Autor Tema: Microsoft Surface  (Pročitano 2807 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Microsoft Surface
« poslato: 03.10.2018 15:05:26 »
Ok, da napravim objedinjenu temu za ceo Surface arsenal.

Od pre neki dan, new shit: Surface Pro 6, Surface Laptop 2 (now in black), Surface Studio 2 i Surface Headphones

Apparently, Surface Laptop 2 je 85% brži od prethodnika. Nisam se mnogo udubljivao u ove ostale statistike.

Na mreži DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
Odg: Microsoft Surface
« Odgovor #1 poslato: 03.10.2018 15:14:13 »
Veoma sam razocaran sa naslovom threada. Zaboravio si da dodas "hardware/software/spiritual discussion zone".  :D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #2 poslato: 03.10.2018 23:35:05 »
Uf sto bih voleo taj Surface Studio.

A i Surface Pro.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #3 poslato: 04.10.2018 09:31:33 »
Voleo bih da vidim to uživo. Ali deluje kao super stvar za ilustratore i arhitekte možda. Meni verovatno ne toliko. Mada, ko zna, možda za video montažu isto nije loše.

Veoma sam razocaran sa naslovom threada. Zaboravio si da dodas "hardware/software/spiritual discussion zone".  :D

Ovo je samo hardware. Mislim da imamo temu za Windows 10. Ali mogli bi da ih objedinimo.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #4 poslato: 30.10.2018 23:09:41 »
E inače, na Blender konferenciji, malo malo pa vidim nekoga da ima Surface. Dvojica su imali Surface Book. Svi kažu da su jako zadovoljni kupovinom.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #5 poslato: 03.11.2018 21:47:32 »
E inače, na Blender konferenciji, malo malo pa vidim nekoga da ima Surface. Dvojica su imali Surface Book. Svi kažu da su jako zadovoljni kupovinom.

Blender - nerdcrowd. Nisu oni dovoljno dizajnerski orijentisani da im sve bez jabuke bude ispod casti :D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #6 poslato: 04.11.2018 10:35:43 »

Blender - nerdcrowd. Nisu oni dovoljno dizajnerski orijentisani da im sve bez jabuke bude ispod casti :D

Surface je poprilicno dizajnerski orijentisan i jednako skup kao Apple. Rekao bih da appeal-uje ljudima koji se bave grafikom, kao i Mac.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #7 poslato: 05.11.2018 10:04:37 »

Surface je poprilicno dizajnerski orijentisan i jednako skup kao Apple. Rekao bih da appeal-uje ljudima koji se bave grafikom, kao i Mac.

Da, samo mislim da dizajnerska ekipa i dalje uglavnom nije ni čula za Surface liniju, dok svi znaju za Mac-ove. Mislim da Surface i dalje uzima ekipa koja je i do sada uzimala Win kompjutere, samo eto ovaj ima i stila.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #8 poslato: 07.11.2018 04:20:12 »

Surface (barem sto ste tice ciljne publike) je orijentisan na Creative vajb (cija su dizajneri podgrupa) - ako si mislis da si mlad, lep, kreativan i imas para, ovo je masina za tebe. Dizajneri (nije svako umetnik koji ima cetku, prim aut) i ovi sto su statusno orijentisani, ne fermaju previse Surface. Koliko je on dobar/skup/etc nema veze, tu je u pitanju vise mindshare.