Autor Tema: Surface Pro 4 i SurfaceBook  (Pročitano 6868 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Odg: Surface Pro 4 i SurfaceBook
« Odgovor #15 poslato: 08.10.2015 18:44:11 »
E sto si ti neki cudan chova. Plus, nije mi jasno kako uspes da dotaknes trackpad prilikom kucanja, to mi se ni jednom nije desilo.

Ne volim da pomeram ruke sa "kucacke pozicije" na tastaturi. Cak i na desktopu u poslednje vreme ne koristim misha osim u igrama, a tastaturu sam promenio na thinkpadovsku:

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #16 poslato: 08.10.2015 23:03:51 »
E sto si ti neki cudan chova. Plus, nije mi jasno kako uspes da dotaknes trackpad prilikom kucanja, to mi se ni jednom nije desilo.

Meni se to stalno dešavalo na MacBook-u. Kucam tekst i odjednom vidim da kucam u sred nekog prethodnog pasusa umesto na kraju teksta. Jer sam u nekom trenutku dlanom dotakao trackpad i pozicionirao kursor negde gde ne treba.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #17 poslato: 09.10.2015 00:35:14 »

Meni se to stalno dešavalo na MacBook-u. Kucam tekst i odjednom vidim da kucam u sred nekog prethodnog pasusa umesto na kraju teksta. Jer sam u nekom trenutku dlanom dotakao trackpad i pozicionirao kursor negde gde ne treba.

Zanimljivo. Meni se to stvarno nikad ne desi. Mada, moguce da drzim dlanove malo vise, ili drugaciji polozaj ruku, stajaznam. Mac-ov trackpad je tacno na sredini pa ako kucam sa dve ruke, gotovo nikad ni ne zalazim dlanovima u njegovu oblast. Prvi put uopste cujem za ovaj problem.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #18 poslato: 09.10.2015 00:35:40 »
kad ne koristite ovo, typing will be a thing of the past ;)