Autor Tema: The Witcher (Netflix series)  (Pročitano 28887 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
Odg: The Witcher (Netflix series)
« Odgovor #135 poslato: 26.12.2019 09:11:05 »
Meni je meh. Poslednja epizoda je bas katastrofa. Dijalozi su na nivou tele novele. Nije bas sranje ali dosta toga nedostaje da bi se ovo nazvalo dobrom serijom.
Primera radi pogledajte ovo iz igre:

I onda uporedite sa bljuvotinama koje izgovaraju carobnjaci od one scene u camcu pa na dalje.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže twist

• Dominator
« Odgovor #136 poslato: 26.12.2019 19:00:13 »
Nije lose, samo je upadljivo koliko supermen vadi prosek serije.
You underestimate my propensity for acting on a whim, Dan. I might kill you just for the sheer cosmic perversity of the act.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #137 poslato: 27.12.2019 12:24:51 »
Je l' me zajebavaš? On je najgori deo serije. Mislim, kakav je taj Geralt od Narnije lik? Lep, nabildovan, sa dugom kosom, veći od života, govori kroz šapat i gleda ispod obrva. Daj mi neku manu. Neku jebenu manu da deluje makar malo harizmatično. Užasna prazna ljuštura lika.

Mana mu je ono... ne može da voli i nema emoije. Jebote, pa to ga čini još zajebanijim i muževnijim! Ne mogu da shvatim kako je nekome to ok lik. Za igru, film, knjigu, nije bitno.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #138 poslato: 27.12.2019 12:43:34 »
Aha, meni je u igrama Geralt bio najmanje interesantan lik od svih.
I jako mi je glupo to sto kaze da nema emocije, a malo malo pa ih ispoljava.

Plus u knjigama je opisan, ako se ne varam, kao ruzan lik i u prvoj igri je ruzan ko lopov.
Medjutim tokom w2 se prolepsava i u w3 je bas hunk, a za seriju su uzeli jebeno savrsenog coveka.

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #139 poslato: 27.12.2019 14:25:11 »
Je l' me zajebavaš? On je najgori deo serije. Mislim, kakav je taj Geralt od Narnije lik? Lep, nabildovan, sa dugom kosom, veći od života, govori kroz šapat i gleda ispod obrva. Daj mi neku manu. Neku jebenu manu da deluje makar malo harizmatično. Užasna prazna ljuštura lika.

Mana mu je ono... ne može da voli i nema emoije. Jebote, pa to ga čini još zajebanijim i muževnijim! Ne mogu da shvatim kako je nekome to ok lik. Za igru, film, knjigu, nije bitno.

Witcher-i namerno propagiraju mit o tome da nemaju emocije, i knjige, igre i serija stalno pokazaju da je to laž but most people miss the point and take it at face value. A stoicizam i bajronski tip likova postoje odavno i prvi put čujem da to nije OK. Iako se slažem da je Geralt samo ljuštura od lika, i totalni rip off Elrika od Melnibonea. Mislim emocionalno represivni lik koji filozofira, ima belu dugu kosu i ima nadimak Beli Vuk?

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #140 poslato: 27.12.2019 17:27:48 »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #141 poslato: 27.12.2019 20:55:34 »

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #142 poslato: 01.01.2020 07:46:24 »
Mixed bag. Ima mnogo više ambicija nego što može da isporuči. Geralt mi je bio dobar (well, bolji nego što sam očekivao - nisam siguran da shvatam Reljin komentar, jasno je da ima emocije, uvek neki seljani dižu famu da je ovakav ili onakav). Yennefer mi je nekako ispala najslabija priča, više zbog neke konfuzije nego bilo čega drugog.

Što se tiče "mana" likova, to mi je nekako od GoT-a postalo forsirano. Ono, every f*kin' karakter mora da bude sociopata, ima neki PTSD ili drugi psihički poremećaj. To može ako ima jedan centralni lik pa da se nekako povezem sa istim, ali više ne mogu to da radim na nivou 10+ likova kao GoT.

Non-linear storytelling je bio fail - Dunkirk, koji je navodno bio uzor to radi milion puta bolje. Vidi se da baš nije GoT produkcija, čim dođe do nekog mass fajta... Malo klizne u B produkciju. Plus je što su malo razbili priče pa je ipak manje-više svaka bila samostalna avantura, a ne binge-only maratonska priča.

Gledaću drugu sezonu, nadamo se da će evoluirati na bolje.

Van mreže kravinoff

• Kraven the
  • Dominator
    • deviantART
« Odgovor #143 poslato: 03.01.2020 15:40:15 »

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #144 poslato: 08.01.2020 09:17:00 »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #145 poslato: 30.01.2020 19:34:23 »

« Poslednja izmena: 30.01.2020 19:42:57 Aca »

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #146 poslato: 31.01.2020 22:36:58 »
Good Ole Nordic Metal

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #148 poslato: 07.10.2020 07:44:48 »
Citat
Netflix has released two new photos from the second season of its acclaimed fantasy series “The Witcher,” the new shots offering a look at Freya Allan’s Ciri training with Geralt of Rivia (Henry Cavill).

Based on the best-selling novel series by Andrzej Sapkowski, which was previously turned into a celebrated video game series and now a popular TV streaming series, the streamer has also offered a new synopsis:

“Convinced Yennefer’s life was lost at the Battle of Sodden, Geralt of Rivia brings Princess Cirilla to the safest place he knows, his childhood home of Kaer Morhen. While the Continent’s kings, elves, humans and demons strive for supremacy outside its walls, he must protect the girl from something far more dangerous: the mysterious power she possesses inside.”

“The Witcher” is expected to return early next year as production on the second season continues.

https://www.darkhorizons.com/the-witcher-s2-first-photos-early-s3-talk/
https://www.darkhorizons.com/the-witcher-s2-synopsis-ciri-pics/

Van mreže kravinoff

• Kraven the
  • Dominator
    • deviantART
« Odgovor #149 poslato: 07.10.2020 23:25:42 »

and nao i wannit