Autor Tema: Dune filmčić  (Pročitano 9091 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
Dune filmčić
« poslato: 02.10.2004 13:56:20 »
Ne znam da li sam vam pričao kako sam šetao Štrandom po pesku i skontao bi bilo cool da uzmem onu kameru i preletim preko onih minijaturnih dina koje se naprave u pesku. Samo da sklonim pikavce i otpatke odatle. I onda obojim to u žuto u After Effects-u i nađem neku glistu za crva :)))) Samo kada bih mogao toliko da zumiram :)))

Ovo sve naravno povodom te priče o Dini na "SF knjiga" forumu :)
« Poslednja izmena: 28.02.2007 17:15:29 Relja »

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
Re: Dune filmčić
« Odgovor #1 poslato: 06.10.2004 01:54:52 »
Citat: "Relja"
Ne znam da li sam vam pričao kako sam šetao Štrandom po pesku i skontao bi bilo cool da uzmem onu kameru i preletim preko onih minijaturnih dina koje se naprave u pesku. Samo da sklonim pikavce i otpatke odatle. I onda obojim to u žuto u After Effects-u i nađem neku glistu za crva :)))) Samo kada bih mogao toliko da zumiram :)))

Ovo sve naravno povodom te priče o Dini na "SF knjiga" forumu :)

Steta sto je i ta ideja zavrsila kao LOTCD... a bas sam htela da budem Golum... i vezbala sam... prokleta filmska industrija.   :lol:
PHOTON TIDE

Some days you're the top dog; some days you're the hydrant.

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Dune filmčić
« Odgovor #2 poslato: 06.10.2004 07:29:40 »
Bićeš valjda golum. Samo da ja preuredim uloge. Pošto mi je preveliko cimanje da okupljam toliko ljudi koji nisu iz NS.

Moraću nekima da kažem "Sorry but jebiga", mislim, razmisli samo koliko godina se planiraju neki filmovi :))) Ovo je sasvim normalno. Posle ćemo moći da pričamo nešto tipa "Pa, planirali smo da snimimo Lord of the CD 2004. ali su nas neki uslovi naterali da to odradimo tek 2005. to nas je dovelo u konflikt sa "Epizodom III" pa je gledanost bila mala."

Van mreže Gaga

• Dominator
    • Osvoji IKEBANU
Dune filmčić
« Odgovor #3 poslato: 08.10.2004 01:39:37 »
Bićeš valjda golum. Samo da ja preuredim uloge. Pošto mi je preveliko cimanje da okupljam toliko ljudi koji nisu iz NS.

Moracu da se potrudim za Oskara!  :lol:

Moraću nekima da kažem "Sorry but jebiga", mislim, razmisli samo koliko godina se planiraju neki filmovi :))) Ovo je sasvim normalno. Posle ćemo moći da pričamo nešto tipa "Pa, planirali smo da snimimo Lord of the CD 2004. ali su nas neki uslovi naterali da to odradimo tek 2005. to nas je dovelo u konflikt sa "Epizodom III" pa je gledanost bila mala."

Uvek mozemo da kazemo kako nas je Lukas potplatio da ne izbacimo film 2005. jer se plasio da cemo da ugrozimo gledanost Epizode III.  :twisted:
PHOTON TIDE

Some days you're the top dog; some days you're the hydrant.

Van mreže Cineman

• Terminator
Dune filmčić
« Odgovor #4 poslato: 08.10.2004 08:27:37 »
Citat: "Gaga"

Moracu da se potrudim za Oskara!  :lol:

Uvek mozemo da kazemo kako nas je Lukas potplatio da ne izbacimo film 2005. jer se plasio da cemo da ugrozimo gledanost Epizode III.  :twisted:

I kako vam je obecao cim prodje premijera Episode 3, da ce vam pomoci sa Special Effects i dovesti citav ILM!!! WOW, mozda jos nesto i bude od ovoga :)

Poz,
Cineman
World Domination - NOW!

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Dune filmčić
« Odgovor #5 poslato: 08.10.2004 19:31:47 »
Sure he did. Šta bre ILM!? rules!!!
 8)

Van mreže Cineman

• Terminator
Dune filmčić
« Odgovor #6 poslato: 08.10.2004 19:45:23 »
Sure he did. Šta bre ILM!? rules!!!
 8)

ILM, ono daje malo para, tj. ulaze u PHT Production: Special Effects Unit. Jer im je u planu da otvore zajednicki centar za Evropu, upravo u Novom Sadu, a ovo im je tek prva saradnja.

Nisi znao?

Poz,
Cineman
World Domination - NOW!

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
Dune filmčić
« Odgovor #7 poslato: 08.10.2004 20:25:01 »
Ne znam gari, u Novom Sadu su oni radikali... neće oni poslovati s nama...

Van mreže Cineman

• Terminator
Dune filmčić
« Odgovor #8 poslato: 08.10.2004 20:34:59 »
Ne znam gari, u Novom Sadu su oni radikali... neće oni poslovati s nama...

Ma oce, lepe su to pare, mlogo masne :)

Poz,
Cineman
World Domination - NOW!