Autor Tema: Picard series  (Pročitano 16093 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
Odg: Picard series
« Odgovor #120 poslato: 28.01.2020 12:00:23 »
@Carnifex

Iskreno, voleo bih da je izneo nešto konstruktivnog kriticizma, pošto ga ovde u ovom klipu nema nimalo. Samo debilan pokušaj nekog anonimusa sa neta da bude zabavan.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #121 poslato: 29.01.2020 16:24:18 »
Citat
Uzgred, nisam mogao juce da gledam, veceras cu gledati pa cu da javim sta mislim :)

Grmblg, za razliku od Discoveryja ovaj je na CBSu u Americi a Prajmu u jevropi, taman naopako za mene (imam britanski Netflix i americki Prajm), sad krece potraga... #FirstWorldProblems

Komentari kad pogledam.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #122 poslato: 29.01.2020 20:53:40 »
Pogledao
Vise o tome sutra na podcastu

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #123 poslato: 30.01.2020 08:24:32 »
Citat
Uzgred, nisam mogao juce da gledam, veceras cu gledati pa cu da javim sta mislim :)

Grmblg, za razliku od Discoveryja ovaj je na CBSu u Americi a Prajmu u jevropi, taman naopako za mene (imam britanski Netflix i americki Prajm), sad krece potraga... #FirstWorldProblems

Komentari kad pogledam.

Koliko je tu kod tebe problem kad ga skines preko torrenta? Jel ti kucaju na vrata?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #124 poslato: 30.01.2020 08:37:16 »
Prequel comic. Preporuka.

Witness the events leading to CBS All Access’s Picard. Before he retired to his vineyard, Jean-Luc Picard was the most decorated admiral in Starfleet. Then one mission changed his life forever. The Countdown starts here!

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #125 poslato: 30.01.2020 09:21:41 »

Picard ne lici na sebe. :D
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #126 poslato: 30.01.2020 21:25:07 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #127 poslato: 31.01.2020 14:49:04 »
Ok mi je i dalje, posle druge epizode.

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #128 poslato: 31.01.2020 20:26:00 »
Ok mi je i dalje, posle druge epizode.

Super je!  :!!:

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #129 poslato: 31.01.2020 23:02:23 »
Citat

Komentari kad pogledam.

Koliko je tu kod tebe problem kad ga skines preko torrenta? Jel ti kucaju na vrata?

Ne (znam), jednostavno pre nekog vremena sam resio da nema vise izgovora za narodne verzije ("skupi su", "nisu zasluzili", "nemam dovoljno para" i slicni righteous izgovori). Ili gledam/igram normalno* ili ne gledam/igram. Torente koristim za ISO imageove linuxa i sl, ali malo sta drugo.

*Fleksibilnost mi je jedino VPN - izuzetak mi je kindle, gde od debakla sa 1984, kupujem knjige, a onda ih downloadujem kao epub a ne preko samog Amazona.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #130 poslato: 01.02.2020 11:00:59 »
Preach Bear, I'm with you!
100% unsullied by software piracy since 2018 (a pre toga sam jedno godinu dana imao samo Photoshop, koji sam retko koristio)

Jebiga, za serije i to i dalje torrentujem D: (usao sam sam sebi u usta sada).
Jel neko nudi opciju da kupis samo jednu seriju?

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #131 poslato: 01.02.2020 15:24:00 »

Ne (znam), jednostavno pre nekog vremena sam resio da nema vise izgovora za narodne verzije ("skupi su", "nisu zasluzili", "nemam dovoljno para" i slicni righteous izgovori). Ili gledam/igram normalno* ili ne gledam/igram. Torente koristim za ISO imageove linuxa i sl, ali malo sta drugo.

Ja skidam one serije/filmove koje ne mogu da legalno gledam tu gde zivim. Meni je to dosta dobar izgovor. Placam Netflix, HBO i Amazon Prime - koji svi nude oskrnavljenu ponudu u Srbiji iz raznih razloga. Gomilu stvari ovde nema. Sta ja tu mogu. Ako smo im previse malo i previse komplikovano trziste da nam ponude content legalno, onda cu ga nabaviti drugacije.

Jebiga, za serije i to i dalje torrentujem D: (usao sam sam sebi u usta sada).
Jel neko nudi opciju da kupis samo jednu seriju?

Apple (da, moze i na PC-u), a verujem i mnogi drugi.

Inace, i ja sam piracy free po pitanju programa, igara i vecine serija.
« Poslednja izmena: 01.02.2020 15:28:15 Ivan »
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #132 poslato: 01.02.2020 19:46:40 »

Ja skidam one serije/filmove koje ne mogu da legalno gledam tu gde zivim. Meni je to dosta dobar izgovor. Placam Netflix, HBO i Amazon Prime - koji svi nude oskrnavljenu ponudu u Srbiji iz raznih razloga. Gomilu stvari ovde nema. Sta ja tu mogu. Ako smo im previse malo i previse komplikovano trziste da nam ponude content legalno, onda cu ga nabaviti drugacije.

Posto svakako imam VPN pored sigurnosti (tu nema EU "prava", all your data is belong to us), da bih mogao da gledam Evropske programe - zena gleda EuroSport (posto se tu generalno ne prenosi nista sto nije big u Americi), a i mislim da gledanje BBCja spada u mental health rutinu posle trovanja CNN/Fox Newsom. A posto uglavnom ti Netflixi/Hului/etc rade preko VPN-a, to mi je OK (tipa gledam Star Trek Discovery na britanskom Netflixu). Amazon je malo nezgodan jer su accounti razlicitih drzava nepovezani (tj. prime vazi samo za jednu drzavu - ako si platio prime na amazon.com, nemas prime ako si recimo na amazon.de).

Van mreže Aca

• Global Moderator
  • Dominator
« Odgovor #133 poslato: 02.02.2020 17:12:29 »

« Poslednja izmena: 02.02.2020 17:17:17 Aca »

Van mreže Leka

• Dominator
« Odgovor #134 poslato: 02.02.2020 21:11:57 »
Necu puno,vidim da niko nije mnogo komentarisao :) Lepe su mi obe epizode, bas onako kao starog Pikarda da vidim, kao i svakog dedicu, interviju u prvoj epizodi sa njim mi je bio dobar bas onako kako bi on reagovao, iskreno morao sam da se podsetim kako je Data umro i da gledam Short Track za napad na Mars. U dve epizode bas sam jako zadovoljan, jedino sto mi je malo "iskocilo" je Romulanska tehnika da "pokaze sta se desavalo u prostoriji" moglo je to i kroz neke senzore. Sve ostalo mi je bas drago, uniforme,muzika pogotovo bas u stilu TNG, sve mi se nekako uklapa, manje one akcione scene al opet to je to...bas uzivam. :)

PS. eztv
Vuuuupuupuuupuu!!