Autor Tema: Picard series  (Pročitano 4617 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
Odg: Picard series
« Odgovor #45 poslato: 23.05.2019 22:27:53 »
Sta mislite, jel u vreme Starfleeta Srbija i dalje vojno neutralna?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #46 poslato: 24.05.2019 08:17:37 »

Vučić i dalje na vlasti. Mozak su mu prebacili u biomech suit. Now, he rules forever.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #47 poslato: 24.05.2019 08:20:14 »

Vučić i dalje na vlasti. Mozak su mu prebacili u biomech suit. Now, he rules forever.

Da, i ima armiju botova....
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #48 poslato: 24.05.2019 16:38:08 »

Da, i ima armiju botova....

Mislis borgova?
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #49 poslato: 28.05.2019 08:49:01 »

"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #50 poslato: 29.05.2019 02:24:57 »
Mene najvise brine scenario (i donekle vezano, rezija) u svemu ovome. Kao sto smo videli u Discovery-ju, produkcija moze biti sjajna, cast mose biti sjajan, ali najblize normalnom (Trek) scenariju uspeva da sroci... Seth McFarlane. Sve ostalo je neka patnja, darkness, traume, konflikti, i... potpuno odsustvo smislene price, nedobog mentalno-motivisuce... (gasp) naucne fantastike.

Hell, pre neki dan je isao JJ Trek (onaj prvi)... I *to* mi je bilo bolje od Discoveryja. Ono, da, mozda previse akcije (i definitivno previse flareovanja), ali je Discovery uspeo da postavi kriterijum po kojem prica sa Nero-om izgleda sasvim prihvatljivo.

Tu i tamo pogledam neku TNG (pa cak i VOY - koji mi je bio meh) epizodu - cist Shakespeare u odnosu na ovo danas.

Zato se plasim da ce i Picard da zavrsi i istom budzaku - sjajna producija, legendarni glumci, i moje suze koje su rezultat neverice koliko sve to moze da se upari sa manjkom scenarija/price.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #51 poslato: 29.05.2019 07:30:04 »

Zato se plasim da ce i Picard da zavrsi i istom budzaku - sjajna producija, legendarni glumci, i moje suze koje su rezultat neverice koliko sve to moze da se upari sa manjkom scenarija/price.

Strah je apsolutno opravdan. Videćemo.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #52 poslato: 28.06.2019 12:53:28 »
Mali podsetnik šta Star Trek treba da bude:

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #53 poslato: 28.06.2019 14:04:31 »
^ Sjajno, naravno. Ali nema od tog posla ništa.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #54 poslato: 11.07.2019 08:22:13 »

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #55 poslato: 11.07.2019 21:30:41 »
S obzirom da je pas jako sličan Stjuartovom psu, jako me brine da serija nije neki njegov lični hir.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #56 poslato: 12.07.2019 08:05:46 »
S obzirom da je pas jako sličan Stjuartovom psu, jako me brine da serija nije neki njegov lični hir.

Vrlo moguće, to je i meni palo na pamet. Ali nema veze, samo nek je veselo.  ;D

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #57 poslato: 12.07.2019 08:57:30 »

Treba da te brine da li je serija dobra ili losa, ne kako je nastala. Nek je i njegov licni hir - mozda bude dobro. Discovery svakako nije njegov licni hir - see how that turned out. Mozda covek ima dobru viziju.

U eri pisanja serija od strane komiteta, mozda nam i treba neciji "hir".

Mada, iskreno, ne verujem da je to slucaj. Pre ce biti da je trebao pas, pa je Patrick Stewart izabrao. Negde sam procitao da glumci biraju sve sto je vizualno vezano za njihovog lika a nije direktno propisano scenariom, da bi se bolje udubili u karakter.

Inace, ako vec biramo bojazni, moja je da ne odu u neku kvazikomediju kao sto to cesto umeju u poslednje vreme. Voleo bih ozbiljnu seriju.
« Poslednja izmena: 12.07.2019 10:18:44 Ivan »
www.madheadgames.com
twitter.com/madheadgames

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #58 poslato: 12.07.2019 14:22:55 »
Mislim da se ne razumemo oko koncepta "hira". Ne mislim ono da je on odlučio "hej, hoću da snimim ovu seriju kako ja hoću, zabole me za studio". To je donekle ok. Mada ne obavezno dobra stvar. Nego pratim ga na Instagramu i stalno postuje o svom psu nešto. Postao je ko one devojke sa psima koje postuju samo to i komentarišu u ime kera u prvom licu u fazonu "Danas sam nešto mrzovoljan". Pa me brine da nije njemu dunulo ono "E, moj ker je tako super, kad napravi onu facu. I ja sam tako super sa mojim kerom. Ajde da snimam kako sam ja super sa mojim kerom!" Na tu vrstu narcisoidnosti ciljam kad kažem "Neki njegov hir". Ono, sad će on da snimi film o sebi, a ne o Pikardu. Tj. kako je on oduvek hteo da Pikard bude.

Patrick Stewart nije Pikard. Zapravo dosta je različit od tog lika. Pikard je bio produkt dobrog pisanja. I produkt kolaboracije pisaca, režisera i glumaca. Mislim da se taj eksperiment neće ponoviti. Ako Stewart preuzme sam da smišlja sve ovo, to neće biti ni nalik na Pikarda kojeg pamtimo. Opet, seti se onog Pikarda iz Nemezisa koji jurnja u bagiju po dinama i ceri se ko blesav. Ovo može da bude jako slično tome.

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #59 poslato: 12.07.2019 15:09:03 »
Jos mu je i ker uginuo pre neki dan...

https://people.com/pets/patrick-stewart-foster-dog-dies/