Autor Tema: MS Paint for 3D  (Pročitano 6551 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
MS Paint for 3D
« poslato: 10.10.2016 17:35:53 »

Weird shit

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Odg: MS Paint for 3D
« Odgovor #1 poslato: 10.10.2016 20:46:29 »

Weird shit

Ima artistic frizuru. Znaci da je artist - verujem joj.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #2 poslato: 10.10.2016 21:57:30 »
:D Vidim da nisi jedini koji si se uhvatio za frizuru. Šerovao sam ovo sa mojim timom Blender artista i to je bio svačiji prvi komentar :)

Van mreže twist

• Dominator
« Odgovor #3 poslato: 30.01.2017 01:17:15 »
Takodje ima i ogromne bljestavo bele zube koje stalno pokazuje i veoma izbuseno uvo. Ona je rebel koji koristi novi Paint.
You underestimate my propensity for acting on a whim, Dan. I might kill you just for the sheer cosmic perversity of the act.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #4 poslato: 30.01.2017 12:59:05 »
Takodje ima i ogromne bljestavo bele zube koje stalno pokazuje i veoma izbuseno uvo. Ona je rebel koji koristi novi Paint.

I crta akvarijumske ribice kao da ima 9 godina... :D
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #5 poslato: 30.01.2017 18:28:44 »
Marketing je chudo. Microsoft malo pati (ne bez razloga) od onog da ga mnogi vide kao nekog IT dinosaura, iako su realno jedna od najinovativnijih kompanija. Zato sva ta vrlo vidljivo alternativna omladina i hipsteri - u stara vremena je u Mac vs PC reklamama uvek PC bio neki sredovecni nerdy lik sa kravatom. No more.

Sto se tice ribica tu sam 99% siguran da je poenta u tome da su zeleli da prikazu koliko je to jednostavno - sugerisuci "ovo je nesto sto bih i ja mogao", verovatno sa ciljem da bude uverljivije da nije neka namontirana reklama ili da je to nesto zapravo napravljeno u potpuno drugim uslovima.