Autor Tema: Darksiders 3 [PC, PS4, Xbone]  (Pročitano 5425 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
Odg: Darksiders 3 [PC, PS4, Xbone]
« Odgovor #15 poslato: 30.11.2018 09:23:26 »

Because boobs.

Da.. to je uglavnom neoboriv argument. :D

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #16 poslato: 30.11.2018 09:31:49 »
Krenuo sam da igram trojku, jako mi se svidja. Super su odradili combat, a grafika se se najzad odvojila od starih PS3 naslova.

Nadam se da ce im se igra isplatiti i da cemo dobiti i igru sa Strife-om.

edit - bitka u ovoj sobi mi je bas bila zabavna, total carnage
« Poslednja izmena: 30.11.2018 10:09:21 DieH@rd »

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #17 poslato: 30.11.2018 12:06:45 »
Krenuo sam da igram trojku, jako mi se svidja. Super su odradili combat, a grafika se se najzad odvojila od starih PS3 naslova.

Nadam se da ce im se igra isplatiti i da cemo dobiti i igru sa Strife-om.

Pa, kako sam negde procitao, samo na Steamu se prodalo 50 000 kopija, a kad se sabere sa PS4 i Xbox One, mislim da je igra vec premasila svoj (skromni) budzet.

Verovatno cu uzeti sad za vikend.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #18 poslato: 30.11.2018 12:15:46 »
Deluje fenomenalno. Ja sam probao vrlo malo (prešao prvog bossa - Envy) i izgleda da su u pravu momci sa IGN kada kažu da je igra old school teška.
Jbg, uvek je tu neki trainer da pripomogne.  :D

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #19 poslato: 30.11.2018 12:34:17 »
Ne treba ti ispomoc, tek si na pocetku igre. Samo kreni da se levelup-ujes i cistis nivoe, i brzo ces dobiti vise combat opcija koji ce ti uciniti borbu zanimljivijom.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #20 poslato: 30.11.2018 12:42:15 »
DH, jel ovo gore tvoj gameplay ili s neta?

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #21 poslato: 30.11.2018 13:02:06 »
Ne treba ti ispomoc, tek si na pocetku igre. Samo kreni da se levelup-ujes i cistis nivoe, i brzo ces dobiti vise combat opcija koji ce ti uciniti borbu zanimljivijom.

Ok, thx. Mada me nervira to što rekoše da neprijatelji leveluju uporedo sa njom. Nikada mi nije bila jasna logika iza toga, jer koja je poenta levelovanja nego da budeš jači od protivnika?

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #22 poslato: 30.11.2018 13:04:29 »
da bi mogli da ti zakljucaju delove dok se ne levelujes dovoljno

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #23 poslato: 01.12.2018 17:26:22 »
Dopada mi se igra, igrao sam malo Narodnu(tm) Aca verziju, a razmisljam da li da uzmem za PS4. Tek sam na pocetku, ono, dosao sam tu negde do prvog bossa (mislim, prvog nakon onog prvog prvog) i ok mi je. Nije lako, ali nije sad da je nesto preteska igra. Brine me samo da posle ne postane bas ono Dark Souls koji ja, jednostavno, ne mogu da igram. Za sad mi se cini da checkpointa ima ipak znatno vise nego u DS igrama.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #24 poslato: 02.12.2018 17:57:52 »
Uzeo sam za PS4 i igram sad.... zabavna mi je igra, ali je dosta teska, i jos igram na onom Balanced. Mozda predjem na Story tezinu. Takodje, frustrirajuce je kako me nekad obicni protivnici saseku tek tako, a nekad prodjem kroz njih brze nego sto Aca pritisne shift+delete.

I da, dvaput mi je crashovala igra. Plus, loading na PS4 je znatno duzi nego na PC sa SSD.

Ali, za sad mi je vrlo zabavno u kratkim intervalima.
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #26 poslato: 25.12.2018 13:07:25 »
Završio sam uz sporadičnu upotrebu trainera.

Šta znam, ne mogu da kažem da je loša, ali ni da je dobra igra.
Ko se loži na Dark Souls, biće mu i ovo zabavno. Što se mene kao casual igrača tiče, definitivno ne.

Pros:

- Najlepša Darksiders igra do sada, unreal 4 radi svoj posao sjajno.
- Environment i creature dizajn je standardno dobar.
- Fury je badass woman.
- Odličan combat, kao i uvek.

