postuju spojlere svuda.

Videcemo kakvo ce biti stanje sa distribucijom za medije, MOZDA ugrabim reviewer copy par dana ranije.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #664 poslato: 17.09.2020 10:22:10 »
PS4Digital [samo fali BD draj] 400e, full PS5 500e, stize u Evropu 19. novembra [kod nas ko zna kad]. PS5 korisnici koji plate PS+ servis [60e godisnje, moze se naci dosta jeftinije za US naloge] dobijaju pristup 19 PS4 hit igara.

God of War 2 najavljen iznenadno vec za 2021. godinu.  :!!:

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #665 poslato: 17.09.2020 21:11:25 »
PS4Digital [samo fali BD draj] 400e, full PS5 500e, stize u Evropu 19. novembra [kod nas ko zna kad].

Yup, to je pitanje. Bas me smara sto ne mogu da preorderujem.... mnjeh. U teoriji, mogao bih da narucim od nasih kolega iz Nemacke, ali mozda ce sverceri biti brzi.

Mladene, koje je tvoje iskustvo s proslim generacijama - mislis li da ce nasi gusari da to nabave u nekom pristojnom roku?
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #666 poslato: 17.09.2020 22:31:04 »
PS4 mi je stigao od "KP uvoznika" pocetkom decembra, pogledacu da vidim kad tacno. U nasim radnjama je mislim kasnilo jos koji dan vise.

Ja sam vec bacio moje ime na preorder listu kod tog istog KP prodavca, ne sumnjam da cu dobiti brzo i pouzdano. Nece biti naravno ni blizu EU launch date-a, cak je i HU malo trziste u poredjenju sa vecim EU zemljama koje dobijaju prioritet.

Meni tih par dana/nedelja ne igra veliku ulogu, to je taman vreme za koje se moze videti da li sa hardverom ima bilo kakvih problema [sansa za to je mala].

Inace uzimam full konzolu sa BD drajvom, a all-digital verzija ce skoro sigurno biti pravljena u manjim kolicinama.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #667 poslato: 18.09.2020 18:21:00 »
Ja sam upravo preorderovao na Games.rs. Cena je ok 550e za BD verziju koju sam narucio (450 za DE), a posto je legalno, imacu i 2god garancije. Nadam se samo da ce im stici u nekom normalnom roku.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #668 poslato: 22.09.2020 14:52:43 »

Ja sam vec bacio moje ime na preorder listu kod tog istog KP prodavca, ne sumnjam da cu dobiti brzo i pouzdano. Nece biti naravno ni blizu EU launch date-a, cak je i HU malo trziste u poredjenju sa vecim EU zemljama koje dobijaju prioritet.

I HU i Srbija dobijaju na launch date, sad - koliko dobiju - to je vec pitanje. Ako sam dobro shvatio, u prvoj turi ih nece biti u radnjama, nego sve online narudzbine.

Ja ti savetujem da se prijavis na Games mailing listu:
https://www.games.rs/playstation-5-play-has-no-limits

Onda ce javiti par sati pre nego sto bude druga tura preordera - pa ti savetujem da narucis od njih. Ispasce 50ak eura skuplje, ali imaces garanciju i dobices verovatno pre nego sto ljudi na KP budu imali.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #669 poslato: 22.09.2020 17:51:58 »
Provereni KP prodavci resavaju garancije bez problema i na bolji user-friendly nacin od nasih gmazova. Odmah daju novu konzolu, a oni se onda zezaju sa reklamacijom u HU. Cuo sam par takvih iskustava od drugara, cak je jedan uspeo da odmah zameni TV kojem je istekla garancija, HU servis je prihvatio garanciju sto je kod nas nemoguca misija. 

Cekam KP konzolu, zero regrets. A da li cu dobiti konzolu pre ili posle nasih radnji, don't care.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #670 poslato: 22.09.2020 22:14:30 »
Cekam KP konzolu, zero regrets. A da li cu dobiti konzolu pre ili posle nasih radnji, don't care.

E da, inace, posto je na KP?
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #671 poslato: 22.09.2020 22:26:25 »
KP prodavci su nudili PS4 i Pro na launchu po oficijelnim EU cenama, znaci oboje po 400e [za PS4 launch sam bio uzeo KZSF+DS4+Camera bundle za redovnih 500e].

Za sada niko nije potvrdio cene za PS5, ali za ocekivati je da cemo proci isto i sada.