Autor Tema: Star Trek: Discovery  (Pročitano 112470 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže neor

• Dominator
    • NEOR - naučna fantastika
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #270 poslato: 10.10.2017 08:42:03 »
Meni je serija dobra. Ima gluposti u svakoj epizodi ali ne toliko da pokvari ukupan utisak.

A što se tiče Orvila, gledao sam prve dve epizode i onda još početak pete i ne razumem kako se to nekome dopada. Ako i pređem preko očajnih pokušaja humora skoro sve što ostane je na fan fiction nivou.
Zlatno doba, Darvinov radio, Brzina mraka - http://www.neor.rs/arhiva/neor/

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #271 poslato: 10.10.2017 08:45:59 »
Meni je serija dobra. Ima gluposti u svakoj epizodi ali ne toliko da pokvari ukupan utisak.

A što se tiče Orvila, gledao sam prve dve epizode i onda još početak pete i ne razumem kako se to nekome dopada. Ako i pređem preko očajnih pokušaja humora skoro sve što ostane je na fan fiction nivou.

Production level im je takođe na lošem fan film nivou. Što će reći, ima bolje odrađenih fan filmova.  :laugh3:

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #272 poslato: 10.10.2017 09:27:23 »
Da, sve to stoji. Klingonci su mi dosta lošiji u ovoj epizodi nego ranije. Previše gluposti sabijeno u kratak vremenski rok verovatno. Ali činjenica da mi nije palo na pamet da onaj teleskop nije mogao da završi tako lepo upakovan negde nakon napuštanja boda, govori da sam se lepo zabavio.

Tardigrejd je car. Navigator iz Dine. Daju mu malo začina i vodi ih gde treba :)

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #273 poslato: 10.10.2017 11:46:00 »

This. Za komediju, nema dovoljno, a istovremeno previse pokusava da bude ozbiljan pa onda negde padne na pola puta, a nivo produkcije definitivno ne pomaze. Etalon za ovaj zanr i dalje ostaje Galaxy Quest.

Van mreže Igor

• Dominator
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #276 poslato: 10.10.2017 16:27:08 »
Nekako mi taj mirror universe ne leži sa realističnim pristupom na koji ciljaju. Previše je soap opera cheap.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #277 poslato: 10.10.2017 16:38:58 »
Da, mislim da je ovo agresivno JJ-orijentisano i fokusirano na Section 31 u kojem clanovi te organizacije svesno rade extremne stvari radi ocuvanja Federacije.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #278 poslato: 10.10.2017 17:16:39 »
Nekako mi taj mirror universe ne leži sa realističnim pristupom na koji ciljaju. Previše je soap opera cheap.

Potvrdjeno je da ce biti makar jedna mirror universe epizoda.
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #279 poslato: 10.10.2017 19:49:53 »

Potvrdjeno je da ce biti makar jedna mirror universe epizoda.

Pitanje je sta ce to stvarno biti. Slazem se s Reljom i iskreno se nadam da nece zaista biti "Mirror Universe", mozda neki omaz, kao, ajd.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #280 poslato: 10.10.2017 21:23:55 »
Ma i ako bude jedna epizoda sa mirror universe-om, nema veze. I treba da bude. I da bude extra cheezy, sa evil bearded Spock-om i orijentalnim uniformama. :D

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #281 poslato: 10.10.2017 23:03:27 »
E, ali sta ako, sa obzirom na sav taj ozbiljan Section 31 Trek ovo ne bude In a Mirror, Darkly, nego In a Mirror, Lightly? :P

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #282 poslato: 10.10.2017 23:48:36 »
Nemam ja problem sa paralelnim univerzumom, nego sa tom debilnom varijantom gde svi koji postoje ovde, postoje i tamo, samo su zli. Ono, iako je sve drugačije isti roditelji su se našli i začeli dete u istom trenutku i to dete je sada asshole.

A inače da... stvar koju niko nije izkomentarisao je kada kapetan nabraja velikane istorije i između braće Rajt i Zefrana Kokrana ubaci Elona Muska :)

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #283 poslato: 11.10.2017 13:11:02 »
E, da. Nikako da pitam. Vi što gledate Orvila, gde to gledate? Nema na Netflixu, nema na Fox-u na mojoj redovnoj SBB pretplati. Vidim da piše da ide na Fox-u na sajtu serije.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #284 poslato: 11.10.2017 13:19:05 »
E, da. Nikako da pitam. Vi što gledate Orvila, gde to gledate? Nema na Netflixu, nema na Fox-u na mojoj redovnoj SBB pretplati. Vidim da piše da ide na Fox-u na sajtu serije.

Relja, jel se zezaš ili si ozbiljan?  :D