Autor Tema: Picard series  (Pročitano 19697 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže bear

• Dominator
Odg: Picard series
« Odgovor #150 poslato: 15.02.2020 00:05:40 »
To cu ja da radim... Kad se nakupi, lepo uzeti trial Prime, odgledati, a onda cancel. That is the way. (ko razume shvatice)

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #151 poslato: 17.02.2020 00:02:51 »
Jebene instant gratifikacije. Kad nemamo strpljenja da gledamo seriju iz nedelje u nedelju, nego mora sve odma. Pokušavam aktivno da odviknem sebe od toga.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #152 poslato: 17.02.2020 05:52:19 »
? Kakva sad instant gratifikacija? Samo neću da skidam preko torenta niti da menjam provajdera zbog serije. Da ima normalno da se gleda gledao bih nedeljno kao što sam gledao Witchera ili Discovery. Jes' pokušao aktivno da se odvikneš i piraterije? :)

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #153 poslato: 19.02.2020 10:44:27 »
Izvini bear, nekako sam objedinio tvoj i Kalkulusov "Čekaću da izađe sve, nerviram se" komentar. Više se odnosi na Kalkulusa.

Van mreže kalkulus

• Dominator
    • http://kalkulus.net
« Odgovor #154 poslato: 19.02.2020 10:58:53 »
sad bih i ja da kazem "ma kakva instant gratifikacija, ti imas instant gratifikaciju!!!" ali u pravu si :)

jbg, kad je sve dostupno na klik, na kompu, na telefonu, gde god da si, da mozes da iskoristis svaki slobodan trenutak, onda je problem kada u tom slobodnom trenutku nesto nije dostupno

a i da je izasao komplet Picard sumnjam da bih gledao vise od 2 epizode za redom, ali to je drugo, bilo bi dostupno samo ja nemam vremena

enivej, svi znamo da smo navuceni na tehnologiju, tako da valja malo poraditi na tome kao sto Relja rece
I know it all, I just can't remember it all at once
Blog / Photo

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #155 poslato: 20.02.2020 11:24:51 »
Ja konstantno radim na odvikavanju od instant gratifikacije. Čak ono u nebitnim stvarima. Neću pojesti ovu čokoladu sad, čekaću 10 minuta.

Van mreže Achos

• Dominator
  • official teta bester
« Odgovor #156 poslato: 20.02.2020 21:41:57 »
s cokoladom nije problem dal ces je pojesti sada ili za deset min. Problem ako je bingujes cokoladu :D

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #157 poslato: 21.02.2020 07:19:50 »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #158 poslato: 21.02.2020 07:48:31 »
Joj majko mila kad Patrick Stewart pokusava da prica sa francuskim akcentom... :D

Jako mi je sto mrtvi ladni dopustaju da im na mostu broda pustaju hologramske ekvivalente spam pop-up reklama...

Inace mi je bila OK epizoda, jedino sto se iz aviona videlo da ce ova dr. Agnes da ih zayebe. Also, jebes ti EMH-a koji ce da dozvoli da pacijent umre samo zato sto mu je neka nasumicna osoba koja cak nije zvanicno deo posade broda rekla da se nosi u PM... :/
« Poslednja izmena: 21.02.2020 08:43:48 Igor »
"Let us think the unthinkable, let us do the undoable, let us prepare to grapple with the ineffable itself, and see if we may not eff it after all." - Douglas Adams

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #159 poslato: 21.02.2020 15:33:17 »
Ja konstantno radim na odvikavanju od instant gratifikacije. Čak ono u nebitnim stvarima. Neću pojesti ovu čokoladu sad, čekaću 10 minuta.

Sto? Sta dobijes time?
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #160 poslato: 21.02.2020 15:53:50 »
Hm... Šta ćemo sa sladoledom? Ako čekamo 10 pre nego li ga pojedemo... I nije neki sladoled.

Van mreže bear

• Dominator
« Odgovor #161 poslato: 21.02.2020 16:17:05 »

Sto? Sta dobijes time?

You can think like old people.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
« Odgovor #162 poslato: 21.02.2020 21:05:14 »

Sto? Sta dobijes time?

Ništa. I made it up. Nisam mogao da se setim dobrog primera.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
« Odgovor #163 poslato: 21.02.2020 21:26:49 »

Sto? Sta dobijes time?

Ništa. I made it up. Nisam mogao da se setim dobrog primera.

Lol, kralj.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže Igor

• Dominator
« Odgovor #164 poslato: 22.02.2020 07:32:32 »