Autor Tema: Star Trek: Discovery  (Pročitano 69891 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Igor

• Dominator
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #570 poslato: 08.03.2019 23:03:34 »
Starfleet racunari izgleda i dalje koriste SQL...
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Leka

• Dominator
« Odgovor #571 poslato: 09.03.2019 04:17:52 »
Pogledao poslednju epizodu...boze gospode,ovo vise nista nema veze sa mozgom O_o

Od serije koja nece da ima veze sa kanonom, pa onda reciklira iste likove, pa onda ubacuje lopatom TOS i TNG znacajne stvari...da sada ubacuje scene direkt iz TOS-a O_o Niti to znaci starim gledaocima niti novi znaju o cemu se radi...5 sekundi secanja bi bilo dovoljno kao asocijacija....pa i TNG/DS9/VOY kad su mogli tehnicki da se preklapaju a bili su jako obazrivi. Glupost sa Spokom....reakcije u bolnici,reakcije svugde,to nije spok,to je neki ubijen nadrkani lik...ali sad ne mozes reci "mi smo ga drugacije zamislili" kad si pustao scene iz originalog TOS-a. Tuca u kantini "stanite...ovo mora da se desi!!" kao scena iz Galaktike ,jujuju....ja u cudu....do pola epizode mi je bilo toliko besmisla da nisam mogao da gledam dalje. Ili ste odlucili van kanona ili niste, ili su nove stvari ili nisu...u kanonu smo ali je sve drugacije je totalna glupost po meni. Sta se desilo u ovoj novoj sezoni,nista mi nije jasno niti imaju svoj put niti se kaleme na stari.
« Poslednja izmena: 09.03.2019 04:22:14 Leka »
Vuuuupuupuuupuu!!

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #572 poslato: 10.03.2019 17:14:27 »
Spominjanje SQL-a je samo dokaz na kakav nivo je pao writing team za Discovery. Do kraja sezone cemo saznati da je probe hackovao Ariam koristeci Chromium ili Shockwave Flash exploit.

Na mreži Igor

• Dominator
« Odgovor #573 poslato: 10.03.2019 17:20:55 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #574 poslato: 10.03.2019 17:22:11 »
U jebote. For real?

Na mreži Igor

• Dominator
« Odgovor #575 poslato: 10.03.2019 17:29:24 »
A Gates McFadden (dr. Beverly Crusher) je pre neki dan proslavila 70-ti rodjendan. We are old. :D

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #576 poslato: 11.03.2019 03:24:14 »
Spominjanje SQL-a je samo dokaz na kakav nivo je pao writing team za Discovery. Do kraja sezone cemo saznati da je probe hackovao Ariam koristeci Chromium ili Shockwave Flash exploit.

Otkud iznenađenje? Pa još u prvoj sezoni se ispostavilo da Discovery koristi (stari) Windows. Da nije tužno, bilo bi smešno.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #577 poslato: 12.03.2019 19:12:14 »
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže nes

• Dominator
« Odgovor #578 poslato: danas u 00:17:22 »
Ukratko
OMG WTF
IMHO
ST RIP
PUNKT

Posle ovoga meni je najiskrenije žao Vilijama Šatnera što je doživeo ovo sprdanje sa Star Trekom.
Ja lažem sebe i gledam Orvil i ubeđujem sebe da je to novi ST, i nekako uspevam u tome.

Pre svakog reply-ja posavetujte se sa vašim STceutom i STdocom,
jer
ovo je moje skromno mišljenje :)

Nek ste mi svi live longer i prosper ;)

Da dodam, jbt šta uradiše od našeg STa :wall:
"Pre nego što popravite svet, popravite česmu u svom stanu. Svet bi bio mnogo srećniji i lepši kad bi svako samo popravio česmu ili makar zube."

Duško Radović

Na mreži Igor

• Dominator
« Odgovor #579 poslato: danas u 09:38:18 »
Shvatio sam da me mnogo nervira kako objasnjavaju stvari u seriji. Bukvalno vredjaju inteligenciju gledalaca.

Citat
To keep the wormhole open, the suit generates a membrane, a protective layer that travels with her, and one end stays attached to her starting point in the future. AN ANCHOR.

When she wants to go home, it snaps her back LIKE A RUBBER BAND.

Give me Treknobabble any day over this....
« Poslednja izmena: danas u 09:40:54 Igor »