Autor Tema: Anthem - Xbox, PS4, PC game from BioWare  (Pročitano 5541 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Anthem - Xbox, PS4, PC game from BioWare
« poslato: 12.06.2017 07:10:48 »

I? Jel jos neko kupuje X-Box One X zbog ovoga? :)

Salim se, salim se - Mladene, Aco, smirite se. Disite. Izlazi za sve zivo.

Ali ozbiljno - X-Box One X, a? A?

Uglavnom, super izgleda, jedino sto me nervira je sto garant nece tako izgledati kada izadje. I onda ce svi da porede sa E3 videom i da se nesto cude. U svakom slucaju, verujem da ce izgledati dobro, da ce gameplay biti odlican - I'm sold.

BTW, sto me nervira taj kao "casual banter" izmedju igraca. Kao, sve nesto su smoreno-hepi i opusteni a opet kao da LARPUju. Em NIKO tako ne govori, em je provaljeno.
« Poslednja izmena: 12.06.2017 07:14:11 Ivan »
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
Odg: Anthem - Xbox, PS4, PC game from BioWare
« Odgovor #1 poslato: 12.06.2017 07:54:17 »
Da, ceo video je toliko ocigledno pre-scripted da boli... A na kraju ce verovatno da ispadne slicna prica kao sa no man's sky... :D

« Poslednja izmena: 12.06.2017 08:03:39 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #2 poslato: 12.06.2017 08:02:56 »
Secate se multiplayer gameplay videa za tom clancy's division i sta je od toga na kraju ispalo? :D

« Poslednja izmena: 12.06.2017 08:07:51 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #3 poslato: 12.06.2017 08:17:02 »
Aca's "meh" incoming in 3, 2....
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #4 poslato: 12.06.2017 08:38:07 »
Meni je 'meh' jer izgleda kao precrtan klon Destiny...

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #5 poslato: 12.06.2017 09:01:56 »
Meni je 'meh' jer izgleda kao precrtan klon Destiny...

Hey, you can never have enough Destiny!

Ali ozbiljno, meni ne smeta, tim pre sto je 3rd person. Ja to mnogo vise volim od fps. Plus, ovo radi glavni Bioware tim i najavili su ozbiljnu pricu, nesto sto ni Destiny 2 nece imati, ma sta obecavali. Konacno, ME Andromeda ima sjajan combat, tako da verujem da su ga "pozajmili" od Anthema (moja teorija je da tako nesto, samo jos bolje, uveliko pripremaju za Anthem i da su verziju tog sistema stavili u Andromedu) - pa bih jako voleo da to vidim u online coop igri sa dobrom pricom. Nemam pojma, ovo mi deluje bas kao igra za mene, cak i vise nego Destiny 2, koji takodje ocekujem s nestrpljenjem.

Coop online action RPG igre sa pricom i loot-om su nesto sto me privlaci i mogu da naprave 10 istih igara, ako su dobre, svih 10 bih igrao. A verujem da ce ovo biti dovoljno razlicito. Uostalom, mislim da je sve vise stvar u izvodjenju nego u originalnom konceptu. Dve igre na "slican" fazon (mada to jos ne znamo) samo povecavaju sanse da bar jedna od njih bude jako dobra.

Mislim da se vecina ljudi na ovom forumu manje interesuje za takve igre i to je ok, ali one imaju svoju publiku i mene najvise privlace.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #6 poslato: 12.06.2017 09:04:20 »
Vizuelno izgleda fantasticno, ali i dalje moraju da dokazu da je sam gameplay dobar. U destiny-u mi je svaki okrsaj jako zanimljv jer je karakter kojim upravljam jako agilan a protivnici su zanimljivi u svojim napadima, ponasanjima i "satisfactory" nacinima kako ginu.

But then again, wow. Izvukose bas dosta iz Frostbite-a. Igra izlazi tek KRAJEM 2018. godine, tako da ima vremena da se naigram i Destiny-a i naostrim za igranje ovoga.

[Imam Pro, a ne treba mi 500€ paperweight od X-a. Pogotovo ne za multiplatform igre.]

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #7 poslato: 12.06.2017 09:25:39 »
Aca's "meh" incoming in 3, 2....

....1......Meh.....

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #8 poslato: 12.06.2017 09:41:03 »
ponasanjima i "satisfactory" nacinima kako ginu.

Just like in real life!
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #9 poslato: 12.06.2017 10:00:25 »
Cek cek, jel kontamo da je taj chat koji cujemo izmedju ta dva lika razgovor dvoje ljudi koji igraju preko nekog team speaka ili tako nesto?

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #10 poslato: 12.06.2017 10:03:25 »
Da, to bi trebalo da su igraci, mada zvuci kao klasican NPC banter...

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #11 poslato: 12.06.2017 10:17:47 »
Pa da, al ja bih rekao da je namerno napravljeno tako da bude kao hibrid razgovora igraca i actual likova.
Odnosno da ni u jednom trenutku ne treba da pomislim da neko zapravo tako razgovara dok igra.
Nego ono, kao imerzija i to. Cak ima i taj radio efekat u glasu.
Znaci u najboljem slucaju uber RP, ali i to je uvek ekipa koja je u manjini.

Sta su zapravo trebali da pricaju?! O filmovima, sportu ili o trumpu?
Osim RP ekipe, kada god smo igrali u grupi uz chat prica se o svemu osim o onome sto se trenutno desava osim ako ti ne treba direktna pomoc nekog skilla od nekoga iz grupe?

Mislim ako zameramo tom banteru, to mi je onda bas ono petty kuknjava.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #12 poslato: 12.06.2017 10:46:13 »
To nije nesto sto 'zameram' igri. Samo mislim da pokazuje do koje mere je ceo taj 'live multiplayer demo' izreziran i kolike su sanse da ce finalni proizvod zaista tako izgledati. 

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #13 poslato: 12.06.2017 18:26:08 »
OK.
Pa ajde da vidimo onda sta iz tog trailera mozemo da ocekujemo da cemo videti u igri.

Za pocetak, prelepo okruzenje, nadam se da ce tako izgledati i kada izadje igra.
Ono veliko cudo, to ce verovatno biti neki group/raid boss koji ce biti mozda i polutrivijalni tank and spank u end game. Potom oni mali koje su satrali deluju kao your standard cannon fodder.
Ono ubacivanje ono drugo dvoje mi je nebitno. I na kraju ona oluja, to ocekujem da je neki group/raid instance u najboljem slucaju, u najgorem da je samo tako neki pretty little feature koji se desava na mapi, gde moras da imas X da ne bi dobio damage.

Sve u svemu, izgleda lepo. Nikada me nisu privlacili shooter MMOs

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #14 poslato: 12.06.2017 19:43:28 »
Ma, zivimo u vremenu u kom zameramo stvari igrama koje nisu ni izasle. Ja ocekujem da bude preterano, ako ne bude - necu plakati. Ali ja se uvek nadam najboljem, a ovo me bas zanima i privlaci. Ocekujem da igram Destiny 2 dok ovo ne izadje, potom da igram ovo. My MMO fix za 2017. i 2018. Awesome.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames