Autor Tema: Star Wars IX [Dec 2019]  (Pročitano 2968 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Odg: Star Wars IX [Dec 2019]
« Odgovor #30 poslato: 13.04.2019 23:28:36 »
Ako je to ime reda/grupe, trebalo bi da je "the Skywalker (s)". Kao što ni prethodni filmovi nisu "Return of Jedi", "Revenge of Sith" I slično.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #31 poslato: 13.04.2019 23:58:53 »
Nije mi jasan onaj potez na početku trejlera.

Zar je bitno? It looks cool.

Stvarno? Meni ne deluje cool. Baš mi onako retardirano deluje. Kao ono u Prometeusu kad se brod kotrlja a njih dve trče u pravolinijskoj putanji DUŽ kortljanja, a publika se dere da samo skrenu u stranu i jedna pogine. Nekako mi baš baš detinjasto komično izgleda ovo.

Sto se tice mog pominjanja prezimena, nije nikakav staromodni fazon nego se lik bukvalno zvao Ben Solo. A mama mu se zvala Leja Organa. Nisu ga nazvali Ben Skywalker. Nekako, ne mogu da zamislim scenu gde on sebe proziva Skywalkerom ili ga drugi tako prozivaju - posto se nikad tako nije zvao.

Ja kontam da u ovom kontekstu ima veze sa Skywalker familijom u smislu force sensitive lineage, a ne samog naziva. Naravno, verovatno nema veze sa Kylo-om.

Nego ono na kraju pre imperatorovog smeha mi deluje kao deo superlasera Death Star-a koji je pao na neku planetu. Ako je to Endor, onda bi tu mogao da bude Imperator. I generalno je totalno debilno, ako ga ožive ili se ispostavi da nije ni umro. To će baš biti onako soap opera momenat. Faliće samo da ima amneziju.
« Poslednja izmena: 14.04.2019 00:05:19 Relja »

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #32 poslato: 14.04.2019 10:28:15 »
Ako je jedva istrenirani Luke sa odsecenom rukom mogao da padne onoliko u Cloud City-u i prezivi [da li si ikad bitch-ovao oko toga na netu? :D], mega mocni i ne-povredjeni Sith lord bi mogao preziveti dosta lakse. Bila je neka fancy eksplozija dok je padao, al posto je i dalje rokao force lightning, mozda je samo zakacio neki gasovod pored koga je brzo proleteo. :D

Inace, koncept crash-landovanog Death Star-a nije nov za JJ-a. U koncept artovima za Force Awakens su prvobitno razmatrali da Ray ne bude smestena na Jakku-u, vec na Endoru, da salvage-uje opremu od delimicno potopljenog Death Star-a. Ima izdatih konceprt artova kako roni oko rusevina, i slika potopljene throne prostorije iz filma.

Van mreže GraveSpawn

• Dominator
« Odgovor #33 poslato: 14.04.2019 12:14:00 »
Ovo je navodno leak prvog SW ep9 postera [could be fake]

C3PO ima bowcaster ... titularni Skywalker je C3PO koji je postao force sensitive xD

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #34 poslato: 14.04.2019 14:28:51 »
Ako je jedva istrenirani Luke sa odsecenom rukom mogao da padne onoliko u Cloud City-u i prezivi [da li si ikad bitch-ovao oko toga na netu? :D], mega mocni i ne-povredjeni Sith lord bi mogao preziveti dosta lakse. Bila je neka fancy eksplozija dok je padao, al posto je i dalje rokao force lightning, mozda je samo zakacio neki gasovod pored koga je brzo proleteo. :D

To kao ono u 80s serijama kad vidiš lika kako se surva kolima sa litice i auto eksplodira i onda na početku sledeće epizode ide kao recap i ubace samo jedan dodatni kadar kako on iskače iz kola u poslednjem trenutku. Shitty as hell.

Inače, je l' ova presmešna faca jedina faca koju mlade glumice umeju da nameste danas kad se pretvaraju da su opasne?

Stvarno mi je bila ok Ray prvom filmu, sad mi je debilna totalno.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #35 poslato: 14.04.2019 15:51:04 »

To kao ono u 80s serijama kad vidiš lika kako se surva kolima sa litice i auto eksplodira i onda na početku sledeće epizode ide kao recap i ubace samo jedan dodatni kadar kako on iskače iz kola u poslednjem trenutku. Shitty as hell.

Bilo je shitty kad je Dojl to uradio sa Serlokom Holmsom, and it's still shitty today...

BTW, ne mogu da provalim kako si attachovao tu sliku u svom postu?
« Poslednja izmena: 14.04.2019 15:53:54 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #36 poslato: 14.04.2019 16:45:35 »

Inace, koncept crash-landovanog Death Star-a nije nov za JJ-a. U koncept artovima za Force Awakens su prvobitno razmatrali da Ray ne bude smestena na Jakku-u, vec na Endoru, da salvage-uje opremu od delimicno potopljenog Death Star-a. Ima izdatih konceprt artova kako roni oko rusevina, i slika potopljene throne prostorije iz filma.

"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #37 poslato: 14.04.2019 20:15:44 »
Exactly RedLetterMedia. Exactly.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #38 poslato: 14.04.2019 22:00:30 »
What a bunch of old, grumpy men :)
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #39 poslato: 14.04.2019 22:35:13 »
I dalje čekam da mi objasniš kako sam grumpy (old jesam) kad se oduševljavam ko malo dete za neke stvari? Samo za ovo konkretno ne.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #40 poslato: 14.04.2019 22:56:02 »
Weekend at Skywalker's

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #41 poslato: 15.04.2019 00:21:20 »
:D awesome