Cons:

- Često nelogično postavljeni Vulgrim checkpointi. Naprosto nisam više imao živaca više da tabanam po deseti put od udaljenog checkpointa do bossa samo da bi me ubio dok ne zapamtim njegov pattern.
- Nedostatak mape. Da, volim jebene mape.
- Neprijatelji leveluju zajedno sa Fury, te je samim tim i obesmišljeno. Ako dragi developeri niste znali, 1x0  i  500x0 daju isti rezultat.
- Apsolutno neimpresivne moći. Čak se i Fury u jednom momentu ruga kada se preko Force Hollow transformisala u namagnetisanu loptu: This is not what I had in mind when I said wanted more power....  :D
- Evidentni bagovi kod navigacije. Igra zna da navodi igrača na nedostupne lokacije (da, i pored full empowermenta), te se moraju korititi serpent holes kako bi se zaobišle.
- Priča je sranje, ali realno to nikad i nije bila jača strana Darksidersa.
- Kraj je takođe kompletno nezadovoljavajuć i ne nudi nikakvu progresiju u priči. Isto važi i za extended i post credits.

When all is said and done, ipak smatram da je super što smo dobili kakvu-takvu Darksiders igru. Ovakve stvari se ne dešavaju često.
Uz malo sreće u prodaji, dobićemo (možda) bolji nastavak i nadajmo se, nekakav završetak priče.
« Poslednja izmena: 25.12.2018 13:55:34 Aca »

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #27 poslato: 27.12.2018 13:27:22 »
Darksiders 3 Patch #2 (December 20th) Public Release!

Changelog
Improvements:

Added new option for Combat. Upon loading a save or starting a new game, players will be prompted to choose between “Default” and “Classic” combat. “Classic” mode should feel more like previous Darksiders titles allowing Fury to dodge interrupt her attacks as well use items instantly. “Default” mode is the original combat mode for Darksiders III. The option can be changed at any point in gameplay options while playing. This has no other effects on difficulty or achievements.
    Improved ledge grab detection on Fury so she can more consistently grab ledges.
    Additional optimizations to help stuttering while streaming.
    Added “Health Lurcher” item to Vulgrim that allows player to purchase refills for Nephilim’s Respite .
    Added “Echo Mark” item to Vulgrim that allows player to refund their spent attribute points.
    Added a few new checkpoints.
    Raised the level cap to 200. Also, rebalanced leveling curve post level 80 as well as stat rewards..

Fixes:

Fixes for random crashes
    General performance improvements.
    Fix for Force Coral where it wouldn’t break correctly. This will also fix previous saves with this issue.
    Fix for some checkpoints that weren’t registering.
    Cycling difficulty options while in game will not affect actual difficulty unless it is changed.
    Fix for Abraxis Health bar showing up but he is missing.

Balance Changes:

Fury will no longer take damage while performing an Arcane Counters.
    Havoc Form does more Damage.
    Increased Havoc Generation on Obscurus Enhancement.
    Increased Health and Damage amounts on Fortifier Enhancement.
    Increased Health Regeneration on Leviathan Enhancement.
    Increased Lurcher Reward from destroying breakables on Leviathan Enhancement.
    Increased Chance to Spawn Wrath when killing an Enemy on Rage Enhancement.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
« Odgovor #28 poslato: 27.12.2018 23:29:29 »
Citajuci ovo, olaksali su igru malo.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #29 poslato: 28.12.2018 08:23:07 »
Checkpoint ispred svakog boss fight ----> ključna stvar.
Mogu da se vade na šta hoće, na Darksouls/Bloodborne uticaje ali nimalo nije zabavno ako ga stave u pizdi materini.
Govorim o easy modu. Na nightmare mogu slobodno da sklone sve checkpointe i da igrača kažnjavaju sa strujnim šokovima ako pogine, jebe mi se.
Pa jbg ljudi, ne treba svi da budemo taoci punishing igara. :smoking:

Što se ovog patcha tiče, ljudi su prijavili drastičan pad frame rate u zonama koje su inače ranije radile smooth. Tako da, ako imate narodnu TM verziju, install at your own risk. A ako imate legalnu koja se sama updatuje...jbg...kako vam bog da.  :